Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Tiešsaistes tērzētava

Kas ir tiešsaistes tērzētava?

Tiešsaistes tērzētava ir īpaša vieta internetā. Tiešsaistes tērzētavas galvenais mērķis ir nodrošināt reāllaika tiešsaistes čatu lietotājiem. Viņi var savstarpēji sazināties, apmainīties ar informāciju, izmantojot tekstu, un sazināties tiešsaistē. Tiešsaistes tērzēšanas telpu var salīdzināt ar forumu, bet ir kāda atšķirība – lietotāji nevar izmantot interaktīvo ziņapmaiņu.

Dažās tiešsaistes tērzētavās nepieciešama arī kāda īpaša programma vai programmatūra. Lietotājiem ir jāreģistrējas tiešsaistes tērzētavai.

BUJ

Kas ir tiešsaistes tērzētava?

Tiešsaistes tērzētava ir vieta internetā, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju lietotājiem čatot reālajā laikā. Tas ļauj viņiem tieši mijiedarboties, veidot attiecības un mijiedarboties tiešsaistē. Dažām tiešsaistes tērzētavām var būt nepieciešama atbilstoša programmatūra vai lietojumprogramma, citām var piekļūt tieši, izmantojot pārlūkprogrammu.

 

Kurš var izmantot tiešsaistes tērzētavu?

Tiešsaistes tērzētavu var izmantot ikviens lietotājs, kas ieiet tīmekļa vietnē un vēlas sazināties ar klientu apkalpošanas centru. Tas ir ātrs kontaktēšanās veids, kas ļauj saņemt gandrīz tūlītēju atbildi klienta problēmai. Šādā veidā tiek atbalstītas pārdošanas aktivitātes.

& nbsp;

Kādas ir tiešsaistes tērzētavas priekšrocības?

Tiešsaistes tērzētavu priekšrocības galvenokārt ir ātrā klientu apkalpošana, spēja reaģēt reālā laikā, kā arī reklāmguvumu palielināšana un stresa mazināšana klientiem, kuriem nav jāgaida atbilde. Pateicoties tiem, klienti var ātri iegūt nepieciešamo informāciju par produktiem un pakalpojumiem.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju