Labākā tiešsaistes čata programmatūra Shopify veikaliem

Nodrošiniet viesmīlīgas un draudzīgas vides sajūtu savam tiešsaistes veikalam, izmantojot LiveAgent tērzēšanas programmatūru. Izmantojot pārdošanas rīkus, virziet potenciālos klientus un nekavējoties iztīriet visus viņu jautājumus vai problēmas.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Palieciet momentā

Sazinieties ar klientiem reāllaikā tieši savā Shopify tiešsaistes veikalā. Izmantojot īpaši ātru un ērtu integrāciju , varat sākt čatu uzreiz.

Tiešsaistes čata atbalsta priekšrocības

Tiešsaistes čats ir kļuvis par vēlamo saziņas platformu tiešsaistes pircējiem, pārlūkojot un pērkot tiešsaistē. LiveAgent tērzēšanas atbalsts piedāvā ievērojamas priekšrocības Jūsu komandai, lai nodrošinātu efektīvāku un personalizētāku klientu apkalpošanu.

Samazināts ienākošo tiketu un pieprasījumu apjoms

Palielināts iesaistīšanās un pārdošanas līmenis

Uzlabota ietekme uz klientu pieredzi

Visi atbalsta kanāli zem viena jumta

LiveAgent phelpdesk programmatūra integrējas ar vairākiem sakaru kanāliem un piedāvā gandrīz 200 funkcijas.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Galvenās funkcijas

工作

Izveidojiet tērzēšanas pogu jebkurā vēlamajā stilā un ievietojiet to jebkurā vietā savā vietnē. Varat arī izvēlēties jau iepriekš izveidotu pogu mūsu pogu galerijā. Lasīt vairāk …

Database illustration

Atbildiet uz visiem klientu jautājumiem vai piedāvājiet viņiem padomus, lai reāllaikā pieņemtu pamatotākus lēmumus. Esiet gatavs atbildēt pat pirms klienti noklikšķina uz Sūtīt, izmantojot reāllaika rakstīšanas skatu. Lasīt vairāk …

Purchaes frequency

Sazinieties un piedāvājiet palīdzību saviem tiešsaistes apmeklētājiem, aicinot viņus čatot tiešraidē ar Jūsu darbiniekiem. Izveidojiet savu vai izvēlieties no mūsu tērzēšanas ielūgumu galerijas. Lasīt vairāk …

What is live chat software

Ļaujiet saviem klientiem pārlūkot bez traucējumiem, piedāvājot iespēju čata logu piestiprināšanai. Čata logu var piestiprināt vietnes kreisajā vai labajā pusē. Lasīt vairāk …

personalization features of LiveAgent

Iegūstiet visaptverošu izpratni par pārlūkošanas vietnes apmeklētāju daudzumu, ģeogrāfisko atrašanās vietu vai izmantoto URL veidu. Manuāli piešķiriet pieejamos darbieniekus atkarībā no klientu skaita, kas gaida tērzēšanas rindā. Lasīt vairāk …

Website Monitoring by LiveAgent

Skatiet visas iepriekšējās čata sarunas, klientu pieprasījumus, datus un informāciju. Lai ātrāk meklētu, lietojiet tagus konkrētām tērzēšanas sarunām. Izmantojiet savāktos datus problēmu risināšanai. Lasīt vairāk …

0-24-támogatás

Koncentrējieties uz tiešsaistes apmeklētāju mijiedarbību ar Jūsu vietni un uzraugiet laiku, ko viņi pavada pārlūkošanai. Aktīvi sagatavojieties tērzēšanai, iegūstot informāciju par potenciālo klientu. Lasīt vairāk …

Hívásátirányítás előnyei

Lai maksimāli izmantotu un ātri, precīzi sazinātos, iestatiet tērzēšanas izplatīšanu uz iepriekš noteiktu maršrutu. Lasīt vairāk …

Person with chart behind him exxplainig the data

Novērojiet tiešraides čata un darbienieku ietekmi uz reklāmguvumiem un ieņēmumiem, izsekojot tiešraides tērzēšanas sesijas. Lasīt vairāk …

LiveAgent Login

Tūlītējā ziņojumapmaiņa starp komandām vai departamentiem nodrošina efektīvāku iekšējo saziņu. Sāciet sarunu tieši no tiketa vai notiekoša čata. Lasīt vairāk …

Vairāk nekā 30 000 uzņēmumi nevar kļūdīties

Apskatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes, lai uzzinātu, kā LiveAgent var uzlabot Jūsu klientu atbalstu un palielināt Jūsu biznesa partneru laimi.

Ļoti daudzfunkcionāls tiešsaistes tērzēšanas risinājums

“Tiešsaistes čats darbojas labi, un es ceru uz iespēju tērzēt dažādās valodās ar iespējamām izredzēm.”

Labākie rezultāti par iztērēto naudu

LiveAgent ir visskatītākā un visaugstāk novērtētā helpdesk programmatūra SMB 2020. gadā. Palieciet saziņā ar klientiem visos saziņas kanālos, izmantojot papildu funkcijas.

Ticket

Ticket+Chat

Combination of live chat and ticketing system

$29 /mo
Ticket+Chat

All-inclusive

All features included in one bundle

$39 /mo

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Saistītie Raksti arLabaka tiessaistes cata programmatura Shopify veikaliem
LiveAgent ir palīdzības dienesta risinājums, kas savieno vairākas platformas vienā saskarnē. Uzziniet par Chaport alternatīvu un iegūstiet priekšrocības uzņēmējdarbībā.

Meklējat alternatīvu Chaport?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas ieguvusi pirmo vietu kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā. Lietotāji izceļ cenas, atbalsta komandu un labu integrāciju.

LiveAgent ir labākais daudzkanālu risinājums Jūsu uzņēmumam. Izmantojiet vairāk nekā 175 funkcijas, vairāk nekā 40 integrāciju un lieliskus rīkus jau šodien.

Meklējat alternatīvu Customerly?

LiveAgent palielina klientu apmierinātību un uzlabo konversijas likmes, samazinot aģentu darba laiku un piedāvājot vairāk funkciju. Nav jāmaksā vairāk par pasūtīto funkcionalitāti.

Klientu servisa programmatūra apvieno jaudīgu universālu iesūtni, tiešsaistes tērzētavu, iebūvētu zvanu centru un klientu portālu. Izmēģiniet LiveAgent bezmaksas izmēģinājumu jau šodien.

Klientu servisa programmatūra

Palieliniet apmierinātību un pārdošanas apjomus, izmantojot klientu apkalpošanas programmatūru LiveAgent. Tas apvieno daudzas funkcijas un atbalsta vairākus saziņas kanālus. Izvēlieties bezmaksas izmēģinājumu vai abonējumu.

Paaugstiniet palīdzības dienesta līmeni, izmantojot e-pastu, tērzēšanu tiešsaistē, sociālos plašsaziņas līdzekļus, zvanu centru un zināšanu bāzi vienā programmatūrā.

Meklējat alternatīvu Lucep?

Izmantojot LiveAgent programmatūru, klienti var sazināties ar uzņēmumu caur dažādiem kanāliem, piemēram, e-pastu, tērzēšanu un sociālajiem medijiem, vienlaikus atvieglodami darba plūsmu. Programmatūra piedāvā vairāk nekā 175 funkcijas un 40 integrācijas.

Liveagent ir labākais klientu atbalsta risinājums jūsu biznesam. Izmantojot noderīgus rīkus, vairāku kanālu pārklājumu un vairāk nekā 175 funkcijas, liveagent ir pareizā izvēle jūsu biznesam. Liveagent tērzēšanas logrīks ir ātrākais tirgū, un tērzēšanas ātrums ir 2,5 sekundes.

Vai meklējat Verloop alternatīvu?

LiveAgent ir palīdzības dienesta programmatūra, kas ieguvusi pirmo vietu kategorijā maziem un vidējiem uzņēmumiem 2020. gadā, izceļoties ar zemām cenām, labu atbalstu un integrācijas iespējām. To izmanto, lai palielinātu klientu apmierinātību un uzlabotu konversijas likmes, samazinot aģentu darba laiku.

Vai meklējat alternatīvu Olark? Apskatiet LiveAgent iespējas, rīkus, funkcijas un daudzkanālu atbalstu par lielisku cenu.

Vai meklējat Olark alternatīvu?

LiveAgent ir ātrākais tiešsaistes tērzēšanas logrīks ar tērzēšanas ātrumu 2,5 sekundēs, kas nodrošina ātru un uzticamu klientu atbalstu.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju