Uzziniet visu par
LiveAgent ar tiešsaistes semināriem

Uzziniet, kā izmantot katru līdzekli savā labā.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas
  • ✓ Klientu serviss 24/7
  • ✓ Netiek prasīta kredītkarte
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Mācieties, piedaloties LiveAgent tīmekļa semināros

Laipni lūdzam LiveAgent klientu apkalpošanas tīmekļa seminārā! Mūsu speciālisti palīdzēs jums izmantot mūsu daudzkanālu palīdzības dienesta risinājumu, kas ietver pieteikumu apstrādes programmatūru, tiešsaistes čatu, iebūvētu zvanu centru un daudz ko citu. Mēs palīdzēsim jums izveidot un konfigurēt jūsu kontu, kā arī atbildēt uz jūsu visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Iepazīstieties ar LiveAgent klientu apkalpošanas programmatūru kopā ar mums un uzlabojiet savu klientu apkalpošanu tāpat kā daudzi uzņēmumi visā pasaulē.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
LiveAgent webinars

Šajā tīmekļa seminārā mēs iepazīstināsim ar LiveAgent vadības paneļa darbības principiem, svarīgākajām funkcijām un iestatījumiem, kas Jums būtu jāizpēta vispirms.

LiveAgent galvenā iezīme ir racionalizēta saziņa, kas pārveidota par palīdzības pieteikumiem. Palieliniet produktivitāti, pārejot uz LiveAgent.

Tiešsaistes čata programmatūras vai proaktīvu čata uzaicinājumu izmantošana ir lielisks veids, kā tieši sazināties ar klientiem, potenciālajiem klientiem vai vispārējo auditoriju, lai viņi neapmaldītos Jūsu vietnē.

Daudzu zināšanu bāze ir jaunākais papildinājums klientu portālu sistēmā. Izmantojot vairākas zināšanu bāzes, varat nodalīt zināšanas atbilstoši valodai, produktam vai zīmolam.

Saistītie Raksti arTīmekļa semināri
Klientu apkalpošanas dienesta atzvans sniedz klientiem, ja līnija ir aizņemta, iespēju pieprasīt lai viņiem piezvana, nevis gaidīt rindā.

Klientu apkalpošanas dienesta atzvans

Atstājot mazāk atkritumu, mēs varam ietaupīt dabas resursus un samazināt vides ietekmi. Šī ir būtiska daļa no ilgtspējīgas attīstības.

Akademija - Zvanu Centra Aprikojums

Zvanu centra aprīkojums

Ja vēlaties uzzināt vairāk par zvanu centra aprīkojumu, kas nepieciešams, lai vadītu plaukstošu zvanu centru, aicinām izlasīt mūsu izsmeļošo rakstu.

Klientu pārstāvis ir darbinieks, kas uzņēmuma vārdā mijiedarbojas ar uzņēmuma klientiem. Viņš ir uzņēmuma balss.

Klientu pārstāvis

LiveAgent piedāvā daudzkanālu klientu piesaisti un uzlabo apkalpošanu, veicinot zīmola attīstību un samazinot neapmierinātību. Empātija un sadarbība ir ļoti svarīgas klientu apkalpošanā. Tas pielāgojas klientu vajadzībām un nodrošina ērtu kontaktu un ātru reakciju.

Palieliniet klientu piesaisti, izmantojot personalizētu daudzkanālu atbalstu. Atstājiet klientiem lielisku sajūtu ikreiz, kad viņi mijiedarbojas ar jūsu uzņēmumu.

Palieliniet iesaistīšanos, izmantojot LiveAgent

Palieliniet klientu piesaisti, rūpējoties par personalizāciju un ātrumu visos atbalsta kanālos. Piedāvājiet vairākas pašapkalpošanās iespējas un izmantojiet automatizāciju, lai uzlabotu klientu pieredzi. Uzziniet vairāk.

Uzziniet, ko nozīmē pielāgošana. Dziļi izprotiet klientu apkalpošanas koncepcijas, izmantojot vienkāršus speciālistu skaidrojumus.

Pielāgošana

LiveAgent ir uzņēmuma IT atbalsta programmatūra Latvijā, kas palielina klientu apmierinātību un pārdošanas apjomus, piedāvājot daudzvalodu klientu apkalpošanu un automatizētu konfigurācijas pārvaldību. Pielāgojot produktus un pakalpojumus, uzņēmumi var uzlabot klientu atbalstu un veicināt biznesa veiksmi.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par LiveAgent? Pieprasiet bezmaksas demonstrāciju, lai uzzinātu vairāk par LiveAgent un to, kā tas var palīdzēt jums gūt panākumus.

Pierakstīties uz demonstrāciju

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūra, kas piedāvā pašapkalpošanās, ienākošo zvanu centra, un sūdzību pārvaldības sistēmas. Tas piedāvā daudzas funkcijas, integrācijas, un cenas ir pieejamas. Uzņēmums arī piedāvā atbalstu, migrāciju, un partnerības programmu. Visbeidzot, uzņēmums ir dibināts 2004. gadā un piedāvā vietnes drošību un privātumu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x