Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Piepārdošana

Kas ir piepārdošana?

Piepārdošana ir mārketinga triks, kas ievilina pircējus pirkt produktus ar kosmiskām cenām. Šis triks iemāna pircējus izvēlēties un abonēt dārgas paketes.

Piepārdošanu var skaidrot arī no psiholoģiska skatupunkta. Tā ir kā risinājuma sniegšana konkrētā situācijā. Piemēram, klientam ir kāda problēma ar šī brīža paketi, bet tad tiek piedāvāta labāka, kurā šīs problēmas vairs nav, tādējādi raizes tiek dzēstas.

Jūs informējat pircēju, ka viņa laiks un resursi tiks ietaupīti, ja viņš iegādāsies dārgāko paketi, jo tagad viņam vairs nekad nebūs jākontakējas ar klientu servisu.

BUJ

Kāda ir piepārdošanas definīcija?

Piepārdošana ir apmāns, kas mudina pircēju izvēlēties dārgāko opciju, kuru kompānija piedāvā. Šis noved pie dārgu pakešu izvēles un abonēšanas.

 

Kas ir piepārdošanas pamatā?

Piepārdošana ir pamatā ir pircēja vilināšana pirkt dārgākus produktus, uzlabojumus vai citas pielikas, lai paaugstinātu ienākumus.

 

Piepārdošana vai kombinētā pārdošana?

Piepārdošana ir prakse, kas mēģina motivēt pircēju iegādāties augstākas klases product. Kombinētā pārdošana, savukārt, ir līdzīga piepārdošanai, taču šoreiz pārdevējs cenšas pircēju pierunāt pirkt papildu produktus ar atlaidi.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju