Uzziniet visu par
LiveAgent ar tiešsaistes semināriem

Uzziniet, kā izmantot katru līdzekli savā labā.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas   
  • ✓ Klientu serviss 24/7    
  • ✓ Netiek prasīta kredītkarte    
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Mācieties, piedaloties LiveAgent tīmekļa semināros

Laipni lūgti LiveAgent klientu apkalpošanas tīmekļa seminārā! Mūsu speciālisti iepazīstinās Jūs ar mūsu daudzkanālu palīdzības dienesta risinājumu, kas ietver palīdzības pieteikumu programmatūru, tiešsaistes čatu, iebūvētu zvanu centru un daudz ko citu. Mēs palīdzēsim Jums pareizi iestatīt un konfigurēt Jūsu kontu, kā arī atbildēsim uz Jūsu visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Iepazīstieties ar LiveAgent kopā ar mums un uzlabojiet savu klientu apkalpošanu tāpat kā daudzi uzņēmumi visā pasaulē.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Mācieties, piedaloties LiveAgent tīmekļa semināros
Slido green logo
LiveAgent webinars

Šajā tīmekļa seminārā mēs iepazīstināsim ar LiveAgent vadības paneļa darbības principiem, svarīgākajām funkcijām un iestatījumiem, kas Jums būtu jāizpēta vispirms.

LiveAgent galvenā iezīme ir racionalizēta saziņa, kas pārveidota par palīdzības pieteikumiem. Palieliniet produktivitāti, pārejot uz LiveAgent.

Tiešsaistes čata programmatūras vai proaktīvu čata uzaicinājumu izmantošana ir lielisks veids, kā tieši sazināties ar klientiem, potenciālajiem klientiem vai vispārējo auditoriju, lai viņi neapmaldītos Jūsu vietnē.

Daudzu zināšanu bāze ir jaunākais papildinājums klientu portālu sistēmā. Izmantojot vairākas zināšanu bāzes, varat nodalīt zināšanas atbilstoši valodai, produktam vai zīmolam.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju