Labākā tiešsaistes čata programmatūra Shopify veikaliem

Nodrošiniet viesmīlīgas un draudzīgas vides sajūtu savam tiešsaistes veikalam, izmantojot LiveAgent tērzēšanas programmatūru. Izmantojot pārdošanas rīkus, virziet potenciālos klientus un nekavējoties iztīriet visus viņu jautājumus vai problēmas.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Palieciet momentā

Sazinieties ar klientiem reāllaikā tieši savā Shopify tiešsaistes veikalā. Izmantojot īpaši ātru un ērtu integrāciju , varat sākt čatu uzreiz.

Tiešsaistes čata atbalsta priekšrocības

Tiešsaistes čats ir kļuvis par vēlamo saziņas platformu tiešsaistes pircējiem, pārlūkojot un pērkot tiešsaistē. LiveAgent tērzēšanas atbalsts piedāvā ievērojamas priekšrocības Jūsu komandai, lai nodrošinātu efektīvāku un personalizētāku klientu apkalpošanu.

Samazināts ienākošo tiketu un pieprasījumu apjoms

Palielināts iesaistīšanās un pārdošanas līmenis

Uzlabota ietekme uz klientu pieredzi

Visi atbalsta kanāli zem viena jumta

LiveAgent phelpdesk programmatūra integrējas ar vairākiem sakaru kanāliem un piedāvā gandrīz 200 funkcijas.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Galvenās funkcijas

Izveidojiet tērzēšanas pogu jebkurā vēlamajā stilā un ievietojiet to jebkurā vietā savā vietnē. Varat arī izvēlēties jau iepriekš izveidotu pogu mūsu pogu galerijā. Lasīt vairāk …

Atbildiet uz visiem klientu jautājumiem vai piedāvājiet viņiem padomus, lai reāllaikā pieņemtu pamatotākus lēmumus. Esiet gatavs atbildēt pat pirms klienti noklikšķina uz Sūtīt, izmantojot reāllaika rakstīšanas skatu. Lasīt vairāk …

Sazinieties un piedāvājiet palīdzību saviem tiešsaistes apmeklētājiem, aicinot viņus čatot tiešraidē ar Jūsu darbiniekiem. Izveidojiet savu vai izvēlieties no mūsu tērzēšanas ielūgumu galerijas. Lasīt vairāk …

Ļaujiet saviem klientiem pārlūkot bez traucējumiem, piedāvājot iespēju čata logu piestiprināšanai. Čata logu var piestiprināt vietnes kreisajā vai labajā pusē. Lasīt vairāk …

Iegūstiet visaptverošu izpratni par pārlūkošanas vietnes apmeklētāju daudzumu, ģeogrāfisko atrašanās vietu vai izmantoto URL veidu. Manuāli piešķiriet pieejamos darbieniekus atkarībā no klientu skaita, kas gaida tērzēšanas rindā. Lasīt vairāk …

Skatiet visas iepriekšējās čata sarunas, klientu pieprasījumus, datus un informāciju. Lai ātrāk meklētu, lietojiet tagus konkrētām tērzēšanas sarunām. Izmantojiet savāktos datus problēmu risināšanai. Lasīt vairāk …

Koncentrējieties uz tiešsaistes apmeklētāju mijiedarbību ar Jūsu vietni un uzraugiet laiku, ko viņi pavada pārlūkošanai. Aktīvi sagatavojieties tērzēšanai, iegūstot informāciju par potenciālo klientu. Lasīt vairāk …

Lai maksimāli izmantotu un ātri, precīzi sazinātos, iestatiet tērzēšanas izplatīšanu uz iepriekš noteiktu maršrutu. Lasīt vairāk …

Novērojiet tiešraides čata un darbienieku ietekmi uz reklāmguvumiem un ieņēmumiem, izsekojot tiešraides tērzēšanas sesijas. Lasīt vairāk …

Tūlītējā ziņojumapmaiņa starp komandām vai departamentiem nodrošina efektīvāku iekšējo saziņu. Sāciet sarunu tieši no tiketa vai notiekoša čata. Lasīt vairāk …

Vairāk nekā 30 000 uzņēmumi nevar kļūdīties

Apskatiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes, lai uzzinātu, kā LiveAgent var uzlabot Jūsu klientu atbalstu un palielināt Jūsu biznesa partneru laimi.

Ļoti daudzfunkcionāls tiešsaistes tērzēšanas risinājums

“Tiešsaistes čats darbojas labi, un es ceru uz iespēju tērzēt dažādās valodās ar iespējamām izredzēm.”

Labākie rezultāti par iztērēto naudu

LiveAgent ir visskatītākā un visaugstāk novērtētā helpdesk programmatūra SMB 2020. gadā. Palieciet saziņā ar klientiem visos saziņas kanālos, izmantojot papildu funkcijas.

Ticket

Ticket+Chat

Combination of live chat and ticketing system

$29 /mo
Ticket+Chat

All-inclusive

All features included in one bundle

$39 /mo

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte
Related Articles to Labaka tiessaistes cata programmatura Shopify veikaliem
Atsauksmes - Lucky Bike 2

Atsauksmes - Lucky Bike 2

LiveAgent piedāvā pilna servisa atbalstu klientiem, un to var izmēģināt, pierakstoties uz demonstrāciju vai individuālu zvanu. Uzņēmuma mājaslapā ir pieejami arī saziņas veidi, tādi kā tērzēšana un kontaktformas. LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūras risinājumus, kā arī iespēju integrēt to ar citām sistēmām. Uzņēmums piedāvā arī dažādus abonēšanas plānus un atjauninājumu jaunumus.

LiveAgent partnerības programma piedāvā reāllaika pārskatus par Jūsu pārdošanām, apmeklētāju plūsmu, konta balansu un kopējo efektivitāti. Pievienojieties mūsu partnerības programmai jau šodien.

Esiet sveicināti mūsu partnerības programmā!

LiveAgent piedāvā centralizētu klientu apkalpošanas sistēmu, kas atbalsta vairākas valodas un piedāvā analītikas pārskatu. Programma arī ir piemērota partnerības programmām, kur var nopelnīt reģistrēšanās un periodiskas komisijas, izmantojot 90 dienas sīkfailus. Partnerības maksājumu sistēma ir fiksēta un ir vidēji 8%.

Novērtējiet tērzēšanas ietekmi uz Jūsu tīmekļa vietnes konversijām vai Jūsu aģentu ietekmi uz uzņēmuma pārdošanas apjomiem, izmantojot iegulto tērzēšanas izsekošanu.

Tērzēšanas iegultā izsekošana

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūras risinājums, kuru var pielāgot uzņēmuma vajadzībām. Tā funkcijas ietver ziņojumu apmaiņu, tālruņa zvanus un datu apmaiņu. Risinājums arī nodrošina atbalstu, datu migrāciju un tiek integrēts ar citām programmatūrām. LiveAgent piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu un to var iegādāties par cenu. Uzņēmums ir partneris ar VoIP un ir saņēmis balvas un sertifikātus. Pieejami arī tīmekļa semināri un rakstīšanas tests.

LiveAgent ir labākais daudzkanālu risinājums Jūsu uzņēmumam. Izmantojiet vairāk nekā 175 funkcijas, vairāk nekā 40 integrāciju un lieliskus rīkus jau šodien.

Meklējat alternatīvu Customerly?

LiveAgent ir daudzfunkcionāla palīdzības centra sistēma, kas piedāvā kontaktu veidlapas, tiešraides tērzēšanu, datu bāzes un integrāciju ar sociālajiem tīkliem. Sistēma ir ērta lietošanā un darbojas stabili arī mobilajās platformās. Vairāki uzņēmumi izmēģinājuši citus risinājumus un atzīst LiveAgent par lielisku rīku ar lielisku cenas/veiktspējas attiecību, klientu atbalstu un mobilo funkciju dēļ. Tas ir pārspējis vairākus citus palīdzības centrus, tostarp Zendesk un Freshdesk.

Atsauksmes - Nay

Atsauksmes - Nay

LiveAgent ir lielisks rīks klientu saziņai, kas atbilst mūsu vajadzībām. Uzņēmums piedāvā daudzas funkcijas, integrācijas un alternatīvas. LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam, un jūs varat sazināties ar tiem, lai uzzinātu vairāk. Uzņēmums piedāvā arī atbalstu un kontaktu veidus, tostarp tiešsaistes tērzēšanu un e-pasta pārvaldības programmatūru.

Uzlabojiet klientu apkalpošanu, jebkurā vietā jūsu tīmekļa vietnē ievietojot čata pogu. Nekavējieties izvēlēties no mūsu Tiešsaistes čata pogu galerijas.

Čata pogu galerija

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas, pašapkalpošanās programmatūru, ienākošo zvanu centra programmatūru, sūdzību pārvaldības sistēmu, pircēju portāla programmatūru un e-pasta pārvaldības programmatūru. Uzņēmumam ir pieņemama cena un efektīva atbalsta komanda, kā arī uzlaboti automatizācijas līmeņi un daudzas integrācijas. LiveAgent piedāvā arī seminārus un zināšanu bāzes. Risinājums var tikt pielietots dažādām nozarēm, piemēram, nekustamais īpašums, cilvēkresursi un banku sektors.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju