Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Talk

Kas ir Talk?

Talk ir produkts, ko piedāvā viens no LiveAgent lielākajiem konkurentiem. Tas ļauj uzņēmumiem pievienot balss kanālu savai atbalsta platformai. LiveAgent programmā Talk jeb, kā mēs to saucam, Voice ir iekļauts “Viss iekļauts” tarifu plānā. Pašlaik balss funkcija darbojas kā integrācija ar Twilio, bet turpmāk tiks piedāvātas plašākas iespējas.

Talk

BUJ

Kas ir Talk?

Talk ir produkts, ko piedāvā viens no LiveAgent lielākajiem konkurentiem. Tas ļauj uzņēmumiem pievienot balss kanālu savai atbalsta platformai. 

 

Kādas ir Talk pamatfunkcijas?

Pamatfunkcijas, ko nodrošina Talk, ir BasicTalk pakalpojumu pārvaldība, balss pasta iestatījumi, anonīmu zvanu bloķēšana, zvanītāja ID noteikšana un ID bloķēšana, kā arī zvanu gaidīšanas un "netraucēt" informācija.

 

Kāpēc Jums vajadzētu izmantot LiveAgent, nevis Talk?

LiveAgent piedāvā visaptverošu balss kanālu ar nosaukumu Voice. LiveAgent ļauj veikt plašas klientu apkalpošanas darbības un ir intuitīva, lietotājam draudzīga programmatūra.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju