Pirmās atbildes laiks (FRT)

Kas ir pirmās atbildes laiks?

Pirmās atbildes laiks (FRT) ir laiks, kas nepieciešams jūsu uzņēmuma aģentam pirmajai atbildei klientam. Pirmās atbildes laiks atspoguļo jūsu apņemšanos nodrošināt klientu aprūpi; tas dod klientam sajūtu, ka viņa atpakaļsaite ir vērtīga. Zems FRT norāda, ka jūsu patērētājs ir apmierināts ar jūsu pakalpojumu.

FRT ir svarīgs divu ļoti svarīgu iemeslu dēļ. Pirmkārt, tas ir rādītājs, cik efektīva ir jūsu komanda attiecībā uz klientu atsauksmēm. Otrkārt, tas sniedz redzamu kopskatu, vai jūsu komandai nepeiciešama ātra pārkārtošanās vai reforma.

Frequently asked questions

Kas ir pirmās atbildes laiks?

Pirmās atbildes laiks (FRT) ir laiks, kas pagājis no klienta pieprasījuma līdz pirmajai atbildei. Daudzām organizācijām ir izstrādāts pirmās atbildes laiks, kas nozīmē, ka tām ir jāatbild klientiem noteiktā laika periodā. Tas ir ļoti nozīmīgs pasākums, jo iet roku rokā ar klientu apmierinātību ar apkalpošanu. Tāpēc klients sagaida no aģenta ātru atbildi.

Kā izmērīt pirmās atbildes laiku?

Pirmās atbildes laiku aprēķina, izmantojot šādu formulu: pirmās atbildes laiku summa dalīta ar iesniegto datu skaitu. Pirmās atbildes laiks parasti tiek uzrādīts minūtēs, stundās un dienās. Dažas organizācijas to aprēķina, pamatojoties uz mediānu, nevis vidējo rādītāju, kas ļauj izvairīties no pārmērīgiem rādītājiem un datu izkropļojumiem. Aprēķinos nav jāņem vērā automātiskās atbildes (čatboti un virtuālie asistenti).

Kā uzlabot pirmās atbildes laiku?

Jūs varat saīsināt pirmās atbildes laiku ar vairāku faktoru palīdzību. Pirmkārt, nebaidieties ieguldīt savu darbinieku apmācībā un treniņos. Noskaidrojiet, kas var bremzēt jūsu darbiniekus un iemāciet viņiem rīkoties efektīvāk. Papildus sakaru kanālu pievienošana arī var saīsināt pirmās atbildes laiku. Šim mērķim vispiemērotākais ir tiešsaistes čats, jo tas ļauj nekavējoties čatot ar klientu. Trešais ierosinājums ir vienkārši plānot. Ja redzat, ka kādā laikā vai konkrētā periodā saņemat vairāk zvanu, jādomā par darba stundām, kurās strādās vairāk darbinieku.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju