Bezmaksas Izmēģinājums

Twitter palīdzības pieteikumi

Kas ir Twitter palīdzības pieteikumi?

Tvītu pārvēršana par palīdzības pieteikumiem tiek saukta par Twitter palīdzības pieteikumiem jeb Twitter Ticketing. Palīdzības dienesta programmatūra, piemēram, LiveAgent, piedāvā šādu funkciju, kurā visi tvīti, kas satur noteiktu tēmturi vai atslēgvārdu, tiek automātiski pārvērsti par palīdzības pieteikumiem. Twitter palīdzības pieteikumu priekšrocība ir tā, ka aģenti var atbildēt uz tvītiem, nepieslēdzoties Twitter, bet gan tieši no aģentu paneļa. Tas var mazināt traucēkļu novēršanu, nodrošināt lielāku koncentrēšanos un, iespējams, palielināt veiktspēju.

Uzziniet vairāk par to, kā LiveAgent veic Twitter palīdzības pieteikumu apstrādi.

Twitter palīdzības pieteikumi

BUJ

Kas ir Twitter palīdzības pieteikumi?

Twitter palīdzības pieteikumi ir tvīti, kas satur noteiktu tēmturi vai atslēgvārdu un ir automātiski pārvērsti par palīdzības pieteikumiem.

 

Kādas ir Twitter palīdzības pieteikumu priekšrocības?

Galvenā priekšrocība ir tā, ka jums nav jāpiesakās Twitter vidē. Aģenti var pārvaldīt un atbildēt uz konkrētiem Twitter pieprasījumiem, izmantojot LiveAgent vadības paneli.

 

Vai ir vērts izmantot Twitter palīdzības pieteikumus?

Ir vērts izmantot Twitter palīdzības pieteikumus, jo tie ļauj sekot līdzi uzņēmuma pieminējumiem šajā platformā, pat ja zīmola nosaukums vai konkrēts tēmturis nav konkrēti pieminēts. Varat arī sekot līdzi atslēgas vārdiem.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju