Pieteikšanās LiveAgent Partneru programmā

Right tools to increase sales
Personiskā informācija
Papildu informācija
Related Articles to Pieteikšanās Partneru programmā
Kāds ir patreizējais stāvoklis nozarē attiecībā uz klientu atbalstu? Izlasiet mūsu rakstu, lai uzzinātu vairāk par šiem statistikas datiem.

Patreizējais stāvoklis nozarē

Kāds ir patreizējais stāvoklis nozarē attiecībā uz klientu atbalstu? Izlasiet mūsu rakstu, lai uzzinātu vairāk par šiem statistikas datiem.

Uzziniet par e-pasta automatizāciju mārketinga mērķiem, kā arī padomus un priekšrocības, lai nekavējoties uzlabotu mārketinga stratēģijas.

E-pasta automatizācija

Mārketinga automatizācija ļauj uzlabot pārdošanas apjomus, un e-pasta automatizācija ir viena no tās svarīgākajām funkcijām. Tas palīdz sūtīt iepriekš sagatavotas e-pasta ziņojumus noteiktā secībā, pielāgojot to saturu atbilstoši klientu vajadzībām. E-pasta automatizācija ir plaši izmantota e-komercijas platformās, kur tās rīki un integrācijas veicina atkārtotu rīcību un lojālu klientu bāzi. Tomēr jābūt piesardzīgiem un nevajadzētu automatizēt atbildes uz klientu jautājumiem, kuriem bieži ir nepieciešama tūlītēja atbilde un cilvēku iesaistīšanās.

E-pasta sagataves uzņēmuma paziņojumiem. Izmantojiet mūsu vienkāršo pamācību un sagatavojiet sagataves, lai panāktu augstu atvēršanas līmeni un klikšķu skaitu.

Uzņēmuma paziņojuma e-pasta sagataves

Tekstā ir runāts par aptauju nozīmību, lai uzlabotu mārketinga stratēģijas un pārsniegtu klientu cerības. Iesakām piedāvāt palīdzību vai atlaides kā stimulu, nodrošināt saīsinātu aptauju, paskaidrot mērķi un izteikt pateicību pēc aptaujas pabeigšanas. Klienti arī novērtēs informēšanu par aptaujas rezultātiem. Teksts sniedz informāciju par zināšanu bāzēm, atsauksmju apkopošanu, noturēšanu uzņēmumā un piesaistošu aptauju sagatavēm. E-pasta sagataves jauna zīmola pieminēšanai.

E-pasta sagataves uzņēmuma paziņojumiem. Izmantojiet mūsu vienkāršo pamācību un sagatavojiet sagataves, lai panāktu augstu atvēršanas līmeni un klikšķu skaitu.

Uzņēmuma paziņojuma e-pasta sagataves

Uzņēmumi izmanto e-pastu visbiežāk, lai sūtītu paziņojumus par jauniem produktiem, atjauninājumiem vai brīvo amatvietu. E-pasts ir efektīvs saziņas veids, kas palīdz saglabāt iekšējos sakarus, tādējādi novēršot zaudējumus uzņēmumam. Paziņojumi var būt arī formālāki, piemēram, atklātas sapulces vai jaunu darbinieku iepazīstināšana. E-pastu var pielāgot LiveAgent, un tās sagataves var saglabāt. Darbiniekiem var sūtīt iekšējus paziņojumus un svarīgu info, piemēram, par jauniem paaugstinājumiem un vakancēm.

Pārskatiet 2021. gada labākās zvanu centra alternatīvas, pamatojoties uz cenu, funkcijām, funkcionalitāti un klientu atsauksmēm no Captterra, G2 un citiem!

Salīdziniet LiveAgent ar citām platformām

LiveAgent piedāvā zvanu ierakstīšanu, eskalācijas pārvaldību, ienākošo un izejošo zvanu centrus, manuālo numura sastādītāju un reāllaika tērzētavu, kā arī analītiku. Jutīgo numura sastādītāju un progresīvo numura sastādītāju nepiedāvā. LiveAgent ir lietotājam draudzīgi un piedāvā lielisku klientu atbalstu, bet cenas ir nedaudz augstākas. AirCall, RingCentral, TalkDesk un Zendesk Talk ir arī populāri zvanu centra risinājumi ar līdzīgām un atšķirīgām funkcijām, atkarībā no vajadzībām un budžeta.

Rūpīgi strukturētas e-pasta sagataves, kas paredzētas uzaicinājumiem uz zvaniem, palīdzēs jums tikt skaidrībā ar šo problēmu un iegūt vajadzīgās tikšanās.

Zvana uzaicinājuma e-pasta sagataves

Sociālo mediju priekšrocības palīdz uzņēmumiem sasniegt lieliskas lietas, piemēram, atbildēt uz jautājumiem un uzzināt vairāk par produktiem. Aptaujas ir efektīvs veids, lai saņemtu atsauksmes no klientiem, atgādinājuma e-pasta sagataves ir svarīgas, un atsauksmju sagataves uzlabo saikni ar klientiem. Sociālo mediju atbildei jābūt caurspīdīgai un konsekventai. Noturēšana ir svarīga, lai nodrošinātu klientiem vairāk pakalpojumu un atbalstu. Ziņu bāzes un atsauksmju e-pasta sagataves var palīdzēt uzlabot uzņēmējdarbību un noturēt klientus.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju