Zendesk IVR apskats

Compare Zendesk IVR apskats with other in: How Zendesk IVR apskats is doing on review portals
4.1
Average rating based on data from trusted review portals
1557 reviews

Interaktīvā Balss Atbilde (IVR) ir populārs līdzeklis, kas atrodams zvanu centra programmatūrā un ļauj klientu atbalsta darbiniekiem organizēt zvanus atbilstoši dažādiem nosacījumiem. IVR var izmantot, lai izveidotu “sazarojumus”, kas pārvirza zvanītājus uz attiecīgo nodaļu, pamatojoties uz cipary, ko zvanītāji izvēlas ar balsi,…

Pricing
Starting from:
$ 99   mēnesī
Equal to LiveAgent's All Inclusive plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Alexander Šípka

Editor's rating

Alexander Šípka
Overall rating
3.5
Lietotāja pieredze
4.5
Cena
3
Realizācija
3

Key takeaways

Pros

  • Labi funkcionējošs IVR
  • Visaptveroša lietotāja saskarne

Cons

  • IVR plānošana un izveide var būt mulsinoša
  • Cena var izvērsties dārga

Zendesk IVR līdzeklis nav visvienkāršāk uzstādāmais, bet tas nav arī visgrūtākais. Tas darbojas labi bez aizķeršanās, bet IVR uzstādīšanai ir nepieciešams neliels iepriekšējs plāns, lai radīšanas procesa laikā izvairītos no sajukuma. Zendesk ir lieliska universāla programmatūra, un pat tad, ja IVR konfigurēšanai ir daudz vietas uzlabojumiem, ar to aizvien nevar nošaut greizi. Zendesk stiprā puse ir citur, un, ja esat gatavs maksāt augstāku cenu par tā līdzekļiem, tad visticamāk, nebūsit vīlies.

Darba uzsākšana ar Zendesk IVR līdzekli

IVR līdzeklis Zendesk ir viegli pieejamS, pateicoties labi izstrādātai un vienkārši lietojamai saskarnei. Piekļuve saskarnei tiek nodrošināta uzreiz pēc bezmaksas izmēģinājuma reģistrācijas pabeigšanas, ko var izdarīt pāris minūšu laikā. IVR atrodas Zendesk administrēšanas centrā sadaļā Sarunas, kas atrodama kreisajā izvēlnes panelī.

Zendesk administrācijas centrs - IVR izvēlnes

Šāds IVR izveides process nav ne optimāls, ne arī tik vienkāršs, kā tas varētu būt. Nav vizuālās plānošanas palīdzības, jums atliek tikai izvēlēties IVR iespējas un darbības. Lai gan pats process ir viegli izdarāms, jums nav laba visa IVR pārskata. Katrs IVR līmenis ir atsevišķa cilne, kas neparāda, kurp tas ved skaidrā un vispusīgā veidā, salīdzinot ar dažiem citiem IVR risinājumiem. Tas var radīt zināmu apjukumu un problēmas, veidojot sarežģītākas IVR konstrukcijas. Es iesaku iepriekš vizuāli izplānot IVR līmeņus.

Katrs IVR līmenis ļauj izvēlēties katram taustiņam uz zvanītāja tastatūras atbilstošas darbības. Nav acīmredzamu ierobežojumu, cik daudz līmeņu var būt, tāpēc nepieciešamības gadījumā varat plānot un veidot sarežģītākus IVR. Ir arī iespēja izvēlēties sveicienu, bet manu testu laikā tas, liekas, nedarbojās. Vienīgā iespēja bija “Bez sveiciena”. Tomēr vēlāk atradu iespēju pievienot sveicienus citā Sarunu iestatīšanas sadaļā. Katru IVR līmeni var pārdēvēt, lai nodrošinātu labāku plānošanu izveides laikā.

Zendesk IVR līniju konfigurācija

IVR savām tālruņa līnijām varat aktivizēt katras tālruņa līnijas konfigurācijā. Šai izvēlnei var viegli piekļūt no kreisās puses paneļa izvēlnes Sarunas konfigurācijas. Dažādiem tālruņu numuriem var pievienot dažādus IVR iestatījumus.

Zendesk IVR iestatījumi

Kā IVR veicas?

Neskatoties uz lietotājiem mazāk draudzīgo izveides procesu, Zendesk IVR kopumā darbojas ļoti labi. Testēšanas laikā man nebija nekādu problēmu, ko radītu sistēmas kļūdas, tomēr pirmajos pāris mēģinājumos es izveidoju nefunkcionējošu IVR. Pirms mēģināt to izveidot, noteikti izplānojiet IVR līmeņus, uzskatu, ka tas ir ārkārtīgi noderīgi. Kopumā darbība bija lieliska, un visi IVR pēc pareizas izplānošanas darbojās kā paredzēts.

Cenas

Kaut arī Zendesk piedāvā vairākas cenu paketes, tikai divas no tām sniedz lietotājiem piekļuvi IVR funkcijām. IVR ir iekļauts paketēs Suite Professional un Suite Enterprise, kas ir divas visdārgākās pieejamās Zendesk paketes. Abas paketes ir balstītas uz abonēšanas modeli, un galīgā cena ir atkarīga no nepieciešamo aģentu skaita.

Suite Professional

Šī pakete sākas ar $99 mēnesī aģentam un galvenokārt koncentrējas uz zvanu centra funkcionalitātes un jaunu līdzekļu pievienošanu Zendesk līdzekļu kopumam.

Suite Enterprise

Pakete Suite Enterprise sākas no $150 mēnesī aģentam. Tā ietver daudz līdzekļu, kuru mērķis ir uzņēmuma līmeņa uzdevumi un komunikācijas pārvaldība.

Slēdziens

Lai gan Zendesk ir viens no populārākajiem palīdzības dienesta risinājumiem šajā jomā, tā IVR funkciju noteikti varētu uzlabot. Funkcionalitāte ir nevainojama, un ar to nav nekādu problēmu, taču uzstādīšana un ieviešana var kļūt diezgan mulsinoša, īpaši jauniem lietotājiem. Otra būtiskākā problēma ir cena, jo tā ir diezgan liela, salīdzinājumā ar citu programmatūru, kas piedāvā IVR. Ja meklējat programmatūru ar plašu funkciju komplektu, kam ir IVR, bet nav nepieciešams, lai tas būtu ideāls, cena ir pamatota. Citādi iesaku paskatīties uz citiem lētākiem un labāk veidotiem IVR risinājumiem.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

IVR sveiciens netiek atskaņots

Ja pievienosit numuru, kas jau ir jūsu kontā kā ārējais numurs, IVR sveiciens, iespējams, netiks atskaņots. Tā vietā var tikt atskaņots cits sveiciens vai vispār neatskaņots neviens sveiciens. Ir ieteicams noņemt numuru ar šādu problēmu no ārējo numuru saraksta.

IVR sveiciens tiek atskaņots atkārtoti

IVR sveicieni Zendesk sistēmā pēc noklusējuma tiek atkārtoti trīs reizes, ja sistēma nekonstatē neviena taustiņa nospiešanu. Ja sveiciens tiek atkārtots vairāk nekā trīs reizes, ir jāpārliecinās, vai sveiciens, kas atrodas sadaļā Rediģēt maršrutu zem IVR Aktīvie maršruti, nav tas pats, kas sveiciens izvēlņu līmeņos. Ja jums joprojām ir problēmas ar IVR sveicienu, iesakām sazināties ar Zendesk klientu atbalstu.

Product reviews

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju