Meklējat
palīdzības dienestu WordPress platformai?

Liveagent ir labākā izvēle, kas piedāvā vairāk nekā 140 funkcijas un vairāk nekā 40 integrācijas.

  • ✓ Nav uzstādīšanas maksas
  • ✓ Klientu serviss 24/7
  • ✓ Netiek prasīta kredītkarte
  • ✓ Iespēja atteikties jebkurā brīdī
Mūsu klienti
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
helpdesk software animation

Uzlabojiet savu klientu atbalstu ar LiveAgent WordPress palīdzības dienesta un tiešsaistes čata spraudni

Izcila klientu atbalsta sniegšana palīdz zīmolam izcelties starp konkurentiem un nodrošina klientu lojalitāti. 

Ja vadiet biznesu caur WordPress mājaslapu, ar LiveAgent WordPress palīdzības dienesta un tiešsaistes čata spraudni Jūs varēsiet daudz vieglāk sniegt ātru un efektīvu WordPress palīdzību. Proaktīvi iesaistieties saziņā ar saviem klientiem un perspektīvajiem klientiem, piedāvājiet tūlītēju atbalstu, uzlabojiet klientu apmierinātību un gūstiet reklāmguvumus.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge

Vai LiveAgent ir īstais WordPress palīdzības dienesta un tiešsaistes čata spraudnis Jūsu biznesam?

Izvēlēties pareizo palīdzības dienesta WordPress spraudni nav pārmērīgi grūts uzdevums. Ar LiveAgent spraudni Jūs viegli varēsiet pievienot tiešsaistes čata logrīku Jūsu WordPress mājaslapai vai emuāram. Ar plašu kopējo un unikālo tiešsaistes čata funkciju klāstu, Jūs varat iegūt:

real-time typing view

Ātrāko un pilnībā pielāgojamu čata logrīku, kas papildinās Jūsu mājaslapu

Kopš mūsdienu klientiem ir augstākas gaidas attiecībā uz klientu atbalsta ātrumu, esam izveidojuši ātrāko tiešsaistes čata logrīku tirgū, kas parādās tikai 2,5 sekundēs. Tas ir arī pilnībā un vienkārši pielāgojams – tātad Jūs varat pielāgot tā izskatu un sajūtas savai mājaslapai.

Live chat - Proactive chat invitations

Proaktīvus čata uzaicinājumus, lai iesaistītu un pārvērstu vairāk apmeklētāju klientos

Uzlabojiet savu perspektīvo un esošo klientu iesaisti ar proaktīviem uzaicinājumiem saziņai ar Jūsu aģentiem Jūsu mājaslapas apmeklējuma laikā. Iestatiet čata uzaicinājumus noteiktai lapai – piemēram, Jūsu cenu vai pasūtījuma veikšanas lapai – un uzlabojiet reklāmguvumus kā vēl nekad iepriekš. LiveAgent nodrošina arī proaktīvo uzaicinājumu rādīšanu tikai tad, kad Jums tiešsaistē ir pietiekami daudz aģentu.

Shared customer information - LiveAgent

Viedo čata pārvirzīšanu, kas nodrošina ātru un precīzu saziņu

LiveAgent pārvirza ienākošos čatus pie atbilstošajiem komandas locekļiem un dinamiski pielāgo čata pieejamību, kad Jūsu aģenti piesakās un izrakstās savas maiņas laikā. Turklāt, uzlabotā čata pārvirzīšana nodrošina, lai čati tiktu piešķirti aģentiem, kam jau bijusi iepriekšējā saskarsme ar attiecīgo klientu precīzākai un atbilstošākai saziņai.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Tiešsaistes uzraudzību, lai sekotu apmeklētāju uzvedībai jūsu mājaslapā

Sekojiet tam, kas apmeklē Jūsu mājaslapu, kā viņi pārvietojas pa to un cik ilgi uzturas. Apgādāti ar pareizajiem datiem – tādiem kā apmeklētāja aktuālā atrašanās vieta mājaslapā, nokļūšanas avots, un laiks – Jūs varat proaktīvi nosūtīt viņiem čata uzaicinājumu, kad nolemjat, ka ir īstais brīdis, un Jūsu čata uzaicinājums būs saistošs.

What is live chat software

Rēāllaika teksta ievades skatu vēl ātrākām atbildēm

Pārsteidziet klientus ar vēl ātrāku atbilžu sniegšanu, izmantojot nelielu “reāllaika teksta ievades skata” maģiju. Redziet reāllaikā, ko klients šobrīd raksta čatā pirms viņš nospiež sūtīšanas pogu, un uzreiz domājiet atbildi. Sagatavojiet atbildi jau pirms jautājuma uzdošanas, lai pārsteigtu savus klientus ar ātru apkalpošanu.

Three agents providing support via voice

Iekšējo čatu saziņai ar kolēģiem, kad nepieciešama papildu palīdzība

Jums nav atbildes vai neziniet risinājumu klienta problēmai? Tiklīdz ir nepieciešama palīdzība no saviem komandas biedriem, nekavējoties sazinieties ar viņiem caur iekšējo čatu. Jūs varat arī uzaicināt kolēģus pievienoties čatā ar klientu, rakstīt viņiem vēstules vai piezīmes, kas būs redzamas tikai Jums un citiem aģentiem.

Kāpēc Jums ir jāpiedāvā tiešsaistes čata atbalsts saviem klientiem

Tendences globālajā tirgū

Tiešsaistes čats turpina pieaugt kā saziņas kanāls. Paredzams, ka globālais tiešsaistes čatu programmatūras tirgus līdz 2023. gadam sasniegs $997 miljonu vērtību.

Uzlabojiet klientu apmierinātību

Tiešsaistes čatam ir augstākais apmierinātības līmenis starp klientu servisa kanāliem – 73%, salīdzinot ar e-pastu – 61% un tālruņa atbalstu – 44%.

Uzlabojiet pārdošanu un lojalitāti

79% uzņēmumu saka, ka tiešsaistes čata atbalsta piedāvāšana saviem klientiem radīja pozitīvu efektu uz pārdošanas rezultātiem, ieņēmumiem un klientu lojalitāti.

Macros, Attachments and Notes

Visu iekļaujošs risinājums

Bez WordPress tiešsaistes čata spraudņa, LiveAgent piedāvā vēl universālu daudzkanālu palīdzības dienesta risinājumu, kas iekļauj sevī vairāk nekā 180 funkcijas, 40+ integrācijas, un kaudzēm pieejamu pielāgošanas iespēju.

 Stabilā pieteikumu pārvaldības sistēma ar automatizāciju, virtuālais ienākošo un izejošo zvanu centrs iebūvēts tieši Jūsu palīdzības dienesta sistēmā, iebūvēts tiešsaistes čats, sociālo tīklu savienojumi un stabilas pašapkalpošanas iespējas klientu portālā, vairākās zināšanu bāzēs un klientu forumos – mums ir “viss vienā” rīks ar vienotu iesūtni.

Mākonī balstīts palīdzības dienests visām Jūsu WordPress klientu atbalsta vajadzībām

Vēl jo vairāk, LiveAgent palīdzības dienesta un tiešsaistes čata programmatūra ir absolūti mākonī balstīta. Kopš WordPress palīdzības dienests ir viena no smagākajām klientu apkalpošanas programmatūrām šajā jomā, mākoņdatu risinājums ir labākais risinājums vairāku iemeslu dēļ.

Tas neprasa lejupielādi, tas darbojas un glabā datus attālinātos serveros un neaizpilda Jūsu datu bāzi, tādēļ to varat izmantot pat tad, ja Jūsu mājaslapa nedarbojas.

help desk software by LiveAgent
LiveAgent - call center software trusted by leading companies

Laimīgāki klienti ir tikai viena klikšķa attālumā, pamēģiniet!

Vai zinājāt, ka LiveAgent tika novērtēts kā vislabākā palīdzības dienesta programmatūra MVU uzņēmumiem 2019. un 2020. gadā. 

Sāciet savu pilnībā funkcionālu, 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu un izpētiet tuvāk, kā tas viss darbojas un kā tas var palīdzēt Jūsu klientu atbalstam pāriet nākamajā līmeni. Nav nepieciešama kredītkarte.

Saistītie Raksti arPalīdzības dienests WordPress platformai

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

Start Free Trial x