VoIP maršrutētājs

VoIP maršrutētājs atvieglo VoIP zvanu veikšanu jebkur biroja vidē vai mājās.

Kas ir VoIP maršrutētājs?

VoIP maršrutētājs ir specializēts maršrutētājs, kas ļauj veikt tālruņa zvanus, izmantojot internetu. Izmantojot VoIP maršrutētāju, ienākošos zvanus varat saņemt, izmantojot interneta savienojumu.

Daži VoIP pakalpojumu sniedzēji iesaka izmantot VoIP maršrutētāju, jo tas var uzlabot jūsu VoIP zvanu kvalitāti. Jūsu VoIP pakalpojumu sniedzējs var ieteikt konkrētu VoIP maršrutētāju, lai jums būtu vislabākā iespējamā bezvadu veiktspēja. Ja agrāk esat pieredzējis problēmas ar VoIP tālruņiem, maršrutētāja izmantošana VoIP ir lielisks un izmaksu ziņā efektīvs veids, kā iegūt lielāku ātrumu un labākus VoIP zvanus.

Kā iestatīt VoIP maršrutētāju?

Konkrētā VoIP maršrutētāja iestatīšanas process ir atkarīgs no konkrētās ierīces. Ja rodas problēmas, sazinieties ar interneta pakalpojumu sniedzēju, lai saņemtu papildu padomus.

  • VoIP tālruņa ieteikumi. Lai iegūtu optimālu veiktspēju, lūdziet savam VoIP pakalpojumu sniedzējam ieteikumu, kas labi darbojas kopā ar konkrēto VoIP tālruni, kuru izmantojat.
  • Pievienojiet savu VoIP maršrutētāja kabeli: vairumā gadījumu ir divi veidi, kā pieslēgt VoIP maršrutētāju interneta savienojumam: ethernet porti ar Ethernet kabeli vai Gigabit Ethernet. Ja iespējams, izmantojiet Gigabit Ethernet, lai iegūtu lielāku ātrumu.
  • Izmantojiet maršrutētāja tīmekļa iestatīšanas lapu: vairums maršrutētāju modeļu piedāvā tīmekļa lapu ar norādījumiem par wi-fi maršrutētāja iestatīšanu. Piemēram, konfigurācijas iespējās ir jāizvēlas bezvadu maršrutētāja nosaukums, drošības iestatījumi un parole.
  • Izmēģiniet dažādas maršrutētāja atrašanās vietas lielākam ātrumam: Ņemiet vērā, ka bezvadu tīklam ir ierobežojumi. Jūsu Wi-Fi signāla darbības rādiuss parasti ir 150 pēdas (45 metri). Ja jums ir mājas birojs, mēģiniet iestatīt bezvadu maršrutētāju pēc iespējas tuvāk mājas birojam, lai varētu veikt zvanus.
Ookla interneta ātruma tests

Kā atrisināt VoIP maršrutētāja problēmas?

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties palielināt tiešsaistes spēļu vai VoIP zvanu ātrumu, iespējams, kādā brīdī vēlēsities palielināt interneta ātrumu. Par laimi, ir daži vienkārši veidi, kā to izdarīt.

Vispirms izmēriet jūsu interneta ātrumu

Izmantojiet interneta ātruma pārbaudes rīku, lai noteiktu ātrumu un pēc tam salīdzinātu šo ātrumu ar savu interneta savienojumu. Piemēram, ja jūs sasniedzat tikai desmit megabitu interneta ātrumu 50 megabitu interneta pakalpojumā, ir vieta plašiem uzlabojumiem. Savukārt, ja 50 megabitu interneta pieslēgumā sasniegsiet 40 vai 45 megabitu ātrumu, jūs tuvinaties maksimālajam ātrumam. Šādā situācijā jums jāsazinās ar interneta pakalpojumu sniedzēju, lai pieprasītu ātrāku savienojumu.

Pārbaudiet iestatījumu iespējas

Apsveriet iespēju atiestatīt maršrutētāju uz noklusējuma iestatījumiem (ko sauc arī par rūpnīcas noklusējuma iestatījumiem). Ja tas nelīdz, iespējams, vēlēsities atspējot novecojušus bezvadu protokolus (t.i., 802.11 g) un izmantot ātrākus protokolus, piemēram, 802.11 ac, ja visas ierīces atbalsta 802.11 ac.

Uzlabojiet tīkla veiktspēju, izmantojot jaunu programmaparatūru

Jūsu wifi maršrutētājs interneta piekļuves pārvaldībai izmanto specializētu programmatūru, ko sauc par programmaparatūru. Atjauninātas programmaparatūras instalēšana var palielināt interneta ātrumu.

Pamainiet maršrutētāja novietojumu

Ja jums, piemēram, ir garāžas birojs un jūsu Wifi maršrutētājs ir tālu, jūsu interneta piekļuves ātrums būs lēns. Eksperimentējiet ar maršrutētāja pārvietošanu, lai tas būtu tuvāk jūsu atrašanās vietai.

Kādi ir galvenie maršrutētāju tipi?

Pirms sākat aplūkot dažādus maršrutētāju modeļus, ir noderīgi saprast galvenos tirgū sastopamos wi-fi maršrutētāju tipus .

Labākās VoIP programmtālruņu Mac lietotnes 2020. un 2021. gadā

Vada maršrutētāji

Vadu maršrutētāji nenodrošina bezvadu savienojumu. Tā vietā šis maršrutētājs nodrošina piekļuvi internetam caur Ethernet portiem vai Gigabit Ethernet. Ja koncentrējaties uz visātrāko iespējamo piekļuvi internetam, lai veiktu VoIP zvanus, vadu maršrutētājs piedāvā vislielāko ātrumu. Trūkums ir tas, ka ir fiziski jāpievieno vads, kas savieno vadu maršrutētāju un ierīci. Ja augstu vērtējat tūlītējo lejupielādi un nevainojamu spēļu gaitu, ir grūti atrast ko labāku par vadu maršrutētāju.

Bezvadu maršrutētāji

Vai meklējat bezvadu risinājumu? Tādā gadījumā jums noderēs bezvadu maršrutētāji. Izmantojot vienu vienīgu bezvadu maršrutētāju, varat panākt bezvadu interneta pārklājumu visā mājā vai birojā. Jāņem vērā, ka bezvadu interneta pārklājumu ierobežo sienas un mēbeles jūsu biroja vidē. Tāpēc, ja atrodaties tālu no bezvadu maršrutētāja, videozvanu un digitālo lejupielāžu ātrums var samazināties.

Virtuālais maršrutētājs

Pretēji augstākminētajiem, virtuālajam maršrutētājam nav nepieciešama īpaša aparatūra. Tas nozīmē, ka datorā jāuzinstalē programma. Virtuālais maršrutētājs ir populāra VPN aizsardzības izvēle tādām ierīcēm kā spēļu konsoles, Apple televizori un Smart televizori. To var izmantot arī, lai piekļūtu saturam, kas parasti ir pieejams tikai citās valstīs.

Kā izvēlēties VoIP maršrutētāju, balstoties uz funkcijām?

Tagad, kad zināt galvenos maršrutētāju tipus, varat labāk izprast dažādās maršrutētāja funkcijas, kas pieejamas tirgū.

Plašāk pazīstamās maršrutētāju funkcijas

Daudzi maršrutētāji ir izveidoti tā, lai būtu saderīgi ar straumēšanas ierīcēm un piedāvātu tūlītēju uzstādīšanu. Lielākā daļa maršrutētāju bezvadu tīkla iestatīšana padarīta atvieglota. Lai nodrošinātu ātrāku interneta savienojamību, dažos maršrutētājos ietverti Gigabit Ethernet porti. Turklāt daudzi maršrutētāji ietver arī ethernet portus.

Maršrutētājs tuvplānā

Divjoslu frekvences

Divjoslu frekvenču maršrutētājs piedāvā lielāku veiktspēju nekā vienjoslas maršrutētāji. Divjoslu maršrutētājs var pārraidīt datus divās frekvencēs: 2,4 GHz frekvenču joslā un 5 GHz frekvenču joslā. Savukārt vienjoslas maršrutētāji mēdz izmantot 2,4 GHz frekvenci. Pārbaudiet, vai produkta aprakstā ir termins “divjoslu”, lai noskaidrotu, vai maršrutētājam ir šāda iespēja.

Trīsjoslu maršrutētājs

Trīsjoslu maršrutētājs (t.i., bezvadu maršrutētājs ar trīsjoslu frekvenču iespējām) ir labākā izvēle īpaši ātrdarbīgai failu lejupielādei ar bezvadu tīklu. Trīsjoslu frekvences funkcija nozīmē, ka bezvadu maršrutētājs piedāvā vislielāko bezvadu savienojuma diapazonu. Varat palaist vienu bezvadu tīklu savam datoram, otru bezvadu tīklu videozvaniem vai biznesa VoIP trafiku un vēl trešo — straumēšanas ierīcēm.

802.11ac atbalsts

Tiklīdz jūsu WiFi tīklā ir 802.11 ac iespēja, varat iegūt daudz ātrākus ātrumus. Saskaņā ar ZD Net datiem 802.11ac var nodrošināt ātrumu virs 433 megabitiem sekundē (Mbps). Skatiet maršrutētāja produkta aprakstu, lai uzzinātu, vai šī jaunākā funkcija tajā ir iekļauta.

MU-MIMO

MIMO tehnoloģija nozīmē daudzplūsmu ieeju, daudzplūsmu izeju. Tas ir standarta līdzeklis bezvadu maršrutētājiem, kas atbalsta 802.11n standartu. Izmantojot MIMO tehnoloģiju, maršrutētājs var sasniegt lielāku veiktspēju salīdzinājumā ar maršrutētāju bez MIMO tehnoloģijas.

SIP atbalsts

Vai Jūsu videozvaniem ir nepieciešama augsta video veiktspēja? Ja tā ir, meklējiet H.323 un SUP atbalstu. Ja jums pietrūkst šo funkciju, pārbaudiet, vai maršrutētājam ir QoS iespēja, lai uzlabotu video veiktspēju un videozvanus.

QoS (pakalpojuma kvalitātes konfigurācija)

Pakalpojumu kvalitātes konfigurācija, ko dēvē arī par QoS iespēju, ir tīkla veiktspējas pārvaldības funkcija. Piemēram, varat izvēlēties noteikt VoIP zvanu prioritāti pār tiešsaistes spēlēm. Tādējādi maršrutētājs koncentrētu jūsu joslas platumu VoIP zvaniem. Ņemiet vērā, ka QoS iespēju var mainīt (piemēram, nosakot prioritāti straumēšanas ierīcēm un tiešsaistes spēlēm pēc 17iem).

Start answering phone calls directly from your browser

Curious about VoIP and how it can give you the ability to make affordable calls? Try it yourself with LiveAgent

Frequently asked questions

Kas ir VoIP maršrutētājs?

VoIP maršrutētājs ir ierīce, kas savieno VoIP tālruņus ar interneta savienojumu. VoIP maršrutētājs, ko sauc arī par Wi-Fi maršrutētāju, ir rentabls veids, kā lietot savu VoIP pakalpojumu jebkur mājās.

Kā iestatīt VoIP maršrutētāju?

Pirmo reizi iegādājoties VoIP maršrutētāju, ierīce ir konfigurēta ar rūpnīcas noklusējuma iestatījumiem. Lai izveidotu bezvadu tīklu, jāizmanto uzstādīšanas vednis. Lai iegūtu optimālu veiktspēju un īpaši ātras failu lejupielādes, meklējiet maršrutētāju, kas atbalsta 802.11 ac standartu.

Kā atrisināt VoIP maršrutētāja problēmas?

Ir daudz dažādu veidu, kā novērst problēmas VoIP maršrutētājā. Piemēram, varat pārbaudīt QoS konfigurācijas iestatījumus, lai redzētu, vai jūsu vajadzības ir atspoguļotas (piemēram, vai maršrutētājs ir iestatīts, lai noteiktu VoIP zvanu vai video konferenču prioritātes?). Ja maršrutētājs nedarbojas vispār, apsveriet iespēju atiestatīt ierīces noklusētos iestatījumus. Šajā brīdī varat izmantot iestatīšanas vedni, lai uzsvērtu VoIP zvanu kvalitāti.

Kādi ir galvenie maršrutētāju tipi?

Ir trīs galvenie bezvadu maršrutētāju tipi. Varat izmantot vadu maršrutētāju ar ethernet portiem un Gigabit Ethernet iespēju. Lai nodrošinātu lielāku elastību, izvēlieties WiFi maršrutētāju, kas nodrošina lielākus ātrumus (piemēram, 5 GHz frekvenču joslā). Visbeidzot ir pieejams virtuālais maršrutētājs, kuru varat instalēt datorā vai straumēšanas ierīcēs, lai piekļūtu papildu saturam.

Kā izvēlēties VoIP maršrutētāju, balstoties uz funkcijām?

Izvēloties bezvadu maršrutētāju, ir dažas galvenās funkcijas, kam jāpievērš uzmanība. Skatiet produkta aprakstu, lai noskaidrotu, vai maršrutētājam ir intuitīva tīmekļa saskarne, lai to varētu ātri iestatīt. Pēc tam pārbaudiet funkcijas, kas nodrošina piekļuvi lielākam ātrumam (piemēram, Gigabit Ethernet porti un divjoslu/trīsjoslu frekvence). Visbeidzot, pārliecinieties, vai maršrutētājam ir QoS (Pakalpojuma Kvalitāte) iespējas, lai jūs varētu iegūt vislabāko VoIP zvanu veiktspēju.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju
^ ^