Zvanu centra vadītāji

Kas ir zvanu centru vadītāji?

Zvanu centru vadītāji pārvalda zvanu centrus, to ikdienas darbības un darbiniekus, kas apstrādā zvanus. Viņi uztur kārtību zvanu centros, risina visas problēmas, kas rodas operatoriem, un vada zvanu centru pareizajā virzienā.

Zvanu centru komandu vadītājiem ir jāgūst maksimāla atdeve no savām komandām. Vairums zvanu centru ir sadalīti komandās, kurās katrai ir noteikti pienākumi, un zvanu centra vadītāja pienākums ir pārraudzīt visu, kas notiek dažādās komandās, un palīdzēt operatoriem sasniegt savus mērķus.

Tā nu zvanu centra vadītāja darbi ir izaicinājumu pilni, jo daudzi cilvēki ir atkarīgi no viņu norādījumiem, bet kopējais panākumu līmenis balstās zvanu centra vadītāja prasmēs. Darbs ienākošo zvanu centrā kā vadītājam ir ļoti sarežģīts darbs, tāpēc lielākajā daļā zvanu centra vadītāja darba aprakstā minēts, ka nepieciešama zināma pieredze šajā jomā un vispārējas zināšanas, izmantojot nozares programmatūru, piemēram, LiveAgent.

Start your free trial today

Learn all about LiveAgent and how it can help you improve your call center customer service.

Bez tam zvanu centra vadīšana var būt ļoti ienesīga karjeras iespēja, jo kontaktu centru vadītāji par savu darbu mēdz nopelnīt diezgan labu naudu. Droši var teikt, ka zvanu centru vadītāji ir līderi, uz vadību orientēti, pārliecināti cilvēki ar efektīvām komunikācijas prasmēm un atbildīgu skatījumu uz savu profesiju.

Kas ir zvanu centra pārvaldība?

Zvanu centra pārvaldība ir klasiska pozīcija gandrīz katrā zvanu centrā. Personai, kas darbojas kā zvanu centra vadītājs, jānodarbojas ar daudzām lietām, no kurām vispamanāmākās ir:

 • Ikdienas darbību pārvaldība
 • Darbaspēka vadība
 • Jauno darbinieku apmācība
 • Klientu mijiedarbības apstrāde
 • Zvanu centra veiktspējas optimizēšana
 • Veiktspējas pārvaldības analīze

Bez tam zvanu centra vadība ir tieši iesaistīta gan zvanu centra darbinieku, gan klientu apkalpošanā, un tās uzdevums ir optimizēt saziņu starp abām pusēm un uzlabot apgrozījuma līmeni.

Kā pieņemt darbā prasmīgus zvanu centru vadītājus?

Ja jums ir zvanu centrs, jums būs nepieciešami vairāki kvalificēti zvanu centru vadītāji, ja vēlaties, lai jūsu uzņēmums atbilstu nākamajam klientu apmierinātības līmenim. Tas varētu šķist vienkārši, bet neprasmīga zvanu centra vadītāja nolīgšana jūsu uzņēmumam var radīt postošas sekas, tāpēc jums būs jāpievērš uzmanība tam, ko jūs nolīgstat.

Pašam darbā pieņemšanas procesam jābūt pēc iespējas racionālākam, lai atbrīvotos no visiem nepieredzējušiem kandidātiem. Nealgojiet tādu cilvēku zvanu centra vadītāja darbā, kuram nav nepieciešamās pieredzes un zināšanu.

Zvanu centra vadītāja intervijas laikā jūs vēlēsities uzzināt pēc iespējas vairāk par saviem potenciālajiem darbiniekiem, piemēram, viņu prasmes ar tādiem rīkiem kā LiveAgent, viņu iepriekšējā pieredze šajā jomā un viņu vadības paņēmieni. Tāpēc jums ir jāoptimizē vadītāja intervijas jautājumi, lai uzzinātu, ko pretendents var nest uzņēmumam.

Intervijas procesam būtu jāpastāsta vairāk, nekā jums būtu jāzin par darbinieku, tāpēc pārliecinieties, ka veicat to pareizi. Un varbūt nav slikta doma, ka ar intervijām nodarbotos cilvēkresursu nodaļa.

Ko dara zvanu centra vadītājs?

Zvanu centra vadītājam ir vairāki svarīgi uzdevumi, un tie jāveic, cik vien labi iespējams. Zvanu centra vadība veic šādas darbības:

 • Optimizē un uzlabo servisa līmeni
 • Zina, kā izmantot programmatūru, piemēram, LiveAgent
 • Nodrošina kvalitatīvu klientu apkalpošanu
 • Palielina klientu apmierinātību
 • Uzlabo klienta pieredzi
 • Atrisina klientu problēmas
 • Sakārto klienta sūdzības
 • Kārto klientu atsauksmes
 • Zina, kā tikt galā ar dusmīgiem klientiem
 • Palielina kopējo klientu apmierinātības rādītāju
 • Samazina vidējo apstrādes laiku
 • Nodrošina interaktīvo balss atbildes rīku
 • Samazinās darba izmaksas
 • Sasniedz galvenos metrikas punktus
 • Optimizē ieņēmumu pieaugumu
 • Samazina darbinieku skaitu

Un tās ir tikai galvenās vadlīnijas. Labs zvanu centra vadītājs vienmēr tiks galā ar iespējami daudzām lietām gan korporatīvajā, gan klientu apkalpošanas pusē.

Kādas ir efektīva zvanu centra vadītāja galvenās īpašības?

Efektīgam zvanu centra vadītājam ir jābūt ļoti daudz emocionālās inteliģences, lai tiktu galā ar dažādām situācijām. Turklāt tam vajadzētu būt efektīvam līderim, kas spēj nodrošināt darbinieku vadību pareizajā virzienā.

Viņiem jābūt unikālai pieejai un efektīvam zvanu centra vadības mehānismam, kas ļauj viņiem strādāt kā zvanu centra vadītājam ar vislielāko profesionalitāti, izveicību un efektivitāti.

Kā vadītāji var efektīvi vadīt savu komandu?

Veiksmīgu zvanu centru var izveidot tikai ar spēcīgu vadību, kas nozīmē, ka klientu apkalpošanas pārstāvjiem būs nepieciešams kāds, kas bruģēs ceļu, un tas ir zvanu centra vadītājs.

Zvanu centru vadītājam vajadzētu būt pietiekami daudz laika, lai apmācītu savu aģentu komandu par to, kā vislabāk veikt savu darbu. Viņam jāatrod unikāla pieeja katram atsevišķam aģentam. Apmācību kultūra pēdējos gados ir daudz mainījusies, un tagad ir vairāk dažādu veidu, kā uzlabot aģentu darbību un aģentu piesaisti, izmantojot prasmes, kas veido vadītāja un aģenta tandēmu.

Aģentu pieejamība

Tā novērš iespēju, ka kāds kļūs augstprātīgs, un mudina aģentus pievērsties savām darbavietām, kas galu galā noved pie karjeras izaugsmes. Lielisks veids, kā iesaistīt savus padotos, ir veikt regulāras komandas saliedēšanas aktivitātes, pārbaudīt aģentu darbības pārskatus, veidot prāta vētru sesijas un radīt pozitīvu gaisotni darba vietā.

Try out LiveAgent today

Efficiently manage your team with LiveAgen's call center software.

Frequently asked questions

Kas ir zvanu centru vadītāji?

Zvanu centra vadītāji ir darbinieki zvanu centros, kuru uzdevums ir pārraudzīt grupas, atsevišķus aģentus, darbplūsmu un zvanu centra veiktspēju. Parasti tie tiek izraudzīti no uzņēmuma darbiniekiem vai pieņemti darbā no ārienes, bet lielākajai daļai zvanu centra vadītāju krjera sākas kā zvanu centra aģentiem.

Kas ir zvanu centru pārvaldība?

Zvanu centra pārvaldība ir darba pozīcija, kas ietver nodaļas vai visa zvanu centra pārvaldību. Tas ir darbietilpīgs un sarežģīts amats, kas prasa daudz pieredzes un profesionalitātes, bet parasti ir labi apmaksāts.

Kā pieņemt darbā prasmīgus zvanu centru vadītājus?

Prasmīga zvanu centra vadītāja nolīgšana ir saistīta ar nekvalificētu pretendentu skaita samazināšanu darbā pieņemšanas procesā. Vienmēr ir labāk atrast kādu, kam ir iepriekšēja pieredze šim amatam, un pat tad jums nekad nevajadzētu izvēlēties nepietiekoši ideālu kandidātu.

Ko dara zvanu centra vadītājs?

Zvanu centra vadītāja uzdevums ir pārraudzīt komandas darbību, palīdzēt, motivēt un apmācīt atsevišķos aģentus, palielināt komandas veiktspēju un produktivitāti, kā arī veikt virkni citu darbu, kas saistīti ar zvanu centra pārraudzību un darba uzlabošanu.

What are the top qualities of an effective call center manager?

Labam zvanu centra vadītājam ir jābūt punktuālam, pragmatiskam un stabilam – iepriekšēja pieredze un zināšanas palīdz, tāpat arī maigs garastāvoklis un emocionāla stabilitāte. Labs zvanu centra vadītājs vienmēr domā par produktivitāti un prot motivēt savus padotos uzlabot viņu veiktspēju.

Kā vadītāji var efektīvi vadīt savu komandu?

Labākā pieeja komandu pārvaldīšanā ir attiecību pieeja, kas nozīmē, ka zvanu centru pārvaldniekiem jāveido individuālas profesionālās attiecības ar katru savu aģentu un attiecīgi jārēķinās ar viņa vajadzībām. Tādas lietas kā prāta vētras un komandas gara veidošana noteikti palīdz vadības procesā.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju