agreement illustration

Vēlaties sadarboties?

Tās ir lieliskas ziņas! Sazinieties pa tiešo ar mūsu pārdošanas vadītāju un apspriediet iespējamās partnerības iespējas, kurās vēlaties piedalīties. Izmantojiet zemāk esošo kontaktu pogu, lai rakstītu tieši viņam un sāktu jaunu ēru.

Vēl mūs nepazīstat?

Iepazīstieties ar daudzkanālu palīdzības programmatūras jaudu un noskaidrojiet, kā tā ietekmē daudzus uzņēmumus visā pasaulē vairākās uzņēmumu un nozaru jomās. Tuviniet LiveAgent savam vietējam tirgum un iegūstiet labumu no savstarpējās partnerības.

introduce web metrics - illustration
agreement illustration

Jums ir īpašas vajadzības?

Mēs sagatavojam piedāvājumus mūsu klientiem, balstoties uz biežāk sastopamajām vajadzībām. Tomēr mēs saprotam, ka dažiem uzņēmumiem ir īpaša iekšējā politika, un mēs ar prieku atsaucamies jebkuram jūsu jautājumam. Sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju.

Saistītie Raksti arVēlaties sadarboties?
Organizējiet savus klientus Uzņēmumos un sekojiet līdzi tam, ko šie Uzņēmumi pieprasa. Izmēģiniet šo LiveAgent funkciju - savu Kontaktu kolekcijas.

Uzņēmumi

LiveAgent ir daudzvalodu klientu apkalpošanas programmatūra, kas palielina apmierinātību un pārdošanas apjomus. Tas piedāvā daudzas komunikācijas iespējas un ir bezmaksas izmēģinājuma periods. LiveAgent piedāvā arī lētākas alternatīvas citiem pakalpojumiem un apmācību kursus zvanu centriem.

Izprotiet savus klientus un veidojiet klientu lojalitāti, izmantojot stratēģisku un klientiem orientētu komunikāciju.

Latiņa ir Tik Zemu – Prātā Paliekošas Apkalpošanas Realitāte | Aleksis Kabaņas (Alex Cabañas) | TEDxWilmingtonSalon

Izprotiet savus klientus un veidojiet klientu lojalitāti, izmantojot stratēģisku un klientiem orientētu komunikāciju.

Piešķiriet konkrētus laika noteikumus, pievienojiet vairākus kontaktus vienai grupai, pārlūkojiet palīdzības pieteikumus, kontaktus un uzņēmumus pēc kontaktu grupām.

Kontaktu grupas

"DALI P20 biometriska skenera, drošāks datu iegūšanai no AISI 316 nospiedzēm. Datus aprēķināšanā izmanto. Kompakts un viegli lietojams."

LiveAgent ir risinājums klientu apkalpošanai, kas piedāvā daudzkanālu klientu piesaisti un uzlabo apkalpošanu, veicinot zīmola attīstību un samazinot neapmierinātību.

Angļu valoda Zvanu Centriem | Klientu Apkalpošanas Aģentu Apmācība: Klientu Pieprasījumu Apstrāde

LiveAgent ir risinājums klientu apkalpošanai, kas piedāvā daudzkanālu klientu piesaisti un uzlabo apkalpošanu, veicinot zīmola attīstību un samazinot neapmierinātību.

Klientu attiecības ir biznesa attiecības, tās katram uzņēmumam veidojas ar saviem klientiem. Lai cik liels vai mazs būtu uzņēmums, klientu attiecību nozīmīgums tam ir milzīgs.

Klientu attiecības

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru un VoIP tālruņa sistēmas, kas uzlabo uzņēmuma komunikāciju un klientu pieredzi.

LiveAgent partnerības programma piedāvā reāllaika pārskatus par Jūsu pārdošanām, apmeklētāju plūsmu, konta balansu un kopējo efektivitāti. Pievienojieties mūsu partnerības programmai jau šodien.

Esiet sveicināti mūsu partnerības programmā!

LiveAgent ir klientu servisa programmatūra ar daudzvalodu atbalstu un pielāgojamām funkcijām. Tā uzlabo apmierinātību un samazina aģentu darba laiku. Izveidojiet kontu un izmēģiniet tagad.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju