Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Termiņš

Kas ir termiņš?

Termiņš ir laiks, kurā pieteikums jānokārto, nepārkāpjot servisa līmeņa līguma (SLA) noteikumus. Automātiskās sistēmas vadītājam nosūta brīdinājuma e-pasta ziņojumus, ja pieteikums netiek laikus atrisināts.

Pieteikuma derīguma termiņš atrodas tam blakus. Pieteikuma derīguma termiņu var mainīt, ja klients tam piekrīt. “Atbildes termiņa ” pieteikumi ir tie, kas pārkāpj atbildes laiku, savukārt “nokavētie” pieteikumi ir tie, kas pārkāpj atrisināšanas laiku. Tādējādi darbinieki var izmantot filtrus, lai zinātu, kuri pieteikumi ir jāatrisina.

BUJ

Kas ir termiņš?

Termiņš ir derīguma datuma periods. Precīzāk, tas nozīmē datumu, līdz kuram ir jāizraksta rēķins par konkrēto biļeti, nepārkāpjot servisa līmeņa līguma (SLA) noteikumu pārkāpumu. Ja sistēma konstatē, ka pieteikums netiks nokārtots noteiktajā laikā, pa e-pastu tiek nosūtīti paziņojumi vadītājam.

Kā pārbaudīt termiņu LiveAgent?

Lai pārbaudītu termiņu LiveAgent, ir jāpiesakās sistēmā. Navigācijas panelī ir pieejama opcija par katra pieteikuma derīgumu. Ir ārkārtīgi svarīgi laikus nokārtot katru pieteikumu. Tas ļoti ietekmē patērētāju uztveri par klientu apkalpošanas kvalitāti.

Kam vajadzētu kontrolēt termiņus?

Atsevišķo pieteikumu datumi būtu jākontrolē atbildīgajam aģentam. Tomēr vispārēja uzraudzība pastāvīgi jāveic Klientu apkalpošanas grupas vadītājam, kurš ir tieši atbildīgs par grupas darbību un veicamo uzdevumu izpildi.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju