Uzziniet visu par
LiveAgent ar tiešsaistes semināriem

Uzziniet, kā izmantot katru līdzekli savā labā.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas   
  • ✓ Klientu serviss 24/7    
  • ✓ Netiek prasīta kredītkarte    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Mācieties, piedaloties LiveAgent tīmekļa semināros

Laipni lūgti LiveAgent klientu apkalpošanas tīmekļa seminārā! Mūsu speciālisti iepazīstinās Jūs ar mūsu daudzkanālu palīdzības dienesta risinājumu, kas ietver palīdzības pieteikumu programmatūru, tiešsaistes čatu, iebūvētu zvanu centru un daudz ko citu. Mēs palīdzēsim Jums pareizi iestatīt un konfigurēt Jūsu kontu, kā arī atbildēsim uz Jūsu visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Iepazīstieties ar LiveAgent kopā ar mums un uzlabojiet savu klientu apkalpošanu tāpat kā daudzi uzņēmumi visā pasaulē.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
LiveAgent webinars

Šajā tīmekļa seminārā mēs iepazīstināsim ar LiveAgent vadības paneļa darbības principiem, svarīgākajām funkcijām un iestatījumiem, kas Jums būtu jāizpēta vispirms.

LiveAgent galvenā iezīme ir racionalizēta saziņa, kas pārveidota par palīdzības pieteikumiem. Palieliniet produktivitāti, pārejot uz LiveAgent.

Tiešsaistes čata programmatūras vai proaktīvu čata uzaicinājumu izmantošana ir lielisks veids, kā tieši sazināties ar klientiem, potenciālajiem klientiem vai vispārējo auditoriju, lai viņi neapmaldītos Jūsu vietnē.

Daudzu zināšanu bāze ir jaunākais papildinājums klientu portālu sistēmā. Izmantojot vairākas zināšanu bāzes, varat nodalīt zināšanas atbilstoši valodai, produktam vai zīmolam.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Saistītie Raksti arTīmekļa semināri
Uzziniet, kā izmantot atzinības un žetonus ar LiveAgent, lai motivētu aģentus un paaugstinātu klientu apmierinātību. Tas uzlabo produktivitāti un klientu atbalstu.

Kā iestatīt atzinības un žetonus LiveAgent sistēmā

Uzziniet, kā izmantot atzinības un žetonus ar LiveAgent, lai motivētu aģentus un paaugstinātu klientu apmierinātību. Tas uzlabo produktivitāti un klientu atbalstu.

LiveAgent bezmaksas izmēģinājuma versija palīdz nokļūt tuvāk kandidātiem. Sakārtojiet saziņu pēc prioritātes un nezaudējiet informāciju par kandidātiem.

Palīdzības dienesta programmatūra cilvēkresursu nozarei

Idejas, kā palielināt klientu apmierinātību un lojalitāti: piemēroti cenu noteikumi, pievienot vērtību pakalpojumiem, piedāvāt atlaidi un lojalitātes programmas, koncentrēties uz ilgtermiņa līgumiem. LiveAgent ir iepriekšējās atbildes laiks uzlabots par 60%.

Lielisks klientu serviss sākas ar labāku palīdzības dienesta programmatūru. Izmēģiniet LiveAgent ar 14 dienu bezmakas izmēģinājumu. Veidojiet attiecības, palieliniet lojalitāti un pārdošanu.

Salīdzinatpalīdzīaas dienesta programmatūras alternatīvas?

Mēs piedāvājam LiveAgent, kura palīdzības dienesta programmatūra piedāvā vairāk nekā 175 funkcijas, tai skaitā e-pastu biļešu sistēmu un sociālo tīklu atbalstu. Izmēģiniet to bez maksas.

Meklējat alternatīvu Gorgias? Jūs esat īstajā vietā - izmēģiniet LiveAgent klientu atbalsta risinājumu! Iekļauta arī 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

Meklējat alternatīvu Gorgias?

LiveAgent ir palīdzības un klientu apkalpošanas programmatūra, kas uzlabo e-pasta mārketingu un klientu apkalpošanu plašā valodu un funkciju klāstā. Tas piedāvā alternatīvu Hiver un osTicket, kā arī izcila atbalsta pakalpojumus.

LiveAgent piedāvā uzlabotas iebūvētas funkcijas, kas palīdz ātri un efektīvi pārvaldīt klientu pieprasījumus no vienas koplietotas pastkastes.

Labākā koplietotā pastkaste pilsētā

Kopīgotā pastkaste uzlabo klientu piesaisti, ieņēmumus un reklāmas guvumu, lai nodrošinātu ātrus, personalizētus un zinošus pakalpojumus. Tas veicina sadarbību un paaugstina produktivitāti.

Autorūpniecības nozares LiveAgent piedāvā neskaitāmi daudz iespēju sazināties ar uzticamiem klientiem, izmantojot jaudīgus rīkus un funkcijas.

Palīdzības dienesta programmatūra autorūpniecībai

Meklējat bezmaksas zināšanu bāzes programmatūru? LiveAgent piedāvā klientu apmierinātības palielināšanas idejas, integrācijas un chatbotu iespējas.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju