Funkcijām bagāta, zibenīgi ātra tiešsaistes tērzētava priekš WordPress

Mūsdienu klienti vēlas tūlītējas atbildes nezvanot klientu servisam, negaidot stundas uz e-pastu atbildēm vai skatīties caur pašapkalpošanās resursiem. Tādēļ tiešsaistes tērzētava vairs nav tikai servisa kanāls, kurš ir labs, ja tas ir, tagad tas ir nepieciešamība.

Ar LiveAgent tiešsaistes tērzētavu priekš WordPress Jūs varat sniegt tūlītēju klientu atbalstu, uzlabot iesaisti ar proaktīvajiem aicinājumiem un palielināt klientu apmierinātību.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Tiešsaistes tērzētavas programmatūras priekšrocības, kuras nevar ignorēt

Patērētājiem gaidāms un iecienīts

60% 18-38 gadu vecu klientu regulāri izmanto tiešsaistes tērzētavu klientu servisam. 53% dod priekšroku tiešsaistes tērzētavas izmantošanai pirms zvanīšanas uzņēmuma atbalstam.

Ne tikai klientu atbalsts

85% no B2B un 74% no B2C uzņēmumiem izmanto tiešsaistes tērzētavu pārdošanai, 54% uzņēmumu B2B un 31% B2C sektorā izmanto tiešsaistes tērzētavu mārketingam.

Vairāk pirkumu no atkārtotiem klientiem

Patērētāji pērk vairāk no zīmoliem, kas piedāvā tiešsaistes tērzētavu. 52% no klientu, visticamāk, nopirks no uzņēmuma, kas piedāvā tiešsaistes tērzētavas atbalstu.

Vai LiveAgent ir pareizais tiešsaistes tērzētavas spraudnis manai WordPress mājaslapai?

Meklējat labāko tiešsaistes tērzētavu savai WordPress mājaslapai? Starp simtiem pieejamiem tērzētavu spraudņiem, mēs domājam, ka LiveAgent tiešsaistes tērzētava priekš WordPress varētu būt labākais risinājums Jūsu uzņēmumam, atbalsta komandai un Jūsu klientiem. Lūk kāpēc:

real-time typing view

Iespaidojiet ar ātrāko tērzētavas logrīku tirgū

Mūsdienu patērētāji ir nepacietīgi un ienīst gaidīšanu. Tāpēc mēs esam izveidojuši ātrāko tiešsaistes tērzētavas logrīku tirgū, kas tiek uzrādīts Jūsu mājaslapā tikai 2,5 sekundēs. Iespaidojiet savus klientus ar reāllaika atbalstu un parādiet viņiem, ka laiks ir viņu vērtība.

cleverness of LiveAgent

Uzlabojiet iesaistīšanu un reklāmguvumus ar proaktīvo tērzētavu

Uzlabojiet iesaistes rādītājus aicinot savus klientus un perspektīvos klientus ātrā tērzēšanā ar Jums uzreiz pēc ierašanās mājaslapā. Ieslēdzot proaktīvās tērzēšanas cenu vai pasūtījuma veikšanas lapās ir pārbadīts ļoti efektīvs ceļš, lai palielinātu pārdošanu un pārveidotu vairāk apmeklētāju maksājošos klientos.

personalization features of LiveAgent

Ieslēdziet viedo tērzēšanas sadali starp pieejamajiem aģentiem

Ieguvums no uzlabotās tērzētavas novirzīšanas un sadales iespējas elastīguma. Iestatiet aģentu prioritātes un nosakiet maksimālo tērzēšanas slodzi saviem aģentiem. Labākā daļa? LiveAgent piešķir tērzēšanas aģentiem, kam ir bijusi iepriekšējā saskarsme ar klientu, lai nodrošinātu ātru, precīzu un zinošu atbalstu.

provide help with LiveAgent

Apvienojieties un tērzējiet ar saviem kolēģiem

LiveAgent tērzētavas rīks veicina efektīvu komandas sadarbību. Neesat pārliecināts, kā palīdzēt klientam ar kuru tērzējat? Pārvietojiet tērzētavu aģentam, kas ir zinošāks, lai palīdzētu, vai nekavējoties savienojiet ar saviem kolēģiem caur iekšējo tērzētavu, lai saņemtu palīdzību. Vairs nevajag tērēt laiku ielogošanai citās aplikācijās. 

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Sekojiet sava apmeklētāja uzvedībai un iesaistieties pareizajā laikā

Uzlabojiet savu atbalstu ar reāllaika mājaslapas uzraudzību: redziet visus savus tiešsaistes apmeklētājus, pārbaudiet, kā tie pārvietojas mājaslapā, un cik ilgi viņi pavada katrā lapā. Šīs informācijas esamība – tādas kā klientu ienākšanas avots, valsts vai laika josla – var padarīt Jūsu proaktīvos tērzēšanas aicinājumus inidividualākus.

Live chat - Proactive chat invitations

Redziet, ko Jūsu klienti raksta

Ar reāllaika teksta ievades skatu, Jūs varat pārsteigt savus klientus ar zibenīgi ātru atbalstu un likt justies, ka Jūs lasiet viņu domas. Redziet, ko klients raksta tērzētavā pirms viņi nosūta ziņu, apdomājiet klientu vajadzības un sagatavojiet atbildes jau pirms jautājuma saņemšanas.

Savienojiet ar WordPress dažu sekunžu laikā

LiveAgent ir izveidots, lai ietaupītu Jūsu vērtīgo laiku. Vienkārša (copy/paste) integrācija savieno Jūs ar saviem klientiem dažu sekunžu laikā. LiveAgent novirza savus ienākošās tērzēšanas pareizajiem locekļiem Jūsu komandā un dinamiski pielāgo tērzētavas pieejamību, kad Jūsu aģenti ielogojas un izlogojas savās maiņās.

Vairāk nekā vienkārši tiešsaistes tērzētava

LiveAgent nav tikai tiešsaistes tērzētavas logrīks, tas ir viss-vienā daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūras risinājums, kurā ir 180+ funcijas, 40+ savienojumi, un gandrīz neierobežotas pielāgošanas opcijas. 

Jums ir nepieciešama jaudīga biļešu sistēma ar automatizāciju, virtuālo zvanu centru, sociālo tīklu atbalsta rīku vai klientu pašapkalpošanās portāla programmatūru? LiveAgent tas viss ir.

LiveAgent | Quick Help Desk Software Overview | Live Agent05:20Youtube video: LiveAgent | Quick Help Desk Software Overview
Live Agent

Uzlabojiet savu klientu atbalstu uz jaunu līmeni ar LiveAgent tiešsaistes tērzētavas programmatūru

Meklējat bezmaksas tiešsaistes tērzētavas rīku savai WordPress mājaslapai? Sāciet savu pilnu 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu un ieskatieties, kā tas viss darbojas un ko var iegūt Jūsu bizness. 

Nav nepieciešama apnicīgā lejupielāde, programmatūra ir pilnībā balstīta mākonī. Jūs varat pieprasīt arī viens-uz-vienu demonstrāciju ar kādu no mūsu komandas, lai gūtu labāku priekšstatu, kāpēc LiveAgent ir visapmeklētākā un nr.1 tiešsaistes tērzētavas programmatūra maziem uzņēmumiem 2020.

LiveAgent rating live chat agent - gif
Saistītie Raksti arTiešsaistes tērzētava priekš WordPress
Formidable Forms integrācija ir uzlabots veidlapu konstruktors Jūsu LiveAgent vadības panelī. Vienkārši integrējiet to, izmantojot Zapier, un sāciet gūt priekšrocības.

Formidable Forms

Formidable Forms integrācija ir uzlabots veidlapu konstruktors Jūsu LiveAgent vadības panelī. Vienkārši integrējiet to, izmantojot Zapier, un sāciet gūt priekšrocības.

Kā sazināties ar WordPress klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čata atbalstu, tālruņa numuru, sociālo mediju atbalstu un pašapkalpošanās atbalstu.

WordPress Palīdzības Dienesta Kontaktinformācija

Atsauce uz attiecīgo tekstu ir sniegta, lai parādītu, ka šī sistēma ir spējīga ģenerēt saīsinātas versijas no jebkura sniegtā teksta.

Bezmaksas tērzēšanas programmatūra Jūsu vietnei garantē personalizētu klientu pieredzi, labāku mijiedarbību ar zīmolu un konkurences priekšrocības.

Bezmaksas tērzēšanas programmatūra Jūsu vietnei

Tērzēšanas programmatūra uzņēmumam var palielināt intereses līmeni un klientu apkalpošanas efektivitāti, nodrošinot tūlītēju atbildi un 24/7 pieejamību. Lietotāji sagaida tērzēšanas iespēju, un tā var palielināt konversiju rādītājus un samazināt izmaksas.

Liveagent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas pielāgojas dažādu biznesa modeļu vajadzībām. Izpētiet, kā liveagent atbilst Jūsu nišas aģentūrai. Izglītības iestādes un nevalstiskās organizācijas paļaujas uz liveagent.

Piemērotākais risinājumsikvienam biznesam

Ideāla uzņēmuma risinājuma piedāvājums - LiveAgent, kas pielāgojas dažādu uzņēmumu vajadzībām. Palieliniet klientu vērtību un uzlabojiet apmierinātību, radot neaizmirstamu klientu pieredzi. Sāciet bezmaksas izmēģinājumu!

Cīnieties ar grozu pamešanu un atgūstiet pircējus, izmantojot LiveAgent uzlabotās tiešsaistes tērzēšanas un automatizācijas funkcijas. Izmantojot LiveAgent, tas ir vienkārši.

Samazināt & amp; atgūt pamestos iepirkumu ratiņus

LiveAgent piedāvā lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju, kas sniedz izcilu atbalstu klientiem visos atbalsta kanālos. Turklāt, LiveAgent nodrošina visu kanālu atbalstu, papildus reāllaika atbalsta nodrošināšanai, un piedāvā efektivitātes uzlabojumus, multivalodu atbalstu un daudzām integrācijām, lai uzlabotu klientu apkalpošanu. Uzziniet vairāk par LiveAgent!

Lieliska klientu apkalpošana sākas ar labāku palīdzības dienesta programmatūru. Iepazīstieties ar LiveAgent priekšrocībām un sāciet ar to strādāt piecu minūšu laikā.

Nodrošiniet izciluklientu apkalpošanu.

Lielākā daļa klientu atzīmē, ka LiveAgent ir lielisks instruments klientu atbalstam un palīdz ietaupīt laiku, ātri un efektīvi sniedzot atbalstu. Tas piedāvā daudzas funkcijas un integrācijas, kas padara to par lielisku risinājumu dinamiskajiem tiešsaistes biznesiem par saprātīgu cenu. Tāpat ir uzsvērta arī tā ērtība un lietojamība.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x