CloudTalk IVR apskats

Compare CloudTalk IVR apskats with other in: How CloudTalk IVR apskats is doing on review portals
4.4
Average rating based on data from trusted review portals
954 reviews

Cloudtalk ir salīdzinoši jauna lietojumprogramma, kurā ņemtas vērā dinamisko un elastīgo kontaktu centru vajadzības. Par pieņemamu cenu šī programmatūra piedāvā uzticamu un pārsteidzoši spēcīgu IVR funkcionalitāti. Varat padarīt IVR izvēlni tik vienkāršu vai sarežģītu, cik vēlaties, vienlaikus saglabājot ērtu navigāciju un pārkonfigurēšanas…

Pricing
Starting from:
$ 30   mēnesī
Equal to LiveAgent's Large plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.7
Lietotāja pieredze
4.5
Cena
5
Realizācija
4.5

Key takeaways

Pros

  • Vienkārša uzstādīšana un lietošana
  • Pieejama cena
  • Pielāgojams

Cons

  • Trūkst apmācības
  • Reizēm var mazliet pieklibot

Lietotājam draudzīgā saskarne piedāvā plašas iespējas, kā konfigurēt zvanīšanas filiāles, nenovēršot jaunu lietotāju uzmanību. Varat pārsūtīt zvanus, atskaņot iepriekš ierakstītas ziņas vai pat konfigurēt HTTP pieprasījumus. Bez nelielajām neērtībām, kas rodas, kad iesākumā nav nekādas pamācības, CloudTalk IVR programmatūrā nepaliek neviena nepiepildīta vēlme. Un, ja meklējat uzticamu programmatūru, kas ļauj spēlēties ar jūsu IVR izvēlni, šī ir lieliska iespēja.

Darba uzsākšana ar CloudTalk IVR līdzekli

Izmēģinājuma konta izveide ar CloudTalk ir vieglāka par vieglu. Kad esat aizpildījis savu informāciju, jūs automātiski saņemat tālruņa numuru un 5€ kredītu. Tiklīdz pieteiksities savā kontā, redzēsit tīru un lietotājam draudzīgu saskarni ar informācijas paneli un izvēlni kreisajā pusē. Informācijas panelī varat apskatīt vienkāršu zvanu pārskatu un kontaktu centra aktivitātes. Tas var ļoti noderēt mazākām komandām, kas var nekavējoties analizēt savu zvanu aktivitāti.

CloudTalk IVR programmatūra - Informācijas Panelis

Lai sāktu konfigurēt IVR līdzekli, atveriet cilni Numuri. Pēc tam turpiniet, noklikšķinot uz pogas Rediģēt, kas atrodas blakus tālruņa numuram, ar kuru vēlaties strādāt.

CloudTalk - Numuru iestatījumi

Pēc tam varat sākt veidot un pielāgot zvanu algoritmus.

CloudTalk - Zvanu algoritmu pielāgošana

IVR programmatūrā CloudTalk man patika, cik tā ir pielāgojama, tomēr joprojām lietotājam draudzīga. Varat konfigurēt katru algoritma daļu un pat izveidot detalizētākas vairāklīmeņu IVR izvēlnes.

CloudTalk IVR izvēlnes iespējas

Varat ļoti viegli pārsūtīt zvanus un piešķirt neatbildētus zvanus citiem aģentiem, grupām vai nodaļām. Ir daudz iespēju izvēlēties, un vēl papildu darbības, kuras varat konfigurēt. Tomēr tā joprojām ir nostrādāta un viegli navigējama programma, tāpēc pat mazāk tehniskie lietotāji var iegūt visu nepieciešamo un nejusties apjukuši.

Varat pievienot ziņu savam zvana algoritmam, izvēlnē noklikšķinot uz IVR. Tajā varat iestatīt teksta interpretācijas ziņu vai audioierakstu. Audio failu varat augšupielādēt no datora vai ierakstīt tieši CloudTalk.

CloudTalk IVR izvēlne - Pievienot jaunu skaņu

Šajā programmatūrā es augstu vērtēju iespēju nosūtīt balss pasta ziņu uz aģenta e-pastu. Varat nokonfigurēt savu IVR, lai ierakstītu klienta balss ziņu, un ne tikai informēt par to savu aģentu, bet arī nosūtīt to kā e-pasta pielikumu. Tas ir lielisks veids, kā jūsu kontaktu centrā optimizēt saziņu un būt pārliecinātam, ka visi klientu pieprasījumi tiek saņemti.

CloudTalk - Balss Pasta darbību iestatījumi

Ātrās apmācības pievienošana būtu viens no maniem ieteikumiem CloudTalk IVR funkcionalitātes uzlabošanai. Lai gan programmatūra ir viegli lietojama, tā tomēr var kaitināt dažus mazāk pieredzējušus lietotājus. Ātra apmācība par pamata iespējām un uzstādīšanu varētu palīdzēt aizņemtiem aģentiem un vadītājiem ietaupīt laiku, pārlūkojot atbalsta centru. Taisnību sakot, CloudTalk piedāvā videoapmācību mājaslapā, tādejādi jūs aizvien varat atrast pieejamu rokasgrāmatu, tiklīdz tas ir nepieciešams.

Kā IVR veicas?

Cloudtalk IVR līdzeklis ir uzticams un darbojas tieši tā, kā paredzēts. Tas var apmierināt mazo kontaktcentru vajadzības ar vienkāršiem zvanu algoritmiem, kā arī lielākus uzņēmumus ar dažādām to konfigurācijām un daudzkanālu iespējām. Lietotāja saskarne ir skaidra un lakoniska, un tā ir viegli lietojama ikvienam neatkarīgi no tehniskā līmeņa. Lai gan trūkst uzstādīšanas apmācības, funkcionalitāte nav grūti izskaitļojama.

Cenas

Cloudtalk nodrošina IVR līdzekli otrajā cenu līmenī — paketē Essential. Jūs varat iegādāties šo paketi kopā ar citiem līdzekļiem par $30 lietotājam mēnesī.

Slēdziens

Daudziem cilvēkiem tas ir biedējoši, tiklīdz runa ir par jebkāda veida automatizācijas ieviešanu. Labā ziņa ir tā, ka CloudTalk padara neticami vienkāršu un pieejamu iespēju konfigurēt IVR izvēlni un sākt automatizēt zvanu plūsmas. izmantojot viegli navigējamu saskarni nav jāraizējas par to, ka jūs apraks milzīgi koda bloki un mainīgie, ko jūs nesaprotat. Cloudtalk IVR programmatūra ļauj viegli un dabiski aprakstīt soļus, kas lietotājam jāveic, lai konfigurētu savu automātisko zvanu plūsmu. Cloudtalk IVR funkcionalitāte daudziem uzņēmumiem var palīdzēt veikt ikdienas kontaktu centra operācijas par saprātīgu cenu, piedāvājot plašu iespēju klāstu.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Es nezinu, vai mans zvans ir pamests, kamēr zvanītājs atrodas rindā, vai IVR izvēlnē

Ja neesat pārliecināts, vai zvans ir pamests atrodoties IVR, vispirms pārbaudiet plūsmas konstrukciju. Izmantojot Zvanu Plūsmas maršrutu, varat redzēt, kad būtu samazinājušies Neatbildētie zvani > Filtrs pa grupām. Lai skatītu neatbildēto zvanu statistiku, Zvanu Vēsturi varat skatīt arī sadaļā Statistika.

Mans IVR nedarbojas

Pārbaudiet, vai IVR plūsmas konstrukcijā nav kļūdu, un labojiet tās. Ja jums joprojām ir problēmas ar IVR, skatiet CloudTalk palīdzības sadaļu, lai noskaidrotu, vai ir kādi pieejami problēmas risinājumi, vai arī sazinieties ar viņu klientu apkalpošanas dienestu.

Product reviews

Kavkom IVR varētu būt piemērota izvēle jūsu uzņēmumam. Lasiet mūsu apskatu un uzziniet vairāk par tā darbību.

Kavkom IVR apskats

Šajā tekstā ir apskatītas dažādas programmatūras un risinājumi, kas palīdz organizēt zvanus klientu apkalpošanā. Novatoriskā Stonly programmatūra piedāvā dažādas iespējas, bet cena ir diezgan augsta. JustCall IVR un Twilio IVR abi ir ērti un viegli lietojami, bet ir jāpievērš uzmanība cenu palielināšanās riskam ar lielāku apjomu. LiveAgent piedāvā plašu integrāciju iespēju un atbalstu, kā arī bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Vai apsverat HelpOnClick tiešsaistes čata vajadzībām? Aplūkojiet mūsu apskatu un noskaidrojiet, kā tam veicās mūsu vispārējo testu laikā.

HelpOnClick tiešsaistes čata apskats

LiveAgent ir pieejama platforma uzņēmumiem, kas piedāvā drošības noteikumus un privātuma politiku. LiveAgent piedāvā reģistrāciju un paneli klientiem, kurus informē caur e-pastu. Uzņēmumi varēs izmantot LiveAgent, lai palīdzētu savam biznesam. Lapa arī izmanto sīkdatnes un ir pieejams tiešsaistes tērzētava, kas prasa piekrišanu sīkfailiem.

Apsveriet JustCall dēļ tā IVR iespējām? Apskatiet mūsu JustCall IVR apskatu un noskaidrojiet, vai tā ir atbilstošākā izvēle.

JustCall IVR apskats

LiveAgent piedāvā klientu apkalpošanas programmatūru, VoIP tālruņa sistēmas, sūdzību pārvaldības sistēmu un citus rīkus. Uzņēmums nodrošina demonstrācijas, atbalstu un datu migrāciju. Visas tiesības aizsargātas.

Salīdziniet LiveAgent ar citām platformām

Balta zīmola lietošana ir pieejama bez maksas un ir pieejama pielāgošanai. Piedāvā arī lokācijas atzīmēšanu un bezzsaistes formas. Aktīvais tērzēšanas uzaicinājums ir arī pieejams.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju