Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Rinda

Kas ir rinda?

Rinda ir jūsu atbalsta darbinieku saņemto ziņu saraksts. Lai saņemtu atbildes uz saviem jautājumiem, klients var sazināties, izmantojot Facebook, Twitter, e-pastu un citus kanālus. Ziņas tiks parādītas rindā. Uzņēmuma atbalsta komanda pavada laiku rindā, lai palīdzētu saviem klientiem labāk atrisināt radušās problēmas.

Jūs varat filtrēt rindu arī konkrētiem aģentiem. Piemēram, ja kādam no aģentiem ir labākas zināšanas par kādu konkrētu produktu, viņam tiks uzticēti tādi atbilstošie jautājumi. Tas ļaus palielināt arī klientu apmierinātības līmenis.

BUJ

Kas ir rinda?

Rinda ir to ziņu saraksts, kuras klienti ir nosūtījuši klientu atbalsta komandai. Tā palīdz organizēt un apstrādāt ziņas noteiktā secībā. Jūs varat arī filtrēt atsevišķu aģentu rindu, piemēram, ja viens aģents ir kompetents noteiktā jomā. Rindu pārvaldība palīdz ietekmē klientu apmierinātību.

 

Kā var izmantot rindu, lai uzlabotu klientu pieredzi?

Rindu pārvaldība uzlabo klientu atbalsta kvalitāti, un tās palīdz saglabāt lietotāju aktivitāti gaidīšanas režīmā. Tas ir iespējams, pateicoties multimediju risinājumiem, kas iesaista klientu. Tāpat vienmēr ir svarīgi informēt klientu par gaidīšanas laiku un vietu, kur gaidīt. Svarīgi arī, lai gaidīšanas laiks nebūtu pārāk ilgs, jo tas var izraisīt klientu neapmierinātību.

 

Kur var redzēt rindu LiveAgent?

LiveAgent paneļa augšējā labajā stūrī jūs varat redzēt to klientu skaitu, kuri gaida sarunas vai zvana laiku. Ja aģents ir aizņemts, klientiem ir jāgaida, līdz kādam no tiem ir laiks sarunai.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju