Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Tiešsaistes čata lietojumprogramma

Kas ir tiešsaistes čata lietojumprogramma?

Tiešsaistes čata lietojumprogramma ir programmatūra, kas ļauj lietotājiem sūtīt un saņemt ziņas tiešsaistē. Mūsdienās šāda veida programma ir iebūvēta ikvienā viedtālrunī, tā ir pieejama ikvienam un tā ir ļoti populāra un iecienīta. Lietotāji var sazināties ar citiem lietotājiem internetā, un tā ir reālā laika teksta, audio vai video ziņu pārraide. Katra tiešsaistes čata lietojumprogramma piedāvā daudz dažādu funkciju un līdzekļu.

BUJ

Kāda ir tiešsaistes čata lietojumprogrammas definīcija?

Tiešsaistes čata lietojumprogramma ir lietojumprogramma, kas ļauj sarunāties ārpus pārlūkprogrammas. Tā ļauj čatot reāllaikā, tai var būt arī failu koplietošanas iespēja, kā arī video čata iespēja.

 

Kāda veida tiešsaistes čata lietojumprogrammas var būt?

Tiešsaistes čata programma var būt teksta veidā, tā var būt video čats vai arī ļauj veikt balss zvanus. Programmā var arī apvienot visus trīs saziņas veidus. Šādu populāru lietojumprogrammu piemēri ir Messenger, WhatsApp un Telegram.

 

Vai jūs varat izmantot tiešsaistes čata lietojumprogrammu LiveAgent?

LiveAgent satur tiešsaistes čata programmu. Programma pieejama Android un iOS. Klientu apkalpošanas komanda var būt sasniedzama arī ārpus biroja. Pateicoties tam, uzņēmums var gūt priekšrocības konkurentu starpā.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju