Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Vienas reizes čats

Kas ir čats?

Čats ir viens no veidiem, kā ar klientiem sazināties, izmantojot internetu. Tas patiešām ir viegls un vienkāršs veids, kā sniegt klientu atbalstu. Liveagent piedāvā Tiešsaistes Čatu, kas sniedz daudz priekšrocību un ieguvumu. Tas palielina klientu apmierinātību, tas sniedz uzņēmumam konkurences priekšrocības, palielina pārdošanas apjomus, klienti saņem ātru risinājumu saviem jautājumiem un daudz ko citu.

Programmā LiveAgent var ērti pielāgot čata logu un veikt citas darbības. Uzziniet vairāk par reāllaika čatu programmā LiveAgent.

Vienas reizes čats

BUJ

Ko nozīmē čats?

Čats jeb Tiešsaistes Čats ir poga, kas parasti atrodas vietnes labajā stūrī un nodrošina tīmekļa vietnes apmeklētājiem iespēju saņemt tūlītēju klientu apkalpošanas atbalstu.

Kurš ir labākais tiešsaistes čats?

Tā kā katram uzņēmumam/vietnei ir atšķirīgi mērķi un vajadzības, labākais tiešsaistes čats būs katram atšķirīgs. Labākā pieeja ir meklēt uzticamas atsauksmju platformas un salīdzināt funkcijas, kā arī cenu un dizainu. Šis process palīdzēs sašaurināt sarakstu līdz labākajam tiešsaistes čatam.

Kā padarīt Reāllaika Čatu noderīgu?

Reāllaika čatam jeb, citiem vārdiem sakot, tiešsaistes čata pogai jūsu vietnē ir liela iespēja būt par veiksmīgu tūlītēju klientu apkalpošanas veidu, ja tā tiek pienācīgi pārvaldīta. Palīdzības dienesta programmatūra pakalpojumā Tiešsaistes Čats ļauj jūsu uzņēmumam izmantot noderīgus līdzekļus, piemēram, Sagatotas ziņas, Čata vēsturi, Proaktīvus čata uzaicinājumus, Iekšējo Čatu, Tiešsaistes apmeklētājus, kas visi veicina veiksmīgu klientu pieredzi.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju