Vēlaties pāriet no Bold360?

Mūsu LiveAgent komanda var jums palīdzēt viegli pārnest jūsu datus no Bold360 uz mūsu vienoto help desk sistēmu ar ātrāko tiešsaistes čata logrīku tirgū.

LiveAgent sniedz jums visu vajadzīgo, lai jūs spētu nodrošināt klientus ar labāko apkalpošanu. Iegūstiet vienotu tiketinga sistēmu, kas spēs organizēt e-pastus, sarakstes, sociālos kanālus, zvanu centrus un zināšanu bāzes par saprātīgu cenu.

Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par mūsu help desk programmatūru vai izmēģiniet to 14 dienas bez maksas jau tagad. Nebūs nepieciešami jūsu kartes dati vai kādas citas saistības.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
LiveAgent proactive chat invitation

Ātrākais tiešsaistes čata logrīks jūsu rīcībā

Pārnesiet jūsu jau esošās sarakstes uz LiveAgent tiešsaistes čata programmatūru. Izveidojiet dziļāku saikni ar jūsu klientiem ar vienu klikšķi jūsu mājaslapā.

Jūs savā mājaslapā varēsit sniegt labāko klientu servisu, lietojot ātrāko tiešsaistes čata logrīku tirgū, kas uzrādījis 2,5 sekunžu ātrumu. Apskatiet salīdzinājumu ar citiem tiešsaistes čata logrīkiem vai izmēģiniet un spriediet par to pats.

Uzlabojiet klientu iesaisti ar proaktīviem ielūgumiem uz saraksti, vieglu pāreju starp sarakstīšanās logiem un sekojiet līdz saskarsmei ar klientiem , lietojot dažādas uzskaites. Izmantojiet arī real-time rakstīšanas skatu un sniedziet ātru un pastāvīgu pieredzi jūsu mājaslapas apmeklētājiem.

Ļauj mums palīdzēt pārnest jūsu datus bez maksas

Mūsu LiveAgent atbalsta komanda ar prieku palīdzēs pārnest jūsu datus no Bold360. Mēs varam pārnest visu, kas jums vajadzīgs, tajā skaitā arī jūsu kontaktus un sarakstes, lai jums tas nesagādātu grūtības. Droši sazinieties ar mums jebkādā jautājumā, mēs esam šeit, lai jums palīdzētu 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Kamēr mēs apstrādājam datus, jūs varat izmēģināt mūsu rīkus un iepazīties ar programmatūras izkārtojumu. Izmēģiniet to par brīvu. Spiediet uz pogas zemāk un pierakstieties. Ja vispirms vēlaties mazu apskatu, noskatieties šo LiveAgent video tūri.

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Apskatiet, ko iegūsiet papildus tiešsaistes čatam.

LiveAgent CRM integrations

Vairāk rīku par saprātīgu cenu

Tiešsaistes čats ir tikai viens no rīkiem jūsu rīcībā, kad izvēlaties LiveAgent. Izmantojiet mūsutiketinga sistēmu un savienojieties ar savu e-pastu, izveidojiet zvanu centru un rakstiet rakstus jūsu zināšanu bāzei ar personalizētu brendingu.

Kļūstiet sociāls un pieslēdziet savu Facebook, Twitter, and Instagram kontu, lai izmantotu vissvarīgākos saziņas kanālus, kurus jūsu klienti izmanto. Visam šim nav jāsagrauj jūsu budžets un jūs izvēlaties kurus rīkus un funkcijas vēlaties vai nevēlaties izmantot.

Apskatiet mūsu cenas, lai uzzinātu vairāk.

Pievienojieties citiem un kļūstiet par apmierinātu klientu

Peter Komornik

LiveAgent apvieno izcilu tiešsaistes čatu, jautājumu strukturizēšanu un automatizēšanu, kas ļauj mums sniegt augstas kvalitātes atbalstu mūsu klientiem.

black Slido logo

Esiet gatavs sākt datu pārnešanu?

Ja vēlaties vairāk informācijas, apmeklējiet funkciju lapu, lai redzētu visus lieliskos rīkus vai uzziniet dažādus ieteikumus produktivitātei un klientu atbalstam LiveAgent akadēmijā.

Piezvaniet mums, uzrakstiet Facebook vai uzrakstiet mums e-pastu, un mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk, lai pārrunātu jūsu pāreju no Bold360 uz LiveAgent. Jūs varat atrast visus saziņas kanālus zemāk, šīs lapas apakšā.

Multiple tickets feature in Help desk ticketing system - LiveAgent

Mēģinat pāriet no citas programmatūras?

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Saistītie Raksti arPāreja no Bold360
Migrējat no Kustomer? LiveAgent var palīdzēt Jums izdarīt visu sākot no e-pastiem līdz pat sociālajiem tīkliem un zināšanu bāzi. Migrējiet bez maksas jau šodien.

Sakiet ardievas lēnajai,novecojušajai programmatūrai

LiveAgent piedāvā lielisku tiešsaistes čatu, pieteikumu apstrādi un automātizāciju, kas nodrošina neticamu atbalstu klientiem. Tas ir rentabls risinājums, kas palīdzēs uzņēmumiem apstrādāt lielu skaitu atbalsta pieprasījumu dažādos kanālos. Esat gatavi migrācijas procesam? Pārejiet uz LiveAgent un kļūstiet par laimīgu klientu!

Vai vēlaties pāriet no Outlook uz vienotu klientu atbalsta programmatūru? Apskatiet un uzziniet vairāk par datu pārnešanu uz LiveAgent.

Pārejiet no Outlook?

Michael Skok no Underscore VC vadīs meistarklasi par vērtības piedāvājumu jaunuzņēmumiem, lai veicinātu klientu rīcību un peļņu. Uz klientu vērsta uzņēmējdarbības modelis ir būtisks lojalitātei. MI Stability vēstule ASV Senātam akcentē pārredzamu un konkurencei spējīgu digitālo ekonomiku. Aktīvas klausīšanās prasmes veicina uzticību un zīmola lojalitāti. Produkta izveidošanai par uzņēmumu nepieciešama vīzija, misija un kultūra. LiveAgent tiek uzslavēts kā lielisks rīks klientu apkalpošanai dažādās nozarēs, lai uzlabotu klientu pieredzi.

Cīnieties ar grozu pamešanu un atgūstiet pircējus, izmantojot LiveAgent uzlabotās tiešsaistes tērzēšanas un automatizācijas funkcijas. Izmantojot LiveAgent, tas ir vienkārši.

Samazināt & amp; atgūt pamestos iepirkumu ratiņus

LiveAgent piedāvā lielisku tiešraides tērzēšanu, tiketingu un automatizāciju, kas sniedz izcilu atbalstu klientiem visos atbalsta kanālos. Turklāt, LiveAgent nodrošina visu kanālu atbalstu, papildus reāllaika atbalsta nodrošināšanai, un piedāvā efektivitātes uzlabojumus, multivalodu atbalstu un daudzām integrācijām, lai uzlabotu klientu apkalpošanu. Uzziniet vairāk par LiveAgent!

Lieliska klientu apkalpošana sākas ar labāku palīdzības dienesta programmatūru. Iepazīstieties ar LiveAgent priekšrocībām un sāciet ar to strādāt piecu minūšu laikā.

Nodrošiniet izciluklientu apkalpošanu.

Lielākā daļa klientu atzīmē, ka LiveAgent ir lielisks instruments klientu atbalstam un palīdz ietaupīt laiku, ātri un efektīvi sniedzot atbalstu. Tas piedāvā daudzas funkcijas un integrācijas, kas padara to par lielisku risinājumu dinamiskajiem tiešsaistes biznesiem par saprātīgu cenu. Tāpat ir uzsvērta arī tā ērtība un lietojamība.

Vai vēlaties pāriet no Olarka uz LiveAgent? Pievienojieties tādiem uzņēmumiem kā Huawei, BMW, Yamaha un O2, nodrošinot pasaules līmeņa atbalstu.

Pārejat no Olark?

LiveAgent tiek atzīts par lielisku rīku klientu saziņai un atbalstam. Vairāki uzņēmumi ir atzinuši tā efektivitāti un pozitīvo ietekmi uz klientu apkalpošanu un pārdošanas apjomu. LiveAgent arī palīdz uzlabot atbilžu sniegšanas laiku un klientu apkalpošanas efektivitāti, kā arī sniedz profesionālu pieeju klientu atbalstam.

Vai vēlaties pāriet no LiveCall? Sazinieties ar LiveAgent atbalsta komandu un sāciet savu datu pārnešanu jau šodien bez maksas.

Vēlaties pariet no LiveCall?

LiveAgent ir visaugstāk novērtētā palīdzības dienesta programmatūra SMB 2020. gadā. Tas piedāvā plašu funkciju klāstu un integrācijas, kā arī klientu apkalpošanas un sūdzību pārvaldības sistēmu. Uzņēmumi, kā Huawei, BMW, Yamaha un Oksfordas universitāte, jau izmanto LiveAgent, pierādot tā efektivitāti. Try it now!

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x