Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Tagi

Kas ir tagi?

Tagi palīdz ātrāk kategorizēt, filtrēt un meklēt palīdzības pieteikumus. Tagus var pievienot palīdzības pieteikumiem automātiski, pamatojoties uz palīdzības pieteikuma priekšmeta vai pamatteksta virknēm, manuāli, ko veic aģenti, vai automātiski, izmantojot noteikumus vai API. Pēc pievienošanas varat izveidot filtrēšanas skatus pēc tagiem vai skatīt tagu pārskatus. 

Tagi ir vienkārši vārdi vai frāzes, ko varat izmantot, lai piešķirtu palīdzības pieteikumiem lielāku nozīmi. Tagi nodrošina neierobežotu elastību, lai pārvaldītu un pielāgotu atbalsta darba plūsmu.

Uzzināt vairāk par Tagiem.

Tagi

BUJ

Kas ir tagi?

Tagi informācijas sistēmās ir atslēgvārdi vai termins, kam var piešķirt kādu informāciju, kas piešķir tam lielāku nozīmi. Šāda veida metadati palīdz aprakstīt objektu un ļauj to atrast, pārlūkojot vai meklējot.

 

Kādi ir ieguvumi, lietojot tagus?

Izmantojot tagus, varat izveidot pielāgotas darbplūsmas, skatīt palīdzības pieteikumus pēc tagiem, izveidot skatus un pārskatus pēc tagiem.

 

Vai programmā LiveAgent var lietot tagus?

LiveAgent programmā varat pievienot tagus visiem palīdzības pieteikumiem. Tie ļauj filtrēt, veidot pārskatus. Tie atvieglo aģentu darbību un uzlabo viņu darbu.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju