Tiketu sistēma

Kas ir tiketu sistēma?

Tiketu sistēma ir kopīgota pastkaste visiem jūsu klientu pieprasījumiem. Jebkāda veida saziņa tiks automātiski pārveidota tiketos. Tiketi tiek uzglabāti vienā vietā, lai klientu servisa darbinieks nepalaistu garām nevienu pieprasījumu.

Frequently asked questions

Kā definē tiketu sistēmu?

Tiketu sistēma ir vienota pastkaste visiem jūsu klientu pieprasījumiem. Atskaites no e-pastiem, tiešsaistes čats, sociālie mediji, u.c. nonāk tajā. Visas ziņas no klientiem, tiek pārvērstas tiketos.

Kas ir tiketu sistēmas pamatfunkcijas?

Pamata funkcijas jebkurai tiketu sistēmai ir galvenokārt saziņas kanālu apvienošana (e-pasti, tiešsaistes čats, sociālie tīkli), individuāla pielāgošana katram klientam, darba automatizēšana, personalizētas tiketu lapas, tiketu kategorijas un tagi un iespēja veidot zināšanu bāzi.

Vai LiveAgent ir tiketu sistēma?

LiveAgent ir šāda tiketinga sistēma, kas automātiski izseko un konvertē visus klientu pieprasījumus tiketos. Katra ienākošā ziņa tiek pārveidota par tiketu, lai padarītu darbu vienkāršāku un pārredzamāku.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju