Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Šabloni
  • Klientu servisa sekojoša e-pasta sagataves

Klientu servisa sekojoša e-pasta sagataves

Klientu apkalpošana ir būtiska jebkura veiksmīga uzņēmuma daļa neatkarīgi no nozares, kurā tas atrodas. Tomēr lieliska klientu apkalpošana un atbalsts nenozīmē tikai atbildēšanu uz klientu jautājumiem vai viņu problēmu atrisināšanu un došanos tālāk. Jums ir jānodrošina, lai klients paliek apmierināts ar risinājumu, tāpēc ir svarīgi veikt konsekventas darbības. Tomēr daudzom uzņēmumumos klientu apkalpošana tiek pārtraukta, tiklīdz klienta pieprasījums tiek veiksmīgi apstrādāts. Lai gan sekošana ir diezgan vienkāršs uzdevums, tā bieži tiek atstāta novārtā. Faktiski saskaņā ar jaunāko SuperOffice Klientu Apkalpošanas Kvalitātes Pārskatu:

  • 62% uzņēmumu neatbild uz klientu apkalpošanas e-pastiem.
  • 90% uzņēmumu neapstiprina un neinformē klientu, ka e-pasts ir saņemts.
  • 97% uzņēmumu nenosūta e-pastu klientam, lai noskaidrotu, vai klients ir apmierināts ar atbildi.
Klientu servisa sekošanas e-pasts no Bria
Klientu servisa sekošanas e-pasts no Bria

Klientu servisa sekošanas e-pasta sagatavju jauda

Klientu sekošanas e-pasti var būtiski ietekmēt klientu pieredzi. Tas ir kaut kas tāds, ko mazie uzņēmumi bieži saprot un izmanto savā labā, bet lielākās organizācijas mēdz aizmirst. Sekošanas e-pasti, kas tiek nosūtīti uzreiz pēc klientu apkalpošanas mijiedarbības, var:

  • Iepriecināt klientus, tā izrādot, ka jūs pilnībā veltat sevi rūpēm par viņu ilgstošu apmierinātību.
  • Uzlabot vispārējo klientu apkalpošanas pieredzi.
  • Atkārtoti iesaistīt klientus un veicināt turpmāku saziņu, piedāvājot proaktīvu atbalstu.
  • Reklamēt jūsu piedāvātās pašapkalpošanās iespējas un novirzīt klientus uz noderīgiem resursiem.
  • Iepazīties ar vērtīgiem klientu viedokļiem viņu atsauksmēs.

Design your own templates

LiveAgent gives you the power to design your<br /> own customer email templates, thus<br /> helping you improve customer service.<br /> Curious about all the opportunities?

Try LiveAgent

10 klientu servisa sekošanas e-pasta sagataves

Neatkarīgi no tā, vai tie informē klientus par viņu pieprasījumu statusu, lūdz atsauksmi vai piedāvā proaktīvu palīdzību pēc sniegtā risinājuma, sekošanas e-pastus klientu apkalpošanas komanda nedrīkst novērtēt par zemu. Piedāvājam 10 klientu apkalpošanas sekošanas e-pasta sagataves, kas aptver dažādas klienta sekošanas procesa daļas — izmantojiet tās kā uzvedinājumu, veidojot savas klientu sekošanas ziņas.

Sekošanas e-pasts, kas informē par problēmas risinājuma gaitu

Sekošanas e-pasts potenciālajiem klientiem

Sekošanas e-pasts pēc pozitīvas apkalpošanas pieredzes

Sekošanas e-pasts pēc negatīvas apkalpošanas pieredzes

Sekošanas e-pasts, kas iedrošina pašapkalpošanos

Sekošanas e-pasts nesaņemtai atbildei

Atbalsta pieteikumu slēgšanas sekošanas e-pasts

Atsauksmi lūdzošs sekošanas e-pasts

Uz aptauju ielūdzošs sekošanas e-pasts

Sekošanas e-pasts par problēmu, kas skar visu uzņēmumu

Klientu sekošanas e-pasts — Biežāk Uzdotie Jautājumi

Kāpēc klientu apkalpošanā svarīga ir sekošana?

Atbildot uz klientu pieprasījumu, vajadzētu pasekot un pārbaudīt problēmas statusu. Ar sekošanu var pārliecināties, ka problēma ir atrisināta pareizi.

Kas jāraksta sekošanas e-pastā?

Sekošanas e-pasts tiek nosūtīts personai, kas jums ir uzdevusi jautājumu (vai kurai esat sniedzis kādu pakalpojumu), vaicājot, vai ir vēl kas, ko varat darīt tās labā. Šāda veida e-pasts bieži paplašina uzņēmuma piedāvāto darbu klāstu vai piedāvā klientam papildu produktus vai pakalpojumus. Sekošanas e-pasts ir jānosūta klientiem, kuri ir veikuši pirkumu vai kuriem ir bijusi kāda mijiedarbība ar jūsu uzņēmumu.

Kā jūs sekojat līdzi klientu sūdzībām?

Varat sekot līdzi klientu sūdzībām, lūdzot atsauksmes par to, cik labi šī problēma tika atrisināta, un piedāvājot turpināt problēmas novēršanu, ja klients to vēlas.

Izmēģiniet LiveAgent Jau Šodien​

Mēs piedāvājam migrācijas pakalpojumus no lielākās daļas populārāko palīdzības dienestu risinājumiem.

Vairāk nekā 3000 atsauksmju Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kāpēc klientu apkalpošanā svarīga ir sekošana?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Atbildot uz klientu pieprasījumu, jums vajadzētu pasekot un pārbaudīt problēmas statusu. Ar sekošanu var pārliecināties, ka problēma ir atrisināta pareizi.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas jāraksta sekošanas e-pastā?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Sekošanas e-pasts tiek nosūtīts personai, kas jums ir uzdevusi jautājumu (vai kurai esat sniedzis kādu pakalpojumu), vaicājot, vai ir vēl kas cits, ko varat darīt tā labā. Šāda veida e-pasts bieži paplašina uzņēmuma piedāvāto darbu klāstu vai piedāvā klientam papildu produktus vai pakalpojumus. Sekošanas e-pasts ir jānosūta klientiem, kuri ir veikuši pirkumu vai kuriem ir bijusi kāda mijiedarbība ar jūsu uzņēmumu. ” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kā jūs sekojat līdzi klientu sūdzībām?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Varat sekot līdzi klientu sūdzībām, lūdzot atsauksmes par to, cik labi šī problēma tika atrisināta, un piedāvājot turpināt risināt problēmu, ja klients to vēlas.” } }] }
Atgriezties pie Šabloniem Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju