Sadarbības aģenti

Kas ir sadarbības aģenti?

LiveAgent ir daudz dažādu aģentu un lomu. Sadarbības aģents ir īpašs aģents ar citām LiveAgent atļaujām.

Sadarbības aģents ir gandrīz identisks ar normālu pilntiesīgu aģentu, bet ir dažas atšķirības. Sadarbības aģenti nevar sazināties ar klientiem. Viņi var iekšēji sazināties ar citiem klientu pārstāvjiem, pievienot un dzēst savus pielikumus un tikai apskatīt informāciju par klientu. Tie bieži veido iekšējos komentārus, lai atrisinātu klientu problēmas un vaicājumus.

Frequently asked questions

Ko nozīmē jēdziens "sadarbības aģents"?

Sadarbības aģenti ir cilvēki, kas strādā kopā ar citiem pie noteikta projekta vai mērķa. Sadarbības aģents ir īpaša veida aģents, kas nevar sazināties ar klientiem. Parasti tas risina iekšējas problēmas.

Kā iestatīt sadarbības aģentus LiveAgent?

Sadarbības aģenta iestatīšana programmā LiveAgent ir kā citas lomas piešķiršana. To var izdarīt administrators LiveAgent panelī, iestatot konfigurāciju.

Kā piekļūt sadarbības aģentu sarakstam LiveAgent?

Lai varētu piekļūt sadarbības aģentu sarakstam, jums ir jāpiešķir loma sistēmā. Lai piešķirtu lomu sistēmā, atveriet “Konfigurācija” un pēc tam atlasiet “Aģenti”. Nākamajā solī noklikšķiniet uz “izveidot aģentu” un atlasiet tam lomu: tas var būt aģents, administrators vai īpašnieks.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju