Linphone programmiskā tālruņa apskats

Linphone programmiskā tālruņa apskats
Compare Linphone programmiskā tālruņa apskats with other in: How Linphone programmiskā tālruņa apskats is doing on review portals
4
Average rating based on data from trusted review portals
34 reviews

Programmiskie tālruņi ir programmatūras risinājumi, kas lietotājiem ļauj veikt zvanus internetā. Izmantojot programmiskā tālruņa programmatūru, varat veikt un saņemt zvanus, nosūtīt īsziņas un pat veikt videozvanus, izmantojot datorierīci, VoIP pakalpojumu un interneta savienojumu.

Pricing
Starting from:
$ 0.00   mēnesī
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: No
Free version: Yes

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.3
Lietotāja pieredze
4
Cena
5
Realizācija
4

Key takeaways

Pros

  • Mūsdienīgs dizains
  • Vienkārša uzstādīšana un ieviešana
  • Labi nostrādāts programmiskais tālrunis
  • Paplašinātas konfigurācijas iespējas

Cons

  • Nedaudz mulsinoša saskarne
  • Iespējamās uzkāršanās problēmas dažos datoros
  • Dažos datoros var nedarboties vispār

Linphone ir labi nostrādāts programmiskais tālrunis, kas piedāvā pieklājīgu funkcionalitāti, kas piemērota jebkuram pielietojumam. Lietotāja saskarnei ir dažas neparastas dizaina iezīmes, bet pie tās ir diezgan viegli pierast. Turklāt viss darbojas tā, kā tam vajadzētu. Lai gan tālrunim nav nekādas papildu funkcionalitātes, Linphone piedāvā standarta funkcijas, kas lieliski darbojas, it īpaši bezmaksas risinājumiem. Tā ir lieliska izvēle ikvienam, kurš vēlas iegūt bezmaksas tālruņa risinājumu.

Linphone uzstādīšana un ieviešana

Kā jau atvērtā koda programmisko tālruni, Linphone var vienkārši lejupielādēt no oficiālās vietnes un dažu mirkļu laikā uzinstalēt datorā. Instalēšanas process ir pilnīgi parasts. Tiklīdz programma tika palaista, Linphone mani sveica ar lietotāja līgumu un Darba Uzsākšanas Rokasgrāmatu ar vairākām iespējām. Varat izveidot savu Linphone kontu vai pieteikties esošajā, izveidot savienojumu ar SIP kontu vai veikt attālo konfigurācijas ielādi.

Sveiciena logs Linphone programmiskā tālruņa lietotnē

Darba uzsākšanas ceļvedis atklāja arī pirmo problēmu, ar kuru saskāros Linphone. Programma “uzkārās”, un man nācās restartēt datoru, lai tā atsāktu funkcionēt. Šī problēma turpinājās, bet galu galā pagaisa. Linphone uzstādīšanas laikā bija neparasti ilgs ielādes laiks, turklāt programmai dažkārt bija nepieciešamas dažas sekundes, bet dažkārt pat minūtes, lai veiktu pat visvienkāršākās komandas, piemēram, pogas Savienot ar SIP, kas atrodas darba uzsākšanas rokasgrāmatā, noklikšķināšana. Tā es iestrēgu, mēģinot savienoties ar SIP kontu. Pārinstalējot lietotni manā klēpjdatorā, nekas nemainījās.

Tomēr man izdevās bez problēmām palaist Linphone otrā savā datorā. Neesmu pārliecināts, kas radīja problēmas ar Linphone manā klēpjdatorā, bet šķiet, ka šī problēma man nav unikāla. Ātra interneta pārskatīšana atklāja, ka “uzkāršanās” ir bieži sastopama Linphone problēma. Tomēr lietotne otrā manā datorā darbojas ļoti labi, un ielādes laiks arvien ir ļoti ātrs, un tā vispār “neuzkaras”.

SIP konta pievienošana izmantojot uzstādīšanas ceļvedi bija samērā vienkārša. Jūs vienkārši ievadāt savu informāciju un Linphone savienojat ar savu pakalpojuma sniedzēju. Šīs uzstādīšanas laikā ar nekādām lielajām problēmām nesaskāros un pāris minūšu laikā tiku galā.

Lietotāja pieredze un funkcijas

Lietotnes dizains izskatās mūsdienīgs, kas mani pārsteidza, jo Linphone ir bezmaksas atvērtā koda programmiskais tālrunis. Lielākajai daļai bezmaksas programmisko tālruņu mēdz būt neizteiksmīgas, novecojušas saskarnes, kas šajā gadījumā tā noteikti nav. Svarīgās pogas ir izceltas ar uzkrītoši oranžu krāsu, kas piesaista jūsu uzmanību un palīdz jums navigēt. Tas ir īpaši noderīgi, jo navigācija pati par sevi sākumā var šķist neierasta.

Linphone lietotāja saskarne tik vienkāršai lietotnei šķiet mulsinoša. Ir vajadzīgs laiks, lai pie tās pierastu, bet, tiklīdz pierodat, jums vairs nevajadzētu saskarties ar grūtībām. Dažas izvēlnes un iespējas sākumā nav saprotamas. Piemēram, programmai nav numura sastādīšanas tastatūras, kas ir neparasti programmiskajam tālrunim. Tā vietā lietotnes sākumekrāns, šķiet, ir iestatīšanas rokasgrāmata ar iespēju uzaicināt draugus un konta asistents.

Linphone lietotāja saskarne

Augšējā kreisajā stūrī ir arī sākumekrāna poga. Sākumekrāna poga ir standarts programmā ar vairākām cilnēm, bet Linphone ir tikai viens ekrāns bez cilnēm, izņemot citas izvēlnes pogas. Citas izmantojamās pogas ir meklēšanas josla pogas augšpusē, vienkāršs kontaktu saraksts kreisajā pusē, čata istabu poga, ko papildina konferences sapulces poga augšējā labajā stūrī, un, visbeidzot, izvēlne, kurā lietotāji var piekļūt iestatījumiem, atjauninājumiem, apraksta sadaļai un pogai Iziet.

Lai sastādītu numuru, noklikšķiniet uz meklēšanas joslas programmas augšdaļā. Šī meklēšanas josla ļauj arī meklēt kontaktpersonu un izveidot jaunu kontaktpersonu. Lai ierakstītu numuru, lietotājiem jāizmanto sava fiziskā tastatūra, jo nav iespējas izmantot digitālo numuru sastādīšanas tastatūru. Lai gan tā diez vai ir milzīga problēma, tomēr tas var sarežģīt situāciju dažiem lietotājiem, kuri ir pieraduši izmantot peli, nevis tastatūru. Kopumā es pieradu pie meklēšanas joslas ļoti ātri, un tā atviegloja dažus labus uzdevumus.

Pievienot kontaktu - Linphone lietotne

Nākamais ir kontaktu saraksts, pa ko ir viegli pārvietoties un to lietot. Noklikšķinot uz konkrēta kontakta vai tālruņa numura sarakstā, tiek parādīts zvanu žurnāls un iespēja apskatīt ziņas. Varat arī sākt zvanu vai videozvanu, kā arī nosūtīt ziņu, meklēt ziņu vai pievienot kontaktu gadījumam, ja tas jau nav saglabāts kontaktu sarakstā. Kontaktu sarakstā ir iekļauta arī meklēšana un filtrēšana, kas ir ļoti labs papildinājums. Kontaktu pievienošana ir pietiekami vienkārša – ir vairāki lauki numura, e-pasta, mājaslapas, adreses un SIP kontu pievienošanai. Tomēr nav iespējas pierakstīt piezīmi.

Kontaktu detaļas - Linphone lietotne

Programmu iestatījumi nodrošina diezgan iespaidīgu iespēju klāstu, kur lietotāji var pielāgot lietotni savām priekšrokām. Papildus standarta audio iespējām, piemēram, atskaņošanas ierīcei un tveršanas ierīces atlasei, varat arī darboties ar audio kodekiem. Tas pats attiecas uz video un video kodekiem. Zvaniem un čatam ir savas iespējas: automātiska atbildēšana, automātiska zvanu ierakstīšana, paziņojumu iespējas un citas. Programma ļauj pārslēgties uz citu valodu un pat izvēlēties fontu īsziņām.

Linphone lietotnes iestatījumi

Zvanīšana darbojas bez jebkādām problēmām, un mana pieredze bija patīkama. Neviena zvana laikā nesaskāros ar kādām būtiskām problēmām. Tas pats attiecas uz ziņapmaiņas funkciju, kas atbalsta pielikumus, lai īsziņu pārvērstu multiziņā. Kopumā es uzskatu, ka Linphone ir ļoti laba programmiskā tālruņa izvēle zvaniem, kas manu testu laikā darbojās ļoti labi.

Kā Linphone darbojas ar LiveAgent?

Linphone ar LiveAgent darbojās diezgan labi. Integrācijas process bija viegls, un man vajadzēja vien mirkli, lai to paveiktu. Man bija tikai jāizveido jauna zvanīšanas ierīce LiveAgent, izmantojot savu VoIP numuru. Pēc tam es tikai nokopēju informāciju un ielīmēju to Linphone SIP konfigurācijā. Tas arī burtiski tas. Ja vēlaties uzzināt, kā integrēt Linphone ar LiveAgent, skatiet mūsu integrācijas ceļvedi šajā saitē.

Linphone numurs LiveAgent palīdzības dienesta programmatūrā

Secinājums

Linphone ir ārkārtīgi labs risinājums, jo īpaši ņemot vērā tā zemo cenu. Tomēr tas nav ideāls. Es joprojām nespēju saprast, kas izraisa programmas nevainojamu palaišanu vienā datorā un nepalaišanu otrā. Lai arī saskarsme sākumā ir nedaudz mulsinoša, tomēr nav nepieciešams ilgs laiks, lai pie tās pierastu. Mana pieredze bija laba, tiklīdz noskaidroju, kur ir katrs elements. Univarsālā meklēšanas josla augšdaļā man sākumā šķita neparasta izvēle, taču jāatzīst, ka noteiktās situācijās tā var būt ļoti efektīva. Tomēr vissvarīgāk ir tas, ka parastas lietošanas laikā tā nekādā veidā nebremzēja manu darbplūsmu. Ja esat ar mieru apgūt nianses un piedot pa kādai kļūdai, Linphone ir labi nostrādāts programmiskais tālrunis, kas jums kalpos labi vairumā lietošanas gadījumu.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Es nevaru savā datorā palaist Linphone

Tā ir izplatīta problēma dažiem Linphone lietotājiem. Pašlaik nav zināms, kas izraisa šo problēmu dažos datoros. Vienīgais reālais risinājums, kas darbojas, ir mēģināt instalēt Linphone citā datorā.

Product reviews

Meklējiet nepazīstamos numurus un uzziniet vairāk informācijas, izmantojot reverso tālruņa meklēšanu. Uzziniet vairāk par to, kā viegli identificēt zvanītājus.

Reversā tālruņa meklēšana

Paid reverse phone search services offer several advantages over free services, including more accurate information, greater privacy protections, and no advertisements. These services can also provide additional tools for convenience and customer support. When considering whether to use a paid service, it's important to weigh the benefits against the costs and your specific needs. Factors to consider when evaluating these services include accuracy, user-friendliness, available information, cost, privacy and security protections, and customer support.

Uzziniet vairāk par mobilo VoIP. Izprotiet to padziļināti ar profesionāļu skaidrojumiem.

Mobilais VoIP

Tekstā ir aprakstītas dažādas programmatūras piedāvājumi, ko nodrošina LiveAgent, tai skaitā klientu apkalpošanas, VoIP tālruņa, ienākošo zvanu centra un e-pasta pārvaldības programmatūras. Uzņēmums piedāvā arī partneru programmu un sadarbību ar to. Ir iespējams abonēt jaunumus par LiveAgent atjauninājumiem un atlaidēm. Ir piedāvāta arī individuāla zvana pieprasīšana, lai uzzinātu, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam. Mājaslapa izmanto sīkdatnes un ir norādīta iespēja to noraidīt.

Ja klientiem rodas kāda problēma vai jautājums, viņi var sazināties ar uzņēmuma klientu atbalstu pa dažādiem kanāliem.

Mobilā palīdzība

LiveAgent piedāvā klientiem klientu apkalpošanas programmatūru ar automatizāciju un atbalstu. Uzņēmums nodrošina arī citus pakalpojumus un integrācijas, kā arī piedāvā bezmaksas izmēģinājumu. LiveAgent strādā arī ar VoIP tālruņa sistēmām un piedāvā klientiem dažādu veidu programmatūru, tostarp sūdzību pārvaldības sistēmu. Pieejama arī atbalsta un zināšanu bāze, kā arī datu migrācija.

Uzziniet vairāk par VoIP uzņēmumiem. Padziļināti izprotiet klientu atbalsta koncepcijas, izmantojot vienkāršus profesionāļu skaidrojumus.

VoIP uzņēmumiem

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, tostarp VoIP tālruņa un e-pasta pārvaldības programmatūru. Uzņēmums piedāvā arī sales kontaktus un jaunumus, kā arī iespēju pierakstīties uz demonstrāciju. LiveAgent programmatūra padara uzņēmuma komunikāciju personiskāku, uzlabojot komunikācijas procesus. Programmatūras priekšrocības var izprast, izmēģinot bez maksas.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju