Zvanu centra rīki

Kas ir zvanu centra rīki?

Zvanu centra rīki ir biznesa rīki, ko tirdzniecības aģenti, tehniskā atbalsta aģenti un citas servisa komandas izmanto ienākošajiem un izejošajiem zvaniem. Visnoderīgākais rīks ir zvanu centra programmatūra, bet ir daudz dažādu citu līdzekļu iekšējo un ārējo sakaru optimizēšanai.

Neatkarīgi no tā, vai zvanu centra programmatūra ir nepieciešama nelielam uzņēmumam vai plašāks zvanu centra aprīkojums lielam uzņēmumam, pareizajam zvanu centra rīkam ir visas priekšrocības. Izmantojot kvalitatīvu klientu apkalpošanas rīku, varat uzlabot aģenta veiktspēju, produktivitāti un klientu apkalpošanas pieredzi.

Kādiem rīkiem būtu jābūt zvanu centra rīcībā?

Zvanu centrā izmantotie rīki un līdzekļi bieži vien ir zvanu centra aparatūras un programmatūras kombinācija. Kad runa ir par aparatūru, modernajiem zvanu centriem ir nepieciešami datori vai klēpjdatori un austiņas ar kvalitatīviem mikrofoniem.

Zvanu centra programmatūrā ir daudz dažādu biznesa rīku, katrs ar savām unikālajām funkcijām. Daži no svarīgākajiem zvanu centra rīkiem:

 • Palīdzības dienesta programmatūra: Palīdzības dienesta programmatūra atbalsta aģentiem ļauj sekot līdzi pieteikumiem, ātri un efektīvi atrisināt klientu problēmas un organizēt visas tālruņa sarunas un tiešsaistes čata sakarus.
 • CRM sistēma: A CRM (klientu attiecību pārvaldība) sistēma ir rīks, kas glabā visus klientu datus, kā arī iepriekšējās mijiedarbības, lai palīdzētu uzlabot attiecības un pakalpojumus.
 • Darbaspēka pārvaldības rīki: darbaspēka pārvaldības rīki palīdz pārvaldīt iekšējās centra darbības, piemēram, plānošanu, un optimizē aģentu vispārējo veiktspēju.
 • VoIP rīki: VoIP rīki ir būtiski uzņēmumiem, jo tie nodrošina mākonī balstītus zvanus, kuriem nav nepieciešama aparatūra. Nav uzstādīšanas un uzturēšanas izmaksu, kas saistītas ar tradicionālajām tālruņa līnijām, un VoIP zvani ir ērtāki gan uzņēmumiem, gan klientiem.
 • Zvanu centra programmatūra: Zvanu centra programmatūra ir rīku un programmu komplekts ar dažādām zvanu centra funkcijām, piemēram IVR, ACD, automatizētais atzvans u.c.

Programmatūra, kas piedāvā visus šos rīkus, ir LiveAgent, universāls zvanu centra risinājums. Tas ir palīdzības dienests un pašapkalpošanās rīks ar iebūvētu zvanu centra programmatūru, tiešo čatu, pieteikumu apstrādi, reāllaika analīzi un daudzām citām uzlabotām funkcijām. Tas var palīdzēt pārvaldīt daudzkanālu kontaktu centru ar pašapkalpošanās portālu, kas ļauj klientiem patstāvīgi risināt problēmas.

Youtube video: LiveAgent | Call center software in your helpdesk

Start your free trial today

Learn all about LiveAgent and how it can help you improve your call center customer service.

Kāda ir labākā zvanu centra programmatūra?

Labāko zvanu centru programmatūrā ir daudz funkciju, kas optimizē ienākošos zvanus, izejošos zvanus, klientu pieteikumus un zvanu centru vadītāju ikdienas darbības.

Izvēloties labāko zvanu centra programmatūru, pārliecinieties, vai tā piedāvā:

 • Ienākošo zvanu centru
 • Izejošo zvanu centru
 • Virtuālo zvanu centru
 • VoIP zvanus
 • Pašapkalpošanās risinājumus
 • Mobilās platformas (piemēram, mobilo lietotni)
 • Datortelefonijas integrāciju
 • Trešo pušu integrāciju (piemēram, CRM, e-pasta iesūtni, sociālos medijus un tiešsaistes čatu)

Trešās puses lietojumprogrammas palīdzēs jums optimizēt darbības un izmantot analītikas rīkus, lai uzlabotu produktivitāti, efektivitāti un klientu pieredzi kopumā. Tai pašā laikā pašapkalpošanās iespējas ir ideāli piemērotas, lai rastu risinājumus pamatproblēmām, kuras klienti var atrisināt patstāvīgi. Ja viņiem nepieciešams atrisināt sarežģītus jautājumus, viņi vienmēr var pieprasīt reāllaika zvanu ar pieredzējušu aģentu.

Kuri rīki ir vispiemērotākie, lai palielinātu aģenta produktivitāti?

 • Interaktīvā balss atbilde (IVR) – ļauj klientiem mijiedarboties ar automatizētu sistēmu pirms savienojuma izveides tieši ar zvanu centra aģentu.
 • Automātiskā zvanu sadale (ACD) – ienākošo zvanu saņemšana un to automātiska izplatīšana pieejamajiem aģentiem.
 • Prognozējošā zvanīšana — automātiska izejošo zvanu veikšana atkarībā no aģenta pieejamības un atbildes laika.
 • Progresīva, uz prasmēm balstīta pārsūtīšana — ienākošo zvanu piešķiršana visatbilstošākajiem aģentiem, pamatojoties uz aģenta pieredzi.
 • Zvanu skripti – rakstīta skripta izmantošana, lai atrisinātu izplatītākās problēmas, personalizētu atbildes un uzturētu konsekvenci.

Kāda nozīme ir zvanu centra kvalitātes nodrošināšanai?

Zvanu centra kvalitātes nodrošināšana ir svarīga klientu apkalpošanas aģentu veiktspējas pārraudzībai un vispārējās servisa kvalitātes uzlabošanai. Pārredzot katru klientu mijiedarbību, jūs varat gūt skaidru ieskatu par to, kas darbojas un kas ne.

Daži no galvenajiem ieguvumiem ir šādi:

 • Iespējamo uzlabošanas jomu noteikšana
 • Augstas kvalitātes pakalpojuma sniegšana
 • Labāka klientu pieredze
 • Klientu apmierinātība un noturēšana
 • Paaugstināts reklāmguvumu līmenis
 • Klientu lojalitāte
 • Normatīvās atbilstības nodrošināšana

Cik maksā zvanu centra programmatūra?

Zvanu centra risinājuma izmaksas galvenokārt ir atkarīgas no tā piedāvātajām zvanu centra funkcijām. Lai gan pastāv lieliski bezmaksas rīki, tiem parasti ir ierobežotas iespējas, tāpēc maksas rīks varētu būt labāka iespēja, galvenokārt tad, ja jānodrošina liels zvanu skaits.

Zvanu centra programmatūra var maksāt, sākot no $15 mēnesī vienam lietotājam un beidzot pat ar $300. Lielākajai daļai rīku ir arī minūtes maksa, kas parasti ir aptuveni viena simtā daļa no dolāra. Citi, savukārt, nodrošina noteiktu skaitu bezmaksas minūtes katram lietotājam.

Liveagent neiekasē papildu maksu par minūtēm. Nav uzstādīšanas maksas, līgumu un kredītkaršu. Jūs maksājat tik, cik izmantojat, un varat atteikties jebkurā laikā.

Mūsu cenas sākas no $15 par vienu lietotāju mēnesī epasta pieteikumu apstrādei. Mūsu daudzkanālu tiešsaistes čata un pieteikumu apstrādes risinājums izmaksā $29 mēnesī katram lietotājam, savukārt visaptverošā palīdzības dienesta programmatūra ar vairāk nekā 180 funkcijām maksās $49 mēnesī vienam lietotājam. Piedāvājam arī bezmaksas paketi ar dažiem ierobežojumiem.

LiveAgent pricing

Try LiveAgent today

Discover all call center tools that LiveAgent has to offer.

Frequently asked questions

Kas ir zvanu centra rīki?

Zvanu centra rīki ir tehnoloģiski rīki ienākošo un izejošo zvanu optimizēšanai, aģentu veiktspējas pārraudzīšanai un uzlabošanai, kā arī teicamas klientu apkalpošanas nodrošināšanai.

Kādi ir zvanu centra būtiskākie rīki?

Svarīgākie zvanu centra rīki ir palīdzības dienesta programmatūra, CRM risinājumi, darbaspēka pārvaldības rīki, VoIP rīki un zvanu centra programmatūra, lietojumprogrammu kopa ar uzlabotiem zvanu centra līdzekļiem daudzkanālu sakariem.

Kura ir labākā zvanu centra programmatūra?

Labākā zvanu centra programmatūra ir tāda, kas palīdz izveidot virtuālo zvanu centru, veikt un saņemt tradicionālos un VoIP zvanus, izveidot pašapkalpošanās portālu, pārraudzīt aģentu veiktspēju un veikt integrāciju ar trešo pušu lietotnēm. Šie līdzekļi ir ļoti svarīgi, lai klientiem būtu lieliska pieredze un noturība.

Kurus rīkus izmantot, lai uzlabotu aģentu produktivitāti?

Zvanu centra rīki, piemēram, automātiskā zvanu sadale, IVR, prognozējošā zvanīšana, zvanu skripti un progresīva, uz prasmēm balstīta pārvirzīšana, ir daži no labākajiem, kas nodrošina aģenta produktivitātes pastiprinājumu. Tie ļauj aģentiem strādāt efektīvāk, uzlabo vidējo darba laiku un risina problēmas, balstoties uz prasmēm un pieredzes.

Kādas ir zvanu centra kvalitātes nodrošināšanas priekšrocības?

Zvanu centra kvalitātes nodrošināšana ļauj izsekot visiem sakariem, lai novērtētu aģentu pakalpojumu kvalitāti. Tā palīdz uzlabot zvanu centru darbu, apmierināt klientu vajadzības, noturēt klientus un iedvesmot viņu lojalitāti.

Cik maksā zvanu centra programmatūra?

Atkarībā no sakaru rīkiem un zvanu centra funkcijām zvanu centra programmatūra var vienam lietotājam izmaksāt mēnesī no $15 līdz pat dažiem simtiem dolāru. LiveAgent piedāvā bezmaksas kontus ar ierobežotām funkcijām, savukārt mūsu maksas paketes ar uzlabotām funkcijām sākas no $15 vienam lietotājam mēnesī. Nav papildu maksas par minūti vai citu slēptu izmaksu.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju
^ ^