Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Programmatūras aģents

Kas ir programmatūras aģents?

Aģenti, aģentu arhitektūras ir mākslīgas vienības, piemēram, roboti, kas ir programmējami, jo tos var izmantot simulācijai, modelēšanai un citiem regulēšanas mehānismiem. Izveidotais aģents vai ķermenis var būt autonoms aģents, un to var ievietot vidē, liekot būtnei uzvesties atbilstoši vides uzvedībai. Ķermenis un vide var būt datorsimulācijas rezultāts, bet tas var būt arī spēcīgs robots, kuru kontrolē tīkls.

Šīs metodes būtiska iezīme ir tā, ka aģents ne tikai apstrādā ievades signālus, bet arī – kā jau ķermenis – var ietekmēt apkārtējo vidi, un pastāvīgi nosaka savas darbības rezultātu, izmantojot sensorus, kas ietekmēs citu uzvedību. Tāpēc var realizēt nepārtrauktu atgriezenisko saiti, līdzīgi kā dzīvās sistēmās. Tādējādi aģenti ir tehniski intelektuāli sasniegumi, kas imitē dzīvības parādības.

BUJ

Kas ir programmatūras aģents?

Programmatūras aģents ir datorprogramma, kas darbojas lietotāja vai citas programmas vārdā. To var izmantot simulācijai vai regulēšanas mehānismiem. 

 

Kā var izmantot programmatūras aģentu, lai nodrošinātu labāku klientu atbalstu?

Programmatūras aģentu var izmantot simulācijai, modelēšanai un citiem regulēšanas mehānismiem. Izveidotais aģents var kļūt par autonomu aģentu, pateicoties kuram mēs varam pastāvīgi pārbaudīt savas darbības un to efektivitāti, kas veicinās klientu apkalpošanas attīstību.

 

Vai programmā LiveAgent var izmantot programmatūras aģentus?

Programmatūrā LiveAgent varat izmantot programmatūras aģentus. Šī ir ārkārtīgi svarīga funkcija, kas reāli ietekmē klientu apkalpošanas līmeni.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju