Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

agreement

Vēlaties sadarboties?

Tās ir lieliskas ziņas! Sazinieties pa tiešo ar mūsu pārdošanas vadītāju un apspriediet iespējamās partnerības iespējas, kurās vēlaties piedalīties. Izmantojiet zemāk esošo kontaktu pogu, lai rakstītu tieši viņam un sāktu jaunu ēru.

Vēl mūs nepazīstat?

Iepazīstieties ar daudzkanālu palīdzības programmatūras jaudu un noskaidrojiet, kā tā ietekmē daudzus uzņēmumus visā pasaulē vairākās uzņēmumu un nozaru jomās. Tuviniet LiveAgent savam vietējam tirgum un iegūstiet labumu no savstarpējās partnerības.

introduce
agreement

Jums ir īpašas vajadzības?

Mēs sagatavojam piedāvājumus mūsu klientiem, balstoties uz biežāk sastopamajām vajadzībām. Tomēr mēs saprotam, ka dažiem uzņēmumiem ir īpaša iekšējā politika, un mēs ar prieku atsaucamies jebkuram jūsu jautājumam. Sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju