Tiešsaistes čata lietojumprogramma

Kas ir tiešsaistes čata lietojumprogramma?

Tiešsaistes čata lietojumprogramma ir programmatūra, kas ļauj lietotājiem sūtīt un saņemt ziņas tiešsaistē. Mūsdienās šāda veida programma ir iebūvēta ikvienā viedtālrunī, tā ir pieejama ikvienam un tā ir ļoti populāra un iecienīta. Lietotāji var sazināties ar citiem lietotājiem internetā, un tā ir reālā laika teksta, audio vai video ziņu pārraide. Katra tiešsaistes čata lietojumprogramma piedāvā daudz dažādu funkciju un līdzekļu.

Frequently asked questions

Kāda ir tiešsaistes čata lietojumprogrammas definīcija?

Tiešsaistes čata lietojumprogramma ir lietojumprogramma, kas ļauj sarunāties ārpus pārlūkprogrammas. Tā ļauj čatot reāllaikā, tai var būt arī failu koplietošanas iespēja, kā arī video čata iespēja.

 

Kāda veida tiešsaistes čata lietojumprogrammas var būt?

Tiešsaistes čata programma var būt teksta veidā, tā var būt video čats vai arī ļauj veikt balss zvanus. Programmā var arī apvienot visus trīs saziņas veidus. Šādu populāru lietojumprogrammu piemēri ir Messenger, WhatsApp un Telegram.

 

Vai jūs varat izmantot tiešsaistes čata lietojumprogrammu LiveAgent?

LiveAgent satur tiešsaistes čata programmu. Programma pieejama Android un iOS. Klientu apkalpošanas komanda var būt sasniedzama arī ārpus biroja. Pateicoties tam, uzņēmums var gūt priekšrocības konkurentu starpā.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju