Scenārija automatizācija

Kas ir scenārija automatizācija?

Scenārija automatizācija ir process, kas ir cieši saistīts ar komandu izpildi, pamatojoties uz noteiktiem nosacījumiem. Aktivizējot komandu, jūs varat automatizēt noteiktus scenārijus, piemēram, tiklīdz ienāk pieteikums, kurā ir atslēgvārds “rēķins”, pamatojoties uz komandas scenāriju, jūs to varat automātiski atzīmēt ar birku “Rēķins” un pārsūtīt uz norēķinu nodaļu. (Un ir simtiem tūkstošu iespējamo variantu.)

Frequently asked questions

Kas ir scenārija automatizācija?

Scenāriju automatizācija ļauj veikt vairāku pietiekumu atjauninājumus ar vienu klikšķi. Atbalsta darbības, kas saistītas ar atkārtotu scenāriju apstrādi.

 

Kā var izmantot scenāriju automatizāciju?

Scenāriju automatizācija atvieglo atkārtotu uzdevumu veikšanu. Tas ievērojami automatizē aģentu darbu. Aģents var atlasīt visus pieteikumus, kurus var attiecināt uz konkrēto scenāriju, un izpildīt tos ar kopējām darbībām.

 

Vai scenārija automatizācija ir pieejama programmā LiveAgent?

Scenārija automatizācijas līdzeklis ir pieejams LiveAgent un ļauj ievērojami automatizēt klientu apkalpošanas komandas darbu.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju