Sociālie Tīkli liek Jums būt nemierīgam?

Atgāziet muguriņu un atpūtieties, jo LiveAgent pārveido visus paziņojumus par biļetēm.

  • ✓ Bez iestatīšaas maksas    
  • ✓ Klientu atbalsts 24/7    
  • ✓ Bez kredītkartes piesaistes    
  • ✓ Atceliet jebkurā laikā
Lieto
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Social
Social media support software

Sociālo tīklu atbalst Jūsu palīdzības dienestā

Liveagent ir daudzkanālu palīdzības dienesta programmatūra, kas apkopo visu Jūsu klientu mijiedarbību no vairākiem sociālajiem tīkliem un loģiski to organizē vienā vietā. Izmantojot LiveAgent klientu apkalpošanai, Jūs varat koncentrēties uz vissvarīgākajiem biznesa uzdevumiem, vienlaikus saglabājot augstu klientu apmierinātības līmeni.

LiveAgent sociālo tīklu atbalsts ir ātrs, efektīvs un rentabls. Izmēģiniet jau šodien.

Ļaujiet LiveAgent apstrādāt Jūsu sociālo tīklu ziņas

Sociālo tīklu ziņas no Jūsu potenciālajiem klientiem un esošajiem klientiem bieži vien novērš Jūsu uzmanību? Savienojiet visus savus sociālo tīklu kanālus LiveAgent platformā un iegūstiet uzlaboto automatizāciju. Ar neierobežotu un vienotu ziņu vēsturi, iegūstiet pilnu ainu par katru cilvēku ar kuru Jūs esat sazinājušies.

Kas ir iekļauts?

Facebook

Mūsu Facebook savienojums novērš vajadzību uzraudzīt vairākas ierīces, kontus un konta datu kopīgošanu. Visi aģenti var atbildēt uz jautājumu biļetēm no Jūsu universālās iesūtnes, tādēļ nav nepieciešams būt Facebook lapas adminstratoram.

Facebook savienojuma izmantošana ir vienkārša. Vienkārši savienojiet savu Facebook biznesa lapu (vai lapas!) ar savu LiveAgent paneli un sāciet. Jebkādi komentāri uz Jūsu publikācijām, vai Jūsu lapas atzīmēšanas būs automātiski pārvērstas biļetēs, uz kurām Jūs varat atbildēt un tad arhivēt.

Facebook Integration Demo: How It Works | Live Agent03:02Youtube video: Facebook Integration Demo: How It Works
Live Agent
Facebook messenger chat app

Facebook Messenger

LiveAgent Facebook Messenger savienojums ļauj Jums reāllaikā sazināties ar saviem klientiem. Kad Jūsu Facebook lapa saņem vēstuli, tā uzreiz tiek pārvērsta biļetē un ievietota LiveAgent panelī. Jūs varat viegli atbildēt, nosūtīt pielikumus, var pat uzspiest “Like” pogu.

Twitter

LiveAgent Twitter savienojums lauj Jums uzraudzīt visus Jūsu lapas @atzīmējumus vai jebkādus #heštegus pēc Jūsu izvēles.

Vienkārši savienojiet savu Twitter kontu ar savu LiveAgent paneli un izvēlaties, kurus heštegus un atzīmēšanas Jūs vēlaties uzraudzīt. Visi uzraugāmie heštegi un atzīmējumi automātiski tiks pārveioti biļetēs un var būt automātiski piešķirti jebkurai nodaļai pēc Jūsu izvēles. LiveAgent automātiski saņems visus Tvītus ar Jūsu uzraugāmiem atslēgas vārdiem, un Jūs varēsiet sākt atbildēt uz tiem no sava paneļa.

How to Monitor Twitter with LiveAgent | Live Agent06:38Youtube video: How to Monitor Twitter with LiveAgent
Live Agent
How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent | Live Agent04:04Youtube video: How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent
Live Agent

Instagram

LiveAgent  Instagram savienojums ļauj Jums skatīties un atbildēt uz jebkādām publikācijām, kurās esat atzīmēti, kā arī atbildēt uz jebkuriem Jūsu publikāciju komentāriem. Ar LiveAgent universālo iesūtni Jums būs visas Jūsu biļetes zem viena jumta, tādēļ nevajadzēs uzraudzīt vairākas ierīces vai kontus. LiveAgent ietaupa Jūsu aģentu laiku, uzlabo viņu atbildes laiku uz jautājumiem un paaugtina aģentu efektivitāti – tas viss vienlaicīgi. Izmēģiniet jau šodien.

Viber

LiveAgent Viber savienojums ļauj Jums saņemt un atbildēt uz Viber vēstulēm Jūsu universālajā iesūtnē. Apskatieties, kā tas darbojas mūsu demo video!

Viber Integration Demo | LiveAgent | Live Agent01:55Youtube video: Viber Integration Demo | LiveAgent
Live Agent

Noderīgas funkcijas Jūsu sociālo tīklu atbalsta paātrināšanai

Jums nav jāvelta stundas sociālajos tīklos, lai savlaicīgi atbildētu klientiem.

Katra ziņa no sociālo tīklu kanāla nonāks vienā vietā ar e-pastiem, tērzētavām un zvaniem.

Automatizācijas Noteikumi

Izvēlieties no simtiem trigeriem un noteikumiem, lai automatizētu savu darba plūsmu un procesus.

Izmantojiet īpašus tagus vai sadaliet nodaļas, lai pārvaldītu savus sociālo tīklu kanālus.

Uzlabojiet savu efektivitāti izmantojot šablona atbildes, pievienojot pielikumus un piezīmes.

Peter Komornik

LiveAgent apvienoizcilu tiešsaistes tērzētavu, biļešu sistēmu un automatizāciju, kas ļauj mums sniegt ārkārtīgi labu atbalstu mūsu klientiem.

black Slido logo

Godīga cena par programmatūru

Mums ir cita pieeja nekā citām programmatūrām tirgū. Mēs piedāvājam dažādus kanālus kā papildinājumu, kas ietaupa Jūsu naudu, īpaši, ja Jums ir liels aģentu skaits. Ar mūsu caurspīdīgo izcenojumu maksājiet tikai par to, ko Jūs izmantojat.

Add-on

Papildinājums

Maksājiet par sociālo tīklu kanāliem tikai, ja tas Jums ir nepieciešams.

$39 /mēn.
All-Inclusive

Viss-iekļauts

Katra LiveAgent funkcija, ieskaitot sociālo tīklu atbalstu.

$39 /mēn.

Saņemiet priekšrocību par konkurentiem

Iekļaujot savu sociālo tīklu klientu servisu palīdzības dienesta programmatūrā, Jūs iegūstat priekšrocību par saviem konkurentiem. Klienti vēlas viegli sazināties ar Jums, bez domāšanas, kurš kanāls ir ātrākais un visticamāk saņems atbildi.

Paturiet prātā, ka labais un parastais e-pasts pakāpeniski tiek aizvietots ar reāllaika tiešsaistes tērzētavu, zvanu centra programmatūru un sociālo tīklu vēstulēm. Ar LiveAgent Jūs varat sniegt tūlītējas atbildes. Investējot klientu servissa programmatūrā Jūs varat sev palīdzēt sniegt ātru un ērtu klientu atbalstu.

Have a competitive advantage

Vairāk nekā 30 000 uzņēmumi nevar kļūdīties

Skatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes, lai uzzinātu kā LiveAgent var uzlabot Jūsu klientu atbalstu un palielināt Jūsu biznesa patneru apmierinātību.

Izmantojiet mūs kā Jūs vēlaties

LiveAgent pielāgojas Jūsu uzņēmuma izmēram un nozarei. Mēs esam palīdzējuši dažādu veidu un izmēru organizācijām. Apskatiet, ko viņi saka par mūsu programmatūras izmantošanu.

Business bag - icon

Risinājumi uzņēmumiem

Startapi un Sabiedrības

Uzņēmumi

Valdība

Izglītība un NGO

Industry Solutions - icon

Nozares Risinājumi

E-komercija n Pakalpojumi

Ceļojumi un Izmitināšana

Mārketings un Telekomunikācijas

Izklaide

Iemesli kāpēc Jums ir nepieciešams izmantot sociālo tīklu klientu atbalsta programmatūru

Kādreiz brīnijās, kāpēc uzņēmumi sāk sazināties ar viņu klientiem caur sociālo tīklu klientu atbalsta programmatūru, nevis tieši caur sociālajiem tīkliem? Tāpēc, ka viņi ir noguruši uzraudzīt dažādas ierīces, kopīgot konta datus un pārslēgt cilnes! Vai atrodat tajā sevi?

Smiley face icon

Lielās ainas iztrūkums

Neziniet, par ko bija iepriekšējā saruna ar klientu, jo tā bija citā kanālā? LiveAgent seko arī tam.

Clock icon

Vērtīgā laika zaudēšana

Pārāk bieži jāpārslēdzas starp dažādām programmatūrām un sistēmām? Ļaujiet LiveAgent darīt to Jūsu vietā.

Web icon

Grūti pārvaldīt

Pārvaldat vairākus profilus dažādos sociālajos tīklos? Ar LiveAgent Jūs varat pārvaldīt visus no viena paneļa.

Kas ir sociālo tīklu klientu serviss?

Sociālo tīklu klientu serviss ir diezgan jauna programmatūra nozarē. Tās galvenais mērķis ir saņemt katru ziņu un Jūsu zīmola atzīmējumu dažādos sociālajos tīklos vienā sistēmā, no kuras Jūs varat sazināties ar savu auditoriju.

Galvanais ieguvums, ka tā, esot kā daļa no daudzkanālu palīdzības dienesta sistēmas, ļauj Jums redzēt visas darbības ar klientu no cītiem kanāliem vienā vietā. Papildu tam, katra ziņa tiek glabāta universālā iesūtnē un tad pārveidota vienotā biļetē ar hibrīda biļešu attēlošanu.

What is social media customer service
How to choose social support system

Kā izvēlēties sociālo tīklu atbalsta sistēmu?

Ja esat nolēmis sākt sociālo tīklu auditorijas atbalstu ārpus attiecīgā tīkla, Jūs iespējams vēlaties uzrakstīt visas sistēmas prasības. Pirmajā solī, Jums ir jāpārbauda, vai vēlaties pārvietot savu e-pastu saziņu tajā pašā vietā, kur saņemsiet sociālo tīklu vēstules.

Pēc tam Jums jāizlemj par tiešsaistes tērzētavas atbalsta piedāvāšanu, pievienojot ienākošo zvanu centra un pašapkalpošanās ar zināšanu bāzi atbalstu. Pēdējais, taču ne mazsvarīgais, Jūs iespējams vēlēsieties izveidot platformu kā klientu portāls, kur lietotāji varēs atrast visus viņu pieprasījumus, iesniegt jautājumu forumā vai piedāvāt uzlabojumus un sniegt atsauksmes.

Nekavējieties, izmēģiniet LiveAgent jau šodien

LiveAgent ir visskatītākā un nr. 1 novērtētā palīdzības dienesta programmatūra maziem uzņēmumiem 2020. Tam nav iemesla. Mēs sniedzam pasaules klases palīdzības dienesta programmatūru, kas veido vienmērīgu pieredzi Jūsu komandai un klientiem. Izmēģiniet LiveAgent jau šodien ar mūsu bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu, vari izmēģiniet mūsu bezmaksas LiveAgent versiju. Būsim priecīgi sadarboties ar Jums.

Don't hesitate, try LiveAgent today
Social media support comparison

Sociālo tīklu atbalsta salīdzinājums

Ja Jūs mēklējat labāko palīdzības dienesta sistēma sociālo tīklu atbalstam, salīdziniet dažādas alternatīvas. Daudzkanālu palīdzības dienests ietver ir daudz vairāk nekā sociālo tīklu savienojums. Ja pat Jums nav nepieciešamas visas funkcijas, ir svarīgi, kad ir iespēja pievienot nepieciešamo kanālu, kad Jūsu bizness attīstās.

Ko skaitļi saka par sociālo tīklu atbalstu?

ticketing email ticketing - icon

Sociālo Tīklu Atbalsts

65% cilvēku 18-34 gadu vecumā tic, ka sociālie tīkli ir efektīvs klientu servisa kanāls. Microsoft

Speed o meter - icon

Atblides Laiks

48% klientu gaida atbildi uz jautājumiem un sūdzībām sociālajos tīklos 24 stundu laikā. Statista

Connect favourite VoIP provider and contacts icon

Nevainojama Pieredze

Vairāk nekā 50% uzņēmumu ziņo par kritiskākām klientu pieredzes problēmām, jo tie “sniedz nevainojamu pieredzi vairākos kanālos.” Incite Group​

call center cloud based call center software - icon

Digitāli pret Balsi

57% klientu labāk sazināsies ar uzņēmumu caur difitālo mēdiju, piemēram, e-pastu vai sociālajiem tīkliem, nekā izmantot balss klientu atbalstu. Ameyo

Brand loyalty stems from good service

Zīmola lojalitāte izriet no laba servisa

73% klientiem, draudzīgi darbinieki vai klientu servisa atbildīgie ir tie, kas veido atmiņā paliekošu pieredzi, kas liek patērētājiem tūrēties ar zīmolu.

Sniegt šādu pieredzi ir viegli, ja Jūs ziniet, kā tas saistās. Saskaņā ar Shep Hyken, eksperts klientu servisā, klientu atbalsta atbildīgajiem jāatbild savlaicīgi, ar individuālu pieeju un nekad nav jāaizmirst jautāt papildu jautājumus. Piemēram, ja klients prasa Jūs ātri atrisināt viņu problēmu, pajautājiet viņiem, cik ātri viņi gaida risinājumu.

Atcerieties, lojāli klienti palielina ROI, jo viņi ir koncentrēti pirkt vairāk.

Visi atbalsta kanāli zem viena jumta

LiveAgent sociālo tīklu atbalsta servisa programmatūra savieno ar vairākiem saziņas kanāliem un piedāvā gandrīz 200 funkcijas.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

BUJ

Kas ir sociālo tīklu klientu atbalsts?

Sociālo tīklu klientu serviss sniedz klientu servisu klientiem vai potenciālajiem klientiem caur sociālo tīklu platformām, piemēram, Facebook, Instagram vai Twitter. Sociālo tīklu klientu serviss ietver atbildes uz vēstulēm, komentāriem un atzīmēšanām 24 stundu periodā.

Kā izmantot sociālos tīklus kā rīku klientu servisam?

Labākais ceļš kā izmantot sociālos tīklus kā rīku klientu servisam ir izturēties pret sociālo tīklu kanāliem tā, kā Jūs izturaties pret oficiālajām biļetēm no klientiem. Sniedziet ātras, godīgas, saldas un zinošas atbildes uz jebkurām vēstulēm, komentāriem vai atzīmēšanām.

Kas ir Sociālo Tīklu Klientu Servisa Programmatūra?

Sociālo Tīklu klientu servisa programmatūra ir daļa no palīdzības dienesta risinājuma. Tas ļauj Jūsu atbalsta atbildīgajiem atbildēt klientu pieprasījumiem no vienas saskarnes. Kā rezultātā, viņiem nevajag pārslēgties starp platformām, lai atbildētu. Programmatūra var novērst klientu gaidīšanas laiku un neapmierinātību, tādēļ Jūs nekad nezaudēsiet klientu pieprasījumu ceļu. Lai veidotu attiecības ar klientiem Sociālo Tīklu platformās ir svarīgi būt klāt un ātri atbildēt. Ar šo sociālo tīklu klientu servisa risinājumu Jūs varat efektīvi veidot klientu lojalitāti.

Kāpēc LiveAgent ir ideāls sociālo tīklu klientu serviss?

LiveAgent savieno ar vairākas sociālo tīklu platformas. connects with multiple social media platforms. Piemēram, katru reizi, saņemot komentāru vai tiekot atzīmētam Instagram publikācijā, Jūs saņemsiet biļeti LiveAgent platformā. Tas pats ar Twitter. Turklāt, Jūs varat savienot Viber un Facebook.

Kāpēc sociālie tīkli ir svarīgi klientu servisam?

Sociālie tīkli ir svarīgi klientu atbalstam, jo tas ļauj uzņēmumam sadarboties ar savu auditoriju. Uzņēmumi var viegli apziņot savus klientus par notikumiem, pārdošanu vai izmaiņām. Tā pat klienti var sazināties ar uzņēmumu ar saviem jautājumiem, komentāriem vai atteikumus. Ja klienta atbilde paliek neatbildēta, klienti negaida, lai izmantotu cita uzņēmuma pakalpojumus.

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Saistītie Raksti arSociālo tīklu klientu servisa programmatūra
Personalizējiet LiveAgent web čata, kontaktēšanās vai atsauksmju logrīku valodu un sniedziet klientiem atbalstu dažādās valodās.

Valodām pielāgoti logrīki

Personalizējiet LiveAgent web čata, kontaktēšanās vai atsauksmju logrīku valodu un sniedziet klientiem atbalstu dažādās valodās.

Biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) lapa ir visbiežāk izmantotā pašapkalpojošā servisa iespēja šodien. Kad tā tiek pielietota stratēģiski, BUJ lapa var dot patiesu ieguvumu klientiem.

Kā dizainēt biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) lapu

Biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) lapa ir visbiežāk izmantotā pašapkalpojošā servisa iespēja šodien. Kad tā tiek pielietota stratēģiski, BUJ lapa var dot patiesu ieguvumu klientiem.

Izmantojiet mūsu bezmaksas klientu iegūšanas e-pasta sagataves visiem dzīves gadījumiem! Uzlabojiet klientu piesaisti, samaziniet e-pastu atlēcienu līmeni un vēl daudz ko citu!

Adresātu iegūšanas e-pasta sagataves

Izmantojiet mūsu bezmaksas klientu iegūšanas e-pasta sagataves visiem dzīves gadījumiem! Uzlabojiet klientu piesaisti, samaziniet e-pastu atlēcienu līmeni un vēl daudz ko citu!

Ms Videos Categories - Macities - Page - 2

Mācīties

Ms Videos Categories - Macities - Page - 2

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat grafikas dizainers vai tālu no tā stāvošs, mūsu grafiskā dizaina kontrolsaraksts nodrošinās, ka jūsu dizaini ir nevainojami.

Grafiskā dizaina kontrolsaraksts

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat grafikas dizainers vai tālu no tā stāvošs, mūsu grafiskā dizaina kontrolsaraksts nodrošinās, ka jūsu dizaini ir nevainojami.

Videos - Ka Zvanit Klientu Atbalstam Skaidra Valoda

Kā Zvanīt Klientu Atbalstam Skaidrā Valodā

Videos - Ka Zvanit Klientu Atbalstam Skaidra Valoda

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju