Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Piezīmes

Kas ir piezīmes?

Piezīmes palīdz dalīties ar privātiem ziņojumiem par produktiem ar komandas biedriem. Klientiem tās nav redzamas. Izmantojiet piezīmes, lai mainītos ar svarīgu informāciju, piešķirtu uzdevumus vai pārvaldītu darbības.

Uzziniet vairāk par Piezīmēm programmā LiveAgent.

Livechat programmatūras piezīmes čatā

BUJ

Kas ir piezīmes?

Piezīmes ir funkcija, kas ļauj pieteikumam pievienot privātas piezīmes, kuras ir redzamas tikai aģentiem. Klients tām nevar piekļūt. Šeit varat saglabāt vissvarīgāko informāciju, kas jums nepieciešama pašreizējam darbam, un var būt noderīga arī nākotnē.

 

Kā izveidot piezīmes LiveAgent?

Liveagent piedāvā iespēju saviem pieteikumiem pievienot privātas piezīmes. Tās ir redzamas tikai aģentiem. Piezīmes ir ļoti noderīgas klientu apkalpošanas komandas darbā, tāpēc ir vērts tās veidot.

 

Kādas ir piezīmju priekšrocības?

Piezīmju izmantošanas priekšrocība ir, pirmkārt, iespēja, ka attiecīgais pieteikums tiek koplietots, tā ļauj reģistrēt atjauninājumus, kurus var izmantot nākotnē. Piezīmes ir noderīgas arī tad, kad jūs pārsūtat pieteikumu citam aģentam un lietotāja ziņa ir ļoti gara un no tās ir ātri jāiegūst vissvarīgākā informācija.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju