Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

 • Šabloni
 • E-pasta sagataves ledus salaušanai

E-pasta sagataves ledus salaušanai

E-pasts ledus salaušanai ir viens no efektīvākajiem pārdošanas e-pastiem, ko varat izmantot, ja jūsu potenciālie klienti ir atvēsuši un neatbild uz vairākkārtējiem iesaistīšanas mēģinājumiem. Ja izdarīti pareizi, ledus salaušanas e-pasti var palīdzēt uzlabot atbildes ātrumu, atgriezt pārdošanas ciklā šos potenciālos klientus un atsākt slēgt darījumus, kas citādi, iespējams, būtu zuduši.

Saskaņā ar Katarīni Dīrumu, kas ir HubSpot vecākā pārdošanas vadītāja, sniegto informāciju, viņas komanda uz ledus laušanas e-pastiem saņem 33% atbildes. Nav brīnums, ka šāda veida e-pasta sūtījumi kļūst arvien populārāki starp pārdevējiem B2B vidē. Lūk, īss ieskats par to, kas patiesībā ir šis ledus laušanas e-pasts, kā arī 10 e-pasta sagataves, ko varat izmantot pārdošanas kampaņās.

Crocs vērtīgais ledus laušanas e-pasts
Crocs saka, ka adresāti tiks izņemti no adresātu saraksta, ja uz tiem nenoklikšķinās.

Kas ir ledus laušanas e-pasti un kāpēc tos sūtīt?

Ledus laušanas e-pasts ir pēdējais e-pasts, kas jāsūta uz firmu, ja pēc kāda zināma laika neesat no tās neko dzirdējis (vai vispār neesat dzirdējis), lai izprovocētu atbildi. Tas būtībā kalpo kā rīcības modeļa izjaucējs, lai iegūtu atbildi no neatbildoša, lēni reaģējoša topošā klienta un rīkotos, jo vairums no viņiem ir pārsteigti, saņemot no pārdevēja e-pastā “ardievas”. Lai gan lielākā daļa ledus laušanas e-pasta ziņojumu nekļūs par klientiem, to sūtīšanai ir daži būtiski iemesli:

 • Ledus laušanas e-pasti dod potenciālajiem klientiem mazu grūdienu, ka viņiem, iespējams, vajadzētu ielēkt atpakaļ pārdošanas piltuvē un paaugstināt atbildes intensitāti.
 • Labi noformēti ledus laušanas e-pasti atstāj pozitīvu paliekošu iespaidu uz potenciālajiem klientiem un tie patur jūs prātā, ja viņiem kādreiz būs nepieciešams jūsu produkts/pakalpojums.
 • Šie e-pasti izņem vājas perspektīvas klientus no jūsu pārdošanas piltuves un atbrīvo laiku, lai jūs varētu koncentrēt savas pūles uz piemērotākiem potenciālajiem klientiem.
 • Ledus laušanas e-pasti ļauj slēgt saziņas ciklu, tai pašā laikā veidojot jaunu ciklu nākotnei.

Ledus salaušanas e-pasta tematu rindiņas

 • Paldies no [Zīmols]
 • Ardievas no [Zīmols]
 • Es saprotu, ka tās ir ardievas?
 • Man jāpaliek, vai jāaiziet?
 • Vai jūs joprojām interesē [viņu mērķis]?
 • Vai drīkst aizvērt jūsu failu?
 • Laiks šķirtiem ceļiem
 • Pēdējais e-pasts
 • Es nedzirdēju atbildi no jums
 • Tas neesat jūs. Tas esmu es.
 • Pirms aizeju…
 • Es uzrakstīšu pēc 6 mēnešiem
 • [Vārds], mans pēdējais mēģinājums, ja vien nevēlaties turpināt mūsu saziņu

Design your own templates

LiveAgent gives you the power to design<br /> your own customer email templates,<br /> thus helping you improve<br /> customer service. Curious about all<br /> the opportunities?

Try LiveAgent

10 ledus salaušanas e-pasta sagataves

Ledus salaušanas e-pasti var būt efektīvi gan izejošajiem sekojumiem (kad nosūtāt “aukstos” e-pastus potenciālajiem klientiem, kas iepriekš nav mijiedarbojušies ar jums), gan ienākošajiem sekojumiem (kad sūtāt e-pastu potenciālajiem klientiem, kuri kādā brīdī ir izrādījuši interesi par jūsu piedāvājumu). Neatkarīgi no gadījuma šīs 10 ledus salaušanas e-pasta sagataves var kalpot par sākumpunktu jūsu pēdējām ziņām neatbildošajiem potenciālajiem klientiem.

Pieklājīgs un oficiāls ledus salaušanas e-pasts

Ikdienišķs ledus salaušanas e-pasts

Tiešs ledus salaušanas e-pasts

Īss un vienkāršs ledus salaušanas e-pasts

Vērtību uzsverošs ledus salaušanas e-pasts

Noderīgus resursus koplietojošs

Lūdzošs pēc atļaujas aizvērt viņu failu

Jaunu sekošanas ciklu iestatošs

Jocīgais ledus salaušanas e-pasts

“Ardievu” ledus salaušanas e-pasts

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik garam jābūt ledus salaušanas e-pastam?

E-pasta ziņojuma garums ir svarīgs. Ja jūsu ziņojums ir pārāk garš, daži lietotāji, iespējams, to neizlasīs līdz galam, un, ja tas būs pārāk īss, viņi, iespējams, uzskatīs, ka neesat sniedzis pietiekošu informāciju. Tādējādi ieturiet e-pastu starp 75 un 100 vārdiem.

Vai e-pasta mārketings ir piemērots klientu noturēšanai?

E-pasta mārketings ir efektīvs, ja to izmanto, lai sazinātos ar klientiem. Tas ir labs piemērs tam, kā jūs varat sadarboties ar saviem klientiem un palīdzēt viņiem sajust, ka viņi tiek uzklausīti. Daudzi uzņēmumi to nedara, un tas klientiem liek zaudēt uzticību uzņēmumam.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Cik garam būtu jābūt ledus salaušanas e-pastam?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “E-pasta garums ir svarīgs. Ja jūsu ziņojums ir pārāk garš, daži lietotāji, iespējams, to neizlasīs līdz galam, un, ja tas būs pārāk īss, viņi, iespējams, uzskatīs, ka neesat sniedzis pietiekošu informāciju. Tādējādi ieturiet e-pastu starp 75 un 100 vārdiem. ” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Vai e-pasta mārketings ir piemērots klientu noturēšanai?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “E-pasta mārketings ir efektīvs, ja to izmanto, lai sazinātos ar klientiem. Tas ir labs piemērs tam, kā jūs varat sadarboties ar saviem klientiem un palīdzēt viņiem sajust, ka viņi tiek uzklausīti. Daudzi uzņēmumi to nedara, un tas klientiem liek zaudēt uzticību uzņēmumam.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kāpēc jums būtu jāsūta ledus salaušanas e-pasts?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Ledus salaušanas e-pasti sniedz potenciālajiem klientiem mazu grūdienu, un viņiem, iespējams, vajadzētu ielēkt atpakaļ pārdošanas piltuvē un paaugstināt atbildēšanas intensitāti. ” } }] }
Atgriezties pie Šabloniem Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju