agreement illustration

Vēlaties sadarboties?

Tās ir lieliskas ziņas! Sazinieties pa tiešo ar mūsu pārdošanas vadītāju un apspriediet iespējamās partnerības iespējas, kurās vēlaties piedalīties. Izmantojiet zemāk esošo kontaktu pogu, lai rakstītu tieši viņam un sāktu jaunu ēru.

Vēl mūs nepazīstat?

Iepazīstieties ar daudzkanālu palīdzības programmatūras jaudu un noskaidrojiet, kā tā ietekmē daudzus uzņēmumus visā pasaulē vairākās uzņēmumu un nozaru jomās. Tuviniet LiveAgent savam vietējam tirgum un iegūstiet labumu no savstarpējās partnerības.

introduce web metrics - illustration
agreement illustration

Jums ir īpašas vajadzības?

Mēs sagatavojam piedāvājumus mūsu klientiem, balstoties uz biežāk sastopamajām vajadzībām. Tomēr mēs saprotam, ka dažiem uzņēmumiem ir īpaša iekšējā politika, un mēs ar prieku atsaucamies jebkuram jūsu jautājumam. Sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju.

Related Articles to Vēlaties sadarboties?
Kā sazināties ar Bonfire klientu apkalpošanas centru, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čata atbalstu, tālruņa numuru, sociālo mediju atbalstu un pašapkalpošanās atbalstu.

Bonfire Palīdzības Dienesta Kontakti

Bonfire ir uzņēmums, kas ļauj izveidot personalizētus premium kreklus tiešsaistē. Bonfire klientu atbalstītājiem var sazināties, nosūtot e-pastu, bet nav tiešsaistes čata atbalsta. Bonfire piedāvā Noteikumus un Nosacījumus un Privātuma Politiku.

Kā sazināties ar Volusion klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čata atbalstu, tālruņa numuru, sociālo mediju atbalstu un pašapkalpošanās atbalstu.

Volusion Palīdzības Dienesta Kontakti

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas, VoIP tālruņa, pašapkalpošanās, ienākošo zvanu centra, sūdzību pārvaldības un e-pasta pārvaldības programmas. Tāpat ir pieejama datu migrācija, atbalsta portāls un izmaksu kalkulators. Uzņēmums piedāvā partneru programmu un sadarbību. LiveAgent ir drošs un cienījams uzņēmums ar zināšanu resursiem, tīmekļa semināriem un rakstīšanas testiem.

Kā sazināties ar OBERLO klientu apkalpošanas centru, izmantojot e-pastu, tiešsaistes čatu, tālruni, sociālo mediju starpniecību un pašapkalpošanās atbalstu.

OBERLO palīdzības dienesta kontakti

Oberlo ir uzņēmums, kas palīdz atrast produktus, ko var tieši piegādāt klientiem, neuztraucoties par noliktavu vai sūtīšanu. Oberlo piedāvā klientu apkalpošanas atbalstu pa e-pastu un sociālo mediju, un var sazināties arī ar zināšanu bāzi. Var sazināties ar atbalstu, rakstot e-pastu uz hello@oberlo.com.

Kā sazināties ar Vonage klientu apkalpošanas centru izmantojot e-pastu, tiešsaistes čata atbalstu, tālruņa numuru, sociālo mediju atbalstu un pašapkalpošanās atbalstu.

Vonage Palīdzības Dienesta kontakti

LiveAgent ir klientu apkalpošanas programmatūras platforma, kuru var pārvietot un pielāgot. Uzņēmums piedāvā atbalstu, datu migrāciju un uzlabojumus, un ir partneris ar VoIP sistēmu. LiveAgent piedāvā arī citus risinājumus, tostarp pašapkalpošanās programmatūru un sūdzību pārvaldības sistēmu.Šī platforma var palīdzēt uzņēmumiem uzlabot savu klientu apkalpošanu.

Kā sazināties ar TIDAL klientu atbalstu e-pastā, tiešsaistes čatā, telefoniski, sociālajos medijos un pašapkalpošanās vietnē.

TIDAL klientu atbalsta kontakti

TIDAL ir globāla izklaides platforma, kas piedāvā atbalstu klientiem e-pastā, sociālajos medijos un pašapkalpošanas vietnē, bet ne piedāvā tiešsaistes čatu. Lai sazinātos ar uzņēmumu, var aizpildīt formu uz TIDAL tīmekļa vietnes.

Mārketinga komanda meklē jaunus kolēģus, lai palīdzētu uzņēmuma produktu augšanā. Ir pieejami vairāki vakancēs, tostarp kopiraitēra un Junior Klientu Servisa Menedžera amatam. LiveAgent meklē arī kādu, kas novērtē brīvību un elastību un varētu palīdzēt uzņēmumam izveidot biznesa iespējas Latvijas tirgū. LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas un citus risinājumus.

Karjera

Mārketinga komanda meklē jaunus kolēģus, lai palīdzētu uzņēmuma produktu augšanā. Ir pieejami vairāki vakancēs, tostarp kopiraitēra un Junior Klientu Servisa Menedžera amatam. LiveAgent meklē arī kādu, kas novērtē brīvību un elastību un varētu palīdzēt uzņēmumam izveidot biznesa iespējas Latvijas tirgū. LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas un citus risinājumus.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju