VDAR

Kas ir VDAR?

Vispārējā datu aizsardzības regula ir regula, kas izveidota, lai vienotu datu aizsardzību Eiropas Savienībā. Tās galvenais mērķis ir aizsargāt Eiropas pilsoņu personisko informāciju. VDAR jāpilda kopš 2018. gada 25. maija.

Frequently asked questions

Kā definēt VDAR?

VDAR jeb Vispārīgā datu aizsardzības regula ir tiesiskais regulējums, kas nosaka pamatnostādnes Eiropas Savienības teritorijā dzīvojošo personu personas datu vākšanai un apstrādei. Regulu piemēro neatkarīgi no tīmekļa vietnes atrašanās vietas, tāpēc tā jāpiemēro visās tīmekļa vietnēs, kas piesaista Eiropas auditoriju.

Kādi ir VDAR principi?

VDAR definē septiņus galvenos principus attiecībā uz personas datiem, t.i., likumību, taisnīgumu un pārredzamību, mērķa ierobežošanu, datu samazināšanu līdz minimumam, precizitāti, glabāšanas ierobežojumus, integritāti un konfidencialitāti, t.i., drošību, kā arī atbildību. Tie skaidri nosaka, kā datus drīkst apkopot, kā tos apstrādāt un kā tos droši pārvaldīt.

Kur var vairāk uzzināt par VDAR?

Par VDAR (GDPR) var uzzināt tieši no GDPR.eu vietnes, kurā ir pilns VDAR atbilstības norādījums. Tas ir informācijas avots personām, kā arī organizācijām, kas pārbauda savu darbību atbilstību VDAR un to, kas viņiem jādara, lai padarītu savas darbības atbilstošas VDAR.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju
^ ^