MicroSIP programmiskā tālruņa apskats

Compare MicroSIP programmiskā tālruņa apskats with other in: How MicroSIP programmiskā tālruņa apskats is doing on review portals
4.2
Average rating based on data from trusted review portals
11 reviews

MicroSIP ir praktiska, vienkārša, uzticama un bezmaksas programmiskā tālruņa programmatūra, kas piemērota lielākajai daļai lietojumu un pielietojumu. Lai gan tā nepiedāvā daudz papildu līdzekļu vai papildu funkcionalitāti, ar MicroSIP nevar nošaut greizi. Tas piedāvā ātru instalāciju un uzstādīšanu, vienlaikus koncentrējoties uz efektivitāti…

Pricing
Starting from:
$ 0.00   mēnesī
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: No
Free version: Yes

Alexander Šípka

Editor's rating

Alexander Šípka
Overall rating
4.2
Lietotāju pieredze
4
Cena
5
Ieviešana
3.5

Key takeaways

Pros

  • Ātra uzstādīšana un instalēšana
  • Pilnīgs bezmaksas programmiskā tālruņa risinājums
  • Viegli un ērti lietojams

Cons

  • Uzstādīšana iesācējiem var nebūt vienkārša
  • Nedaudz ierobežota funkciju kopa
  • Novecojis (bet funkcionāls) dizains

MicroSIP ir praktiska, vienkārša, uzticama un bezmaksas programmiskā tālruņa programmatūra, kas piemērota lielākajai daļai lietojumu un pielietojumu. Lai gan tā nepiedāvā daudz papildu funkcionalitātes, ar MicroSIP nevar nošaut garām. Tā piedāvā ātru instalāciju un uzstādīšanu, vienlaikus koncentrējoties uz efektivitāti un lietošanas ērtumu, uzkrītošu elementu un ierobežotas pielietojamības funkciju vietā. MicroSIP ir vien daži plusi, kas liek to apsvērt, bet tie ir gana pietiekami.

Instalācija un uzstādīšana

Instalēšanas process ilgst mazāk nekā minūti. MicroSIP lietotne piedāvā minimālistisku “vecās skolas”, bet aizvien funkcionālu dizainu ar vienkāršām iespējām. Nav nekādu spožu ideju, kā novērst jūsu uzmanību no uzdevumiem, kuriem es izvēlētos šāda veida lietotni. Nav ne lieku jautājumu, ne nevajadzīgu paziņojumu, taču tai pietrūkst arī vienkāršas iestatīšanas vedņa, kas palīdzētu veikt visu uzstādīšanas procesu. Veidojot kontu, programma piedāvā vien padomu skaidrojumus katram laukam, kas ir jāaizpilda iestatīšanas laikā.

Tomēr neatkarīgi no tā, kuru no tiem izvēlaties, tie visi jūs aizvedīs uz vienu un to pašu mājaslapu ar īsu rokasgrāmatu un skaidrojumu par katru konta reģistrācijas lauku. Šī uzstādīšanas rokasgrāmata ir ļoti vienkārša, un tajā nav ietverts detalizēts apraksts jaunajiem lietotājiem, un tā lielākoties nenoderēs iesācējiem, kuri vēl nekad nav iestatījuši programmisko tālruni. Labā ziņa ir tāda, ka pat tad, ja neko daudz nezināt par SIP tālruņu iestatīšanu, tiešsaistē varat atrast viegli saprotamus ceļvežus (mums arī ir sava rokasgrāmata par MicroSIP un LiveAgent iestatīšanu un integrēšanu).

MicroSIP ceļvedis SIP tālruņa iestatīšanā

Ja jūtaties nepārliecināts, kā instalēt MicroSIP, apskatiet šo īso versiju. Lietotni varat vienkārši lejupielādēt un instalēt savā datorā, tāpat kā jebkuru citu lejupielādējamu programmatūru. Pēc tam noklikšķiniet uz bultiņas pogas programmas augšējā labajā stūrī un noklikšķiniet uz Pievienot kontu. Pēc tam atbilstošajos laukos norādiet informāciju par VoIP pakalpojumu sniedzēju vai palīdzības dienesta programmatūras ierīces informāciju. Neatkarīgi no tā, kuru VoIP pakalpojumu sniedzēju izvēlaties, visiem MicroSIP konfigurācijai nepieciešamajiem datiem jābūt pieejamiem jūsu kontā vai palīdzības dienesta konfigurācijā.

Funkcijas un lietojamība

Šīs lietotnes vienkāršība turpinās lietotāja saskarnē, un tas ir lieliski. Tiklīdz esat atvēris lietotni, varat sākt rakstīt numuru un zvanīt. Varat arī sākt videozvanu, iestatīt skaļruņu vai austiņu un mikrofona skaļumu, aktivizēt klusuma režīmu, vai iestatīt automātiskās atbildēšanas funkciju.

MicroSIP tastatūra

Lietotnes otrajā cilnē tiek parādīti zvanu vēsture, un tajā zvanītāja vārds, numurs un zvana laiks. Varat saglabāt arī kontaktus vienkāršā, bet efektīvā kontaktu sarakstā, kas pieejams lietotnes trešajā cilnē. Kopumā MicroSIP ir vienkārša un viegli lietojama, kas arī ir sagaidāms no šāda veida aplikācijas. Visas funkcijas darbojas labi, un man neradās nekādas būtiskas problēmas vai neveiksmes, izmantojot tajā iekļautās funkcijas.

Zvanu un videozvanu veikšana vai saņemšana bija ātra un vienkārša, bet tādas funkcijas kā kontaktu saraksts un zvanu vēsture bija ļoti vienkārši lietojamas. Vienīgais maznozīmīgais nieks ir tas, ka kontaktu sarakstā nav lauku, lai saglabātu kontaktu sociālo mediju kontus vai citu kontaktu iespējas. Tomēr katram kontaktam var uzrakstīt savu komentāru.

MicroSIP kontaktu informācija

Cenas

Microsip ir bezmaksas risinājums bez cenu pakešu piedāvājumiem vai maksas par papildfunkcijām. Varat lejupielādēt jaunāko versiju un sākt to lietot bez maksas. MicroSIP nerāda reklāmas, un lietotnei nepastāv lietojuma ierobežojumi.

Kā darbojas integrācija ar LiveAgent?

MicroSIP programmiskā tālruņa integrācija ar LiveAgent ir tikpat viegla kā izskatās. Integrācijas process ir ļoti vienkāršs, un, tiklīdz apgūstat, kā pievienot jaunus kontus MicroSIP, būs nepieciešamas vien dažas minūtes. Šī programmiskā tālruņa integrācija ir tieša, tāpēc jums nav jāizmanto papildus trešās puses pakalpojumi. Jums ir nepieciešams tikai aktīvs VoIP pakalpojuma abonements, MicroSIP un LiveAgent. Vispirms LiveAgent jāpievieno jūsu VoIP numurs, un pēc tam jāizveido jauna SIP ierīce, kas konfigurācijā izmantos to pašu tālruņa numuru.

MicroSIP numurs LiveAgent

Pēc tam varat atlasīt šīs tikko pievienotās ierīces priekšskatījumu, kas ietver nepieciešamo informāciju, lai izveidotu jaunu MicroSIP kontu, kas tiks savienots ar LiveAgent sistēmu. Pēdējais solis ir pāriet uz balss iestatījumiem (tālruņa ikona LiveAgent augšējā labajā stūrī) un kā vēlamo zvanīšanas ierīci izvēlēties tikko pievienoto MicroSIP programmisko tālruni. Tiklīdz šie soļi ir paveikti, varat sākt zvanīt un saņemt zvanus tieši no LiveAgent.

MicroSIP numuru iestatījumi LiveAgent

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Es nevaru ar MicroSIP veikt vai pārtraukt zvanus

Ja ar MicroSIP nevarat veikt vai pārtraukt zvanus, varat mēģināt veikt vairākus labojumus. Varat pamēģināt MicroSIP atkārtoti instalēt, izmantojot tīru instalāciju. Veiciet SIP konta konfigurācijas un katra tās lauka pārbaudi. Pārbaudiet, vai esat sastādījis pareizo numuru pareizajā formātā un ar pareizo prefiksu. Lai uzzinātu vairāk par iespējamiem risinājumiem, skatiet MicroSIP problēmu novēršanas rokasgrāmatu.

Es nevaru saņemt nevienu zvanu ar MicroSIP

Divreiz pārliecinieties, vai jūsu reģistrācija ir aktīva. Zvanus ar SIP serveri var veikt bez reģistrācijas, bet jūs nevarat zvanus saņemt. Pārliecinieties, vai reģistrācijā izmantojat pareizo lietotājvārdu, pieteikumvārdu, paroli un domēnu. Veiksmīga reģistrācija tiek attēlota ar zaļu ikonu un Tiešsaistes statusu.

Product reviews

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju