Aircall IVR apskats

Aircall IVR apskats
Compare Aircall IVR apskats with other in: How Aircall IVR apskats is doing on review portals
4.3
Average rating based on data from trusted review portals
1309 reviews

Interaktīvā balss atbilde (IVR) ir populārs līdzeklis, kas atrodams zvanu centra programmatūrā un ļauj klientu atbalsta darbiniekiem organizēt zvanus atbilstoši dažādiem nosacījumiem. IVR var izmantot, lai izveidotu “algoritmus”, kas pārvirza zvanītājus uz attiecīgo nodaļu, pamatojoties uz ciparu, ko viņi izvēlas ar balsi,…

Pricing
Starting from:
$ 30   mēnesī
Equal to LiveAgent's Large plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.8
Lietotāja pieredze
4.5
Cena
5
Realizācija
5

Key takeaways

Pros

  • Viens no vienkāršāk uzstādāmajiem IVR līdzekļiem
  • Lieliska saskarne, kas ir viegli navigējama
  • Tas ir lēts, un IVR ir iekļauts pamatpaketē

Cons

  • Varētu būt grūtības izveidot sarežģītus IVR sazarojumus

Aircall IVR ir nenoliedzami spēcīgs pretendents ar ļoti nedaudzām nepilnībām. Ar to ir neticami viegli izplānot, izveidot un ieviest IVR, un tas ir salīdzinoši lētāks nekā lielākā daļa IVR programmatūras. Aircall pārsteidz savus lietotājus arī ar savām teksta-audio interpretācijas pielāgošanas iespējām. Neliela problēma rodas, veidojot sarežģītākus IVR, un norāda uz Aircall elastīguma vājo vietu. Tomēr tam nevajadzētu atturēt lielāko daļu lietotāju no efektīvas Aircall izmantošanas, jo tā ir nenozīmīga problēma šādā citādi apbrīnojamā IVR programmatūrā.

Darba uzsākšana ar Aircall IVR līdzekli

Sākt darbu ar Aircall ir ātri un vienkārši. Reģistrējoties izmēģinājumam, varat izvēlēties paketi, kuru vēlaties izmēģināt. Viss reģistrācijas process ir diezgan ātrs un paredzams. Tiklīdz būsiet ticis līdz savam informācijas panelim, jūs sagaidīs patīkama izskata saskarne, kurā ir ļoti viegli pārvietoties. Vislabākais ir tas, ka IVR iestatījumi ir pieejami uzreiz sveiciena ekrānā, lai tie nebūtu jāmeklē Aircall konfigurācijā.

Aircall IVR apskats

IVR izveide ir saistīta ar jauna numura izveidi. Noklikšķinot uz Izveidot jaunu numuru, varat izvēlēties, vai ir nepieciešams parasts numurs vai IVR numurs. Aircall ir neticami vienkārša un intuitīva uzstādīšana, kas jau no paša sākuma ir viegli saprotama. Plānojums vizuāli ir attēlots tādejādi, ka var skaidri redzēt katru līmeni un tā attiecīgo darbību.

Tomēr, ja vēlaties izveidot sarežģītāku daudzlīmeņu IVR, situācija kļūst nedaudz sarežģītāka, jo pēc pirmās izvēles zvanus vairs nevar pārvirzīt. Un, iespējams, lielākā daļa uzņēmumu vēlēsies saglabāt savus IVR vienkāršus, lai nodrošinātu ātru saikni starp klientiem un uzņēmuma pārstāvjiem. Tomēr dažos gadījumos nav citas iespējas, kā vien veidot sarežģītu IVR.

Aircall IVR apskats

IVR pielāgošanas iespējas ir vienkārši lieliskas. Jums ir iespēja pievienot pielāgotu failu, kā arī izvēlēties starp daudzām teksta interpretācijas balsīm. Ir pat vairāku valodu iespējas ar atbilstošiem akcentiem, tai skaitā vairāki angļu valodas akcenti. Varat ierakstīt savas ziņas un tās noklausīties, pirms izvēlaties, kura no tām ir vispiemērotākā.

Aircall IVR apskats

Kā IVR veicas?

Aircall IVR darbojas kā paredzēts un bez aizķeršanās. Pielāgojama teksta interpretatora papildinājums padara IVR profesionālāku, savukārt teksta interpretācijas iespējas palīdz radīt starptautiska zvanu centra sajūtu. Visa uzstādīšana darbojās bez kļūdām vai problēmām un līdzīgi kā lielākā daļa mūsdienu IVR. Aircall sniegums ir vienkārši lielisks, un, ja jūsu iepriekšējā pieredze ir līdzīga manējai, jums nevajadzētu sastapties ar nopietnām problēmām.

Cenas

Aircall piedāvā ļoti izdevīgu cenu, un, par laimi, IVR ir pieejams pat pamatpaketē. Katrai no šīm paketēm ir pieejama arī bezmaksas izmēģinājuma versija, tāpēc varat izmēģināt tās pirms iegādes. Aplūkosim, ko jūs iegūstat ar Aircall.

Essentials

Pakete Essentials sākas no $30 mēnesī lietotājam un paredz vismaz trīs lietotājus. Papildus IVR jums ir piekļuve vairāk nekā 50 integrācijām un API, SMS funkcionalitātei, būtiskām telefonijas funkcijām, piemēram, zvanu ierakstīšanai un zvanīšanai, neierobežotiem vienlaicīgiem izejošiem zvaniem un citām funkcijām.

Professional

Pakete Professional sākas no $50 mēnesī lietotājam un paredz vismaz trīs lietotājus. Jūs iegūstat visu to pašu, ko iepriekšējā paketē, kā arī obligātu zvanu birkošanu, uzlaboto analīzi un uzraudzību, uzlabotās atbalsta funkcijas, uzlabotas pārdošanas funkcijas un daudz ko citu.

Custom

Varat pielāgot savu paketi un cenu Aircall ar viņu paketi Custom. Tai ir vismaz 10 lietotāju. Jūs iegūstat visu no iepriekšējām divām paketēm, kā arī papildus līdzekļus, piemēram, pielāgotu analīzi, pielāgotu pievienošanos, piekļuvi API izstrādātāju atbalstam, SLA un citus.

Slēdziens

Iespējams, ka Aircall piedāvā vienu no labākajiem IVR par godīgu cenu. Uzstādīšana ir neticami vienkārša un tā piedāvā dažas lieliskas pielāgošanas iespējas, turklāt to var pabeigt burtiski pāris minūtēs. Ir ļoti maz lietu, ko Aircall dara nepareizi, un tās IVR funkcija ir ļoti tuvu tam, lai būtu nevainojama. Lai gan lietotāji, kuri mēģina veidot izsmalcinātus IVR sazarojumus, var būt nedaudz vīlušies, ikviens, kuram nav nepieciešama šī funkcionalitāte, būs vairāk nekā apmierināts ar to, ko Aircall piedāvā.

Biežāk sastopamās problēmas un jautājumi

Mans IVR nedarbojas

Veiciet IVR plūsmas atkārtotu pārbaudi. Vienmēr ir noderīgi iepriekš plānot IVR plūsmu, lai neapjuktu, kad veidojat to ar Aircall. Ja ar IVR rodas dažādas problēmas, skatieties Aircall problēmu novēršanas rokasgrāmatā vai sazinieties ar atbalsta komandu.

Es nevaru izveidot vairāklīmeņu IVR

Aircall tiešā veidā neatbalsta daudzlīmeņu IVR, tomēr varat mēģināt izveidot līdzīgu sistēmu, katram no pieejamajiem numuriem iestatot vairākus mazākus IVR. Saistot šos IVR ar pārvirzīšanas darbību, varat simulēt daudzlīmeņu IVR.

Product reviews

Messagebird ir populārs IVR programmatūras risinājums. Aplūkojiet, kā tam veicas ikdienā, kas aprakstīts šajā apskata rakstā.

MessageBird IVR apskats

IVR programmēšana var uzlabot mārketingu, pārdošanu un klientu apkalpošanu. Tas var piesaistīt potenciālos klientus un tiem piedāvāt iespēju novērtēt pakalpojumus. IVR sistēmas izvēlei ir svarīgi uzmanīt lietotājam draudzīgu interfeisu, pieņemamu cenu un būtiskākās funkcijas. LiveAgent piedāvā reģistrēšanos ar ielogošanās datiem, kas tiks nosūtīti uz e-pastu pēc konta sagatavošanas. Mājaslapa izmanto sīkdatnes, un ir iespējams pierakstīties uz individuālu zvanu, lai uzzinātu vairāk par LiveAgent un tā funkcijām.

Atrodiet savam uzņēmumam piemērotāko IVR programmatūru, pamatojoties uz atsauksmēm par tās galvenajām funkcijām, veiktspēju, cenu, ierobežojumiem un kopējo veiktspēju.

IVR programmatūra

IVR programmatūra var palīdzēt uzņēmumiem samazināt darbinieku skaitu, uzlabot klientu pieredzi, palielināt efektivitāti un samazināt izmaksas. Tomēr IVR sistēmas var būt arī ierobežotas funkcionalitātes, radīt vāju klientu pieredzi, samazinātu elastību un izmaksas, atkarību no tehnoloģijas. Tirgū ir dažādi IVR programmatūras veidi, kas jāapraksta atbilstoši uzņēmuma vajadzībām un prasībām. Tāpēc, izvēloties IVR programmatūru, ir jāņem vērā uzņēmuma specifiskās vajadzības un funkcijas, kas būs nepieciešamas IVR sistēmā.

Kavkom IVR varētu būt piemērota izvēle jūsu uzņēmumam. Lasiet mūsu apskatu un uzziniet vairāk par tā darbību.

Kavkom IVR apskats

Kavkom is a web-based IVR tool with a user-friendly interface and easy navigation. Setting up IVR levels is simple, but there are no visual cues or multiple levels available. The IVR tool works smoothly and without errors. Kavkom is a cost-effective solution for those looking to set up an IVR system.

Apsveriet JustCall dēļ tā IVR iespējām? Apskatiet mūsu JustCall IVR apskatu un noskaidrojiet, vai tā ir atbilstošākā izvēle.

JustCall IVR apskats

LiveAgent piedāvā uzņēmumiem tiešsaistes čatu, kas ir populārs atbalsta rīks klientu un uzņēmumu sadarbībai, kā arī nodrošina vienlīdzīgus konkurences apstākļus. LiveAgent arī piedāvā palīdzības pieteikumu kopīgošanu un savu iekšējo čatu funkciju un tālruņu ierīces aplikāciju. LiveAgent platforma piedāvā pierakstīties uz individuālu zvanu, lai uzzinātu, kā tā var palīdzēt biznesam.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju