Bezmaksas zināšanu bāzes programmatūra Nr.1

Uzziniet, cik viegli ir izveidot profesionālas zināšanu bāzes.

  • ✓ Bez iestatīšanas maksas
  • ✓ Klientu apkalpošana 24/7
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Knowledge base software by LiveAgent

Meklējat bezmaksas zināšanu bāzes programmatūru?

Pielāgojama bezmaksas zināšanu bāze atvieglo Jūsu aģentu darbu un mudina Jūsu klientus palīdzēt cits citam.

LiveAgent ir saņēmis visvairāk atsauksmju un ieguvis pirmo vietu palīdzības dienesta programmatūru kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2021. gadā. Esiet tuvāk saviem klientiem un palīdziet viņiem ātrāk, izmantojot LiveAgent.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
Knowledge Base / Customer Portal Demo | LiveAgent | Live Agent05:07Youtube video: Knowledge Base / Customer Portal Demo | LiveAgent
Live Agent

Kas ir bezmaksas zināšanu bāzes programmatūra?

Zināšanu bāze ir tiešsaistes pašapkalpošanās datubāze, ko var izmantot ikviens, kas meklē informāciju par jūsu uzņēmumu vai produktiem. Šī programmatūra ļauj uzglabāt, dalīties un pārvaldīt svarīgu informāciju un datus vienuviet, kur tie ir viegli pieejami. Savā būtībā zināšanu bāzes rīki var ietaupīt vērtīgus resursus, piemēram, laiku un naudu, jo tie ļauj sniegt atbalstu jūsu klientiem pat tad, kad jūsu aģenti nav tiešsaistē.

Kāpēc nepieciešama bezmaksas zināšanu bāzes programmatūra?

Izveidojiet vietu, kur Jūsu aģenti var dalīties ar savām zināšanām, bet Jūsu klienti – atrisināt savas problēmas.

Apmierinātāki klienti

Izveidojiet padziļinātus zināšanu bāzes rakstus, lai sniegtu ātru palīdzību klientiem.

Diennakts atbalsts

Izveidojot zināšanu bāzi, Jūs nodrošināsiet saviem klientiem piekļuvi svarīgai informācijai visu gadu jebkurā diennakts laikā.

Samazināta palīdzības pieteikumu noslodze

Sniedziet saviem klientiem iespēju patstāvīgi atrast informāciju un ļaujiet saviem aģentiem pievērsties steidzamākiem jautājumiem.

Četri soļi, kā izveidot bezmaksas zināšanu bāzi

Izveidojiet vietu, kur Jūsu aģenti var dalīties ar savām zināšanām, bet Jūsu klienti – atrisināt savas problēmas.

Izvēlieties kādu no 3 iepriekš definētiem noformējumiem.

LiveAgent zināšanu bāzes rīks ļauj izvēlēties kādu no iepriekš definētiem zināšanu bāzes noformējumiem. Lai gan mēs nepiedāvājam pielāgotu tēmu, dizaini ir pielāgojami krāsu ziņā, un tos var pielāgot ar jūsu HTML galveni/ kājeni. Pēc noformējuma izvēles varat sākt aizpildīt zināšanu bāzi ar atbilstošu saturu gan klientiem, gan visai Jūsu komandai.

Peter Komornik

LiveAgent apvieno izcilu tiešsaistes tērzēšanu, palīdzības pieteikumu sistēmu un automatizāciju, kas ļauj mums nodrošināt izcilu atbalstu mūsu klientiem.

black Slido logo

Godīga un bezmaksas zināšanu bāzes programmatūra

LiveAgent bezmaksas plāns ir lielisks risinājums start-up uzņēmumiem. Tomēr maksas plāni piedāvā dažādas palīdzības dienesta funkcijas, kas atvieglo Jūsu darba plūsmu un sniedz vairāk iespēju klientu atbalsta sniegšanai.

Free help desk software migration icon

Bezmaksas konts

Bez maksas

7 dienu klientu atbalsta pieteikumu vēsture

Ierobežotas integrācijas

Nav sociālo tīklu kontu

Trūkst funkciju

Free Live Chat-icon

Maksas konts

no $15/mēn.

Nav ierobežojumu

Daudz noderīgu funkciju

Sociālo mediju konti

Pilna ziņojumu vēsture

un daudz kas cits…

book lover - illustration

Bezmaksas klientu atbalsts

Vai zinājāt, ka lielākā daļa klientu, pirms sazināties ar klientu atbalsta dienestu, labprāt meklē risinājumus patstāvīgi? Izveidojot zināšanu bāzi, Jūs varat sniegt viņiem vērtīgu informāciju un ietaupīt laiku, ko Jūsu klientu atbalsta komanda tērētu, risinot atkārtotus pieprasījumus. Izmantojot bezmaksas zināšanu bāzu programmatūru, viņi var pievērsties svarīgākajiem jautājumiem.

Iekšējā zināšanu bāze

LiveAgent atvērtā koda zināšanu bāzu programmatūra ļauj Jūsu uzņēmumam izveidot zināšanu bāzes saturu Jūsu aģentiem un klientiem. Iekšējais zināšanu pārvaldības rīks var būt vienots avots, kas glabā uzņēmuma informāciju.

LiveAgent tiešsaistes zināšanu bāzes programmatūrai ir meklētājprogrammas kods, kas ļauj jūsu aģentiem viegli meklēt nepieciešamo informāciju, izmantojot meklēšanas lauku. Kopumā privāta zināšanu bāze uzlabo darbinieku darba plūsmu, kas padara apmierinātus gan aģentus, gan klientus.

Customer portal software settings in LiveAgent

Praktisks WYSIWYG redaktors

Sniegt zināšanas saviem klientiem ir vienkārši! Izveidojiet īpašas kategorijas un padariet savu zināšanu bāzi viegli pārlūkojamu. Pēc tam aizpildiet kategorijas ar noderīgu saturu, rakstiem izmantojot iebūvēto WYSIWYG bagātīgā teksta redaktoru. Varat pielāgot un stilizēt saturu, izmantojot virsrakstus, dažādas krāsas, stilus un arī attēlus.

WYSIWYG editor in Help desk software - LiveAgent
Attachments in articles in LiveAgent

Pievienojiet rakstiem datņu pielikumus

LiveAgent zināšanu bāzes risinājums ir jaudīgs rīks, kas ļauj arī pievienot rakstiem datnes. Šī pašapkalpošanās iespēja samazina nevajadzīgu klientu pieprasījumu skaitu un uzlabo vispārējo saziņu ar klientiem, jo klienti var patstāvīgi piekļūt informācijai.

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar būt kļūdījušies

Iepazīstieties ar mūsu veiksmes stāstiem un atsauksmēm un uzziniet, kā LiveAgent var uzlabot Jūsu klientu atbalstu un palielināt Jūsu biznesa partneru apmierinātību.

Kāpēc nepieciešama zināšanu bāzes programmatūra?

70% klientu labprātāk paši meklētu atbildes uz saviem jautājumiem, nekā sazinātos ar klientu apkalpošanas dienestu. LiveAgent ļauj viegli izveidot zināšanu bāzi, veicot tikai dažus klikšķus. Jūs varat izveidot kategorijas, rakstus un pielāgot tos sava uzņēmuma dizainam, neievadot nevienu koda rindu.

Business bag - icon

Ieguvumi uzņēmējdarbībā

Palīdzības sniegšana bezsaistē

Uzticama klientu apkalpošana un aprūpe

Iekšējās zināšanas uzņēmumā

Handshake icon

Ieguvumi klientiem

Pieejama 24/7/365

Klienti var paši saņemt atbildes

Ātrākais klientu atbalsts

Saistītie Raksti arBezmaksas zināšanu bāzes programmatūra
Liveagent piedāvā žurnālu par izpildītajiem un neizpildītajiem SLA par noteiktu laika diapazonu un Nodaļu. Atsevišķus ierakstus var kārtot pēc dažādiem filtriem.

SLA žurnāla atskaite

LiveAgent ir efektīvs risinājums klientu apkalpošanai, nodrošinot ātru atbildes laiku un daudzvalodu atbalstu. Tas piedāvā arī SLA žurnālu atskaitei, kas apkopo informāciju par pakalpojumu sniegšanas līmeni un nodrošina labāku atskaites punktu/situāciju analīzi. Uzticams pakalpojums ar labu atbalstu un funkcijām.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x