Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūra labākai klientu pieredzei

Lieliska klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūra ļauj Jums nodrošināt lielisku klientu atbalstu. Mūsu “viss vienā” risinājums ļauj koncentrēties uz jaunu attiecību veidošanu ar klientiem, jo tas ir vērsts uz personalizāciju, ātrumu un lietderību.

LiveAgent ļauj apvienot visus Jūsu klientu saziņas kanālus vienā iesūtnē, kurai var piekļūt ikviens Jūsu uzņēmuma darbinieks. Tas ļauj katram darbiniekam redzēt visas klientu mijiedarbības vienuviet un dod iespēju aģentiem sākt veidot attiecības ar Jūsu klientiem.

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green

Kāpēc ir nepieciešama klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūra

Klientu apkalpošanas jomā panākumu atslēga ir labas attiecības ar klientiem. Lai to panāktu, ir svarīgi izveidot paradumu ātri, efektīvi un personalizēti atbildēt uz klientu jautājumiem. Tomēr daudzi tiešsaistes uzņēmumi saskaras ar grūtībām, kad runa ir par palīdzības dienesta pieprasījumu pārvaldību, kas savukārt neļauj sniegt efektīvas atbildes.

questions

Pārvaldot palīdzības dienesta pieprasījumus, visbiežāk tiek ziņots par šādām problēmām:

undraw inbox cleanup w2ur (1)

Nozaudētas e-pasta vēstules

Lielākā daļa e-pasta klientu apgrūtina darbu koplietošanas iesūtnē, jo tie nav radīti, domājot par sadarbību. Piemēram, strādājot ar Outlook, Jūs varat izdzēst kolēģa darbu, viņam par to pat nezinot, un otrādi. Rezultātā var viegli pazaudēt, aizmirst vai pat dzēst svarīgus e-pasta ziņojumus. Izmantojot LiveAgent, visiem Jūsu darbiniekiem būs piekļuve koplietojamai iesūtnei, tādējādi atvieglojot komandu sadarbību.

Novēlotas atbildes

Nav laba prakse likt klientiem gaidīt, jo viņi var kļūt neapmierināti. Tomēr bieži vien tāda ir klientu apkalpošanas realitāte. Īpaši tas attiecas uz organizācijām ar lielām atbalsta komandām, jo ir viegli nepamanīt svarīgus e-pasta ziņojumus, līdz ir par vēlu.

Tomēr, izmantojot LiveAgent, varat iestatīt atgādinājumus, lai sekotu līdzi augstas prioritātes e-pasta vēstuļu saņemšanai. Rezultātā jūsu komanda vienmēr uztvers svarīgus e-pastus, pirms būs par vēlu.

woman sitting down in office at her desk working on laptop and taking notes
undraw email campaign qa8y

Grūtības sadarboties

Ja Jums ir liela klientu apkalpošanas komanda, visiem var būt grūti sadarboties, izmantojot tradicionālās e-pasta iesūtnes. Piemēram, ja komandas locekļi dodas atvaļinājumā un saņem svarīgus ziņojumus, tie var pazust vai tikt aizmirsti.

Risinājums? LiveAgent nodrošina koplietošanas uzņēmuma iesūtni, kas ļauj Jūsu darbiniekiem dalīt nepieejamo aģentu darba slodzi.

Veiktspējas pārvaldība

Ja nav kopīgas sistēmas klientu saziņas pārvaldībai, ir ļoti grūti novērtēt klientu atbalsta sniegumu. Izmantojot LiveAgent, Jūs varat uzraudzīt visus ziņojumus, kas kursē starp Jūsu komandu un klientiem. Jūs varat viegli pamanīt problēmas vai apbalvot komandas locekļus, kas nodrošina Jūsu klientiem izcilu apkalpošanu.

Cartoon woman looking at graph

Iepazīstieties ar LiveAgent - daudzkanālu saziņas platformu

Lost icon

Izsekojiet pieprasījumiem un atbildiet uz tiem

LiveAgent nodrošina visiem Jūsu komandas locekļiem vienkāršu veidu, kā izsekot klientu pieprasījumiem un atbildēt uz tiem. Tā integrē visus saziņas ar klientiem veidus vienā vienotā programmatūrā.

Group 370 icon

Daudzkanālu risinājums Jūsu uzņēmumam

Neatkarīgi no tā, vai Jūsu klienti sazinās ar jums, izmantojot zvanu centru, tērzēšanu tiešsaistē, sociālos plašsaziņas līdzekļus vai e-pastu, LiveAgent ir nodrošinājis, lai Jūsu darbinieki varētu nepārtraukti uzraudzīt klientu saziņu.

Clock icon

Sazinieties efektīvi, izmantojot LiveAgent

Klientu panākumu atslēga ir komunikācija, un LiveAgent nodrošina Jums un Jūsu komandai nepieciešamos rīkus efektīvai komunikācijai.

Peter Komornik

LiveAgent apvieno izcilu tiešsaistes tērzēšanu, palīdzības pieteikumu sistēmu un automatizāciju, kas ļauj mums nodrošināt izcilu atbalstu mūsu klientiem.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Uzlabotas funkcijas

LiveAgent piedāvā daudzus rīkus, kas var būtiski ietekmēt Jūsu komandas veiktspēju un Jūsu klientu apkalpošanas panākumus. Kopā šie rīki ļauj Jūsu personālam netraucēti sazināties ar Jūsu klientiem, izmantojot dažādus kanālus.

email ticketing
undraw Savings dwkw

Labākā cenas un kvalitātes attiecība

Mūsu klientu apkalpošanas programmatūrai ir visaugstākie reitingi nozarē, un tā pārspēj citas klientu apkalpošanas programmatūras, kas ir dārgākas un nodrošina daudz mazāk funkciju.

Mobilā palīdzības dienesta lietotne

Klientu panākumu nodrošināšana nozīmē piedāvāt klientiem daudzkanālu pieredzi. Tāpēc esam izstrādājuši īpašu, pielāgotu lietotni gan Android, gan iOS operētājsistēmām, kas nevainojami integrējas ar Jūsu tīmekļa programmu.

Pat tad, ja Jūsu darbinieki neatrodas pie sava darba galda, viņi var turpināt sazināties ar Jūsu klientiem, izmantojot e-pastu, tālruni un sociālos medijus, – un tas viss notiek lietotnē. Rezultāts? Katrai svarīgai ziņai nodrošināsiet ātru atbildi.

undraw Mobile application mr4r
undraw connected world wuay

Pilnībā multilingvāla sistēma

Mūsu klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūru izmanto visā pasaulē, un tā tiek nodrošināta ar pilnīgu vai daļēju daudzvalodu atbalstu. Tā piedāvā vairāk nekā 40 lietotnes valodu un ļauj pilnībā pielāgot katru īpašo burtu vai burtu akcentu lietotnē.

Tas ļauj Jūsu darbiniekiem, atbildot uz klientu jautājumiem un pieprasījumiem, izmantot savu dzimto valodu, un tas nozīmē, ka Jūsu klienti var meklēt palīdzību savā dzimtajā valodā.

Jums nepieciešamās funkcijas

Mūsu intuitīvā palīdzības pieteikumu sistēma ļauj pārskatāmi redzēt visas klientu mijiedarbības un automatizēt daudzus biežāk sastopamos klientu apkalpošanas uzdevumus. Jūsu darbinieki var uzreiz pārslēgties starp dažādiem saziņas veidiem, un Jūs varat pielāgot savu klientu apkalpošanas pieredzi specifiskām Jūsu nozares vajadzībām, izveidojot saziņas veidlapas un pielāgotus atbalsta centrus.

LiveAgent nepārtraukti tiek pilnveidots un izstrādā jaunas funkcijas. LiveAgent jau nodrošina vairāk nekā 179 palīdzības dienesta funkcijas un vairāk nekā 40 integrāciju.

undraw features overview jg7a

Vairāk nekā 21 000 uzņēmumu nevar kļūdīties

LiveAgent uzticas daži no pasaules lielākajiem un prestižākajiem uzņēmumiem. Izlasiet mūsu veiksmes stāstus un atsauksmes, lai uzzinātu, kā LiveAgent var palīdzēt Jums gūt panākumus, nodrošināt klientu lojalitāti un pacelt klientu apkalpošanu jaunā līmenī.

undraw app installation mbdv

LiveAgent pielāgojas Jūsu biznesam

LiveAgent ir spēcīgs klientu veiksmīgas apkalpošanas rīks gan jauniem, gan esošiem uzņēmumiem. Ja Jūs tikai uzsākat uzņēmējdarbību, tas ļaus Jums ātri izveidot klientu bāzi un veicināt Jūsu klientu lojalitāti. Ja esat jau nostiprinājies uzņēmums, kas vēlas pacelt klientu apkalpošanas pieredzi jaunā līmenī, visu Jūsu klientu saziņas kanālu integrēšana vienā centralizētā sistēmā ļaus Jūsu darbiniekiem daudz vieglāk un efektīvāk sazināties ar klientiem.

Mēs esam izstrādājuši LiveAgent kā elastīgu klientu apkalpošanas risinājumu, un mūsu programmatūra ir piemērota jebkura lieluma uzņēmumiem. Neatkarīgi no tā, kādā nozarē Jūs darbojaties vai cik liels ir Jūsu uzņēmums, mēs varam palīdzēt Jums izveidot labāku saziņu ar klientiem.

Kas ir klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūra?

Klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūra palīdzēs Jums un Jūsu komandai pārvaldīt mijiedarbību ar klientiem. LiveAgent ir SaaS risinājums, kas apvieno visu Jūsu komunikāciju vienā vienotā sistēmā.

Jūsu klienti izmanto dažādus saziņas veidus, piemēram, e-pastu, tālruni, ziņojumapmaiņu vai tērzēšanu tiešsaistē, tāpēc visas saziņas uzturēšana vienuviet palīdz Jūsu klientu apkalpošanas aģentiem labāk izprast klientu problēmas un atbildēt ātrāk. LiveAgent arī nodrošina Jūsu iekšējās komunikācijas drošību, lai Jūs varētu saglabāt sensitīvus klientu datus drošībā.

Veiksmīga klientu apkalpošana ir atslēga veiksmīga uzņēmuma un spēcīgas e-komercijas kopienas izveidei. Klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūra var ievērojami uzlabot Jūsu saziņu ar klientiem. Jūsu darbinieki ne tikai varēs sazināties ar klientiem, izmantojot vairākus kanālus, bet arī uzraudzīt savu klientu apkalpošanas sniegumu.

undraw faq rjoy
undraw to do list a49b

Kā izvēlēties īsto programmatūru

Klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūras tirgus ir pārpildīts, taču katrs piegādātājs piedāvā atšķirīgu rīku kopumu. Tāpat kā ikviena pirkuma lēmuma gadījumā, Jūsu vajadzības pēc klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūras būs atkarīgas no Jūsu nozares, uzņēmuma lieluma un personīgajām vajadzībām.

Lielākā daļa programmatūras nodrošinātāju piedāvā pamatfunkcijas, kas ietver palīdzības pieteikumu izsniegšanu, tērzēšanu tiešsaistē vai analītisku paneli. Tām, kas ir attīstītākas, ir automatizācija, vairākas zināšanu bāzu atbalsta sistēmas vai dažādi sadarbības rīki.

Ar LiveAgent mēs spērām soli tālāk. Mēs iebūvējām zvanu centra programmatūru tieši mūsu platformā, ļaujot Jums bez piepūles pārslēgties starp telefona zvaniem un citiem saziņas veidiem. LiveAgent atbalsta arī sociālo mediju ziņojumus tieši no vietējā paneļa, kur varat atbildēt arī uz sociālo mediju ziņojumiem. Mūsu unikālā palīdzības pieteikumu sistēma apvieno visus saziņas veidus vienkopus.

Klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūras salīdzinājums

Tā kā tirgū ir tik daudz iespēju, klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūras izvēle var būt grūts uzdevums. Tāpēc mēs esam izveidojuši LiveAgent, lai tā būtu pēc iespējas elastīgāka. Ja Jums ir tikai viens klientu apkalpošanas komandas darbinieks, nekādu problēmu: LiveAgent nodrošinās visu viņu ziņojumu sakārtošanu. Ja Jums ir liela komanda, kas nodarbojas ar klientu jautājumiem, LiveAgent ļaus viņiem sadarboties un nodrošināt Jūsu klientiem vislabāko iespējamo pieredzi.

LiveAgent piedāvā visas šīs funkcijas, izmantojot intuitīvu lietotāja saskarni, kuru ir viegli apgūt un kurā varat redzēt galvenos rādītājus, kas norāda, cik labi Jūs apkalpojat savus klientus. LiveAgent izmantošana ir izdevīga, jo visas šīs noderīgās funkcijas jūs saņemat par cenu, kas līdzvērtīga cenai par vidējām vakariņām diviem cilvēkiem.

undraw mobile testing reah

Jūs Būsiet Labās Rokās!

Vai ziniet, kas Huawei, BMW, Yamaha un O2 ir kopīgs? Pareizi... LiveAgent!

Izmēģini tagad bezmaksas Nav nepieciešama kredītkarte

BUJ

Kas ir klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūra?

Klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūra palīdz uzņēmumiem nodrošināt, ka lielākā daļa klientu mijiedarbības ir apmierinoša. Kā? Ikdienā nodrošinot aģentiem nepieciešamos rīkus.

Kāpēc man ir vajadzīga klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūra?

Klientu veiksmīgas apkalpošanas programmatūra atvieglo darbu ar milzīgu klientu pieprasījumu skaitu, izmantojot tādas funkcijas kā SLA, laika noteikumi un automātiska palīdzības pieteikumu sadale.

Kā jūs definējat klientu panākumus?

Klientu panākumi nozīmē, ka Jūsu uzņēmums var efektīvi un lietderīgi risināt klientu pieprasījumus. Rezultātā veicināt klientu noturību, lojalitāti un palielināt uzņēmuma rentabilitāti.

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju