Kvalitatīva tiešsaistes biļešu sistēmas izvēle Shopify veikaliem

Pārtrauciet nekontrolējamu ienākošo ziņojumu plūsmu no visiem komunikācijas kanāliem un palīdziet saviem darbiniekiem sasniegt labākos rezultātus, tostarp uzlabotu vidējo reakcijas laiku, izmantojot LiveAgent tiketu sistēmu.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Visi atbalsta kanāli zem viena jumta

LiveAgent helpdesk tiketu sistēma integrējas ar vairākiem komunikācijas kanāliem un piedāvā gandrīz 200 funkcijas.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Integrējiet veikala Shopify tiketu sistēmu.

Efektīva atbalsta tiketu sistēma ir būtiska veiksmīga e-komercijas veikala sastāvdaļa. Shopify piedāvā iespēju pārdot vairākos kanālos, rēķinot pretī lielo klientu pieprasījumu apjomu. Esiet gatavs sadarboties ar klientiem jebkurā platformā un no tās.

Ticket status in LiveAgent

Acīmredzamas biznesa priekšrocības

Sakarā ar pārsteidzošo pieejamo saziņas platformu skaitu klienti mūsdienās izmanto vairākus maršrutus, lai sasniegtu uzņēmumu. Atklājiet LiveAgent tiketu sistēmas sniegtās priekšrocības.

Skaidra organizatoriskā un pakalpojumu atbalsta struktūra

Reklāmguvumu kursu pieaugums papildus samazinātām izmaksām

Iebūvēta klientu apkalpošanas metrikas izsekošana un pārskatu veidošana

Galvenās funkcijas

LiveAgent tiketu sistēma piedāvā dažādas funkcijas vienkāršākai un personalizētākai saziņai.

LiveAgent universal inbox overview

Univerāls inbox

Visaptveroša un lietotājam draudzīga iesūtne ir izdarīta pareizi. Visa klientu mijiedarbība tiek pārveidota par tiketiem, automātiski piešķirta pareizajam departamentam vai darbiniekam un tiek glabāta centralizētā iesūtnē. Pilnībā pielāgojams, lai nodrošinātu, ka neviena korespondence nekad netiks nepamanīta. Lasīt vairāk …

Hibrīd tiketinga plūsma

Neatkarīgi no tā, vai sazināties pa e-pastu, čatu vai Facebook, viens tiketa ID paliek nemainīgs, lai nodrošinātu lielāku sarunu skaidrību. Racionalizējiet saziņu ar klientiem neatkarīgi no sākotnējā kanāla un sekojiet sarunām visās platformās. Lasīt vairāk …

Social customer service templates
Customer portal email templates

CRM

Nodrošināt ārkārtas klientu apkalpošanu jau pats par sevi ir izaicinājums, taču akli pakļauties atbalsta piedāvājumam bez priekšzināšanām ir sarežģītāk, nekā tam jābūt. Apkopojiet un saglabājiet potenciālo klientu kontaktinformāciju vai pielāgojiet jau esošo klientu profilus, mijiedarbības vēsturi un pielāgojiet savu pieeju katram klientam atsevišķi. Lasīt vairāk …

Iepriekš izveidotas atbildes

Cīnās ar bieži atkārtotiem jautājumiem vai līdzīgiem pieprasījumiem? Izveidojiet dažādas vispārīgas atbildes uz visbiežāk atkārtotajiem priekšmetiem vai izvēlieties kādu no vairākām jau iepriekš definētām veidnēm. Lasīt vairāk …

Canned responses feature in LiveAgent

Vairāk nekā 30 000 uzņēmumi nevar kļūdīties

Skatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes, lai uzzinātu, kā LiveAgent var uzlabot jūsu klientu atbalstu un palielināt Jūsu biznesa partneru laimi.

LiveAgent uztur saziņu ar klientu dzīvu un ērtu

“Vai Jūs iepirktos veikalā, kurā darbinieki nav pieejami, lai vajadzības gadījumā atbildētu uz jautājumiem? Live Agent ir lielisks veids, kā padarīt Jūsu vietni līdzīgu kādam Jūs domājiet par veikalu! “

Pieejamas cenas Jūsu biznesam

Investējiet tiketu sistēmā, kas izpelnīsiesnlabāko vietu Jūsu klientu bāzē. Vajag vairāk? Uzziniet par mūsu papildu plāniem.

Ticket

Ticket

The starting solution for customer communication

$15 /mo
Ticket+Chat

Ticket+Chat

Combination of ticketing and live chat

$29 /mo

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Related Articles to Kvalitativa tiessaistes tiketu sistemas izvele Shopify veikaliem
Vēlaties migrēt savus datus no Helprace uz citu risinājumu? Apskatiet LiveAgent un tā priekšrocības. Uzsāciet bezmaksas izmēģinājumu jau šodien!

Pārejat no Helprace?

LiveAgent ir efektīvs rīks, kas var palīdzēt uzlabot klientu apkalpošanu un palielināt pārdošanas apjomus. Tas piedāvā viegli lietojamu interfeisu, kas ļauj apstrādāt lielu skaitu atbalsta pieprasījumu no dažādiem kanāliem, un sniegt klientiem ātru un precīzu atbalstu. Lietotāji apstiprina, ka LiveAgent ir pārāks par dažādiem alternatīviem produktiem un būtiski uzlabo komunikāciju ar klientiem, kā arī palielina atbildības laiku un efektivitāti.

Uzziniet 12 ieteikumus un labāko praksi tiketu sistēmas izveidei, ko varat izmantot jau šodien, lai uzlabotu Jūsu klientu servisa efektivitāti un lietderību.

Tiketu sistēmas labākā prakse

Klientu apkalpošanas komandas var izmantot vairākas stratēģijas, lai uzlabotu savu sniegumu. Pārvaldība ir viens no svarīgākajiem aspektiem, ieskaitot pakalpojuma līmeņa līgumu ieviešanu un iepriekšējo tiketu saglabāšanu. Pašapkalpošanās un darbinieku snieguma uzraudzība ir arī svarīgas. Visiem darbiniekiem jābūt pilnvarotiems, lai pieņemtu lēmumus.

Izpētiet labākās tiešsaistes čata programmatūras piedāvājumu tirgū. Izvēlieties savai mājaslapai ideālu reāllaika čata programmatūru un paceliet savu klientu apkalpošanu nebijušos augstumos.

Tiešsaistes čata programmatūra

Tiešsaistes čatu programmatūras risinājumi piedāvā uzņēmumiem daudzas priekšrocības, ieskaitot palielinātu tīmekļa reklāmguvumu un paaugstinātu produktivitāti. Tie nodrošina arī pieejamību un pievilcību klientiem, attiecību veidošanu, datu vākšanu un zemas izmaksas. Cenu modeļi var atšķirties, taču tiešsaistes čatu programmatūras vidējā cena ir no $16- $150 mēnesī aģentam. Izmantojot tiešsaistes čatu programmatūras risinājumus, uzņēmumi uzsver, ka ir ļoti svarīgi izvēlēties risinājumu, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām, un nodrošināt uzticamu atbalstu jebkurā laikā.

Tiešsaistes čata ieviešana Jūsu vietnē palielina sarunu skaitu. Pievienojiet visātrāko tērzēšanas programmatūru tirgū -LiveAgent savam Shopify veikalam.

Labākā tiešsaistes čata programmatūra Shopify veikaliem

LiveAgent ir labi darbojošās un populārākās helpdesk programmatūras SMB 2020. gadā. Piedāvājot dažādu funkciju kombināciju un visos saziņas kanālos, kā arī visaptverošas cenas plānu piedāvājumus, LiveAgent ir lieliski piemērots dažādu uzņēmumu vajadzībām. Tāpat LiveAgent ir uzticējušies zīmoli kā Huawei, BMW, Yamaha un O2. Izmēģiniet LiveAgent bez maksas, nav nepieciešama kredītkarte.

Iepazīstieties ar šo visplašāk tiegū lietoto pieteikumu apstrādes programmu izlasi. Izvēlieties ideālo pieteikumu apstrādes rīku un paceliet klientu apkalpošanu līdz mēnesim.

Pieteikumu apstrādes programmatūra

Pieteikumu apstrādes programmatūra nodrošina klientu atbalstu, ātrākus padomus un lielāku apstrādes skaitu. Labākās programmatūras iespējams izvēlēties starp zaļojamām nosaukum programmatūrām. Piemēram, LiveAgent, Zoho Desk, HappyFox, Zendesk, Teamsupport, Freshdesk, HubSpot Service Hub un SolarWinds. Lietotājam draudzīgums, atbalsts un klientu apkalpošanas rīki galvenie faktori izvēlei. Salīdzinot cenas, pamatfunkcijas un pielāgojamās integrācijas, var nodrošināt piemērotību situācijai. Paplašināšanās/sašaurināšanās un nepieciešamo rīku pieejamība svarīgi klientu atbalsta komandai. Neapmācīti darbinieki un ierobežojumi ir jāizvairās, apsverot iespējas.

Liveagent pašlaik piedāvā migrēšanas spraudni Freshcaller, kas palīdzēs importēt palīdzības pieteikumus. Saņemiet bezmaksas datu migrāciju jau šodien.

Migrējat no Freshcaller uz LiveAgent?

Šajā tekstā tiek aprakstīta programmatūra, kas piedāvā dažādas funkcijas, kā piemēram, reāllaika čatu, atskaites un analīzes, pašapkalpošanās portālus, sociālo mediju integrāciju, pieteikumu un darba plūsmu pārvaldību, zvanu centra un e-pasta pārvaldību, kā arī veiktspējas un zināšanu bāzes pārvaldību. Salīdzinot ar citām programmatūrām, šī saņem augstus vērtējumus gan par lietošanas ērtumu, klientu servisu, kā arī vērtību. Cena aģentam mēnesī ir salīdzinoši zema, bet piedāvā arī brīdinājumus, eskalācijas, automātisku pārvirzīšanu un gaidīšanas rindu pārvaldību. Tiek piedāvāts arī veiktspējas mērījumi, lai sekotu līdzi savu vietnes apmeklētāju uzvedībai.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju