Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Pielāgoti lauki

Kas ir pielāgoti lauki?

Kārtot pēc tipa, klasificēt vai piešķirt prioritāti čatam, e-pastiem, ziņām un citām sarunām, pamatojoties uz dažādām atbalsta vajadzībām. Izveidojiet un lietojiet pielāgotos laukus LiveAgent palīdzības dienesta programmatūrā. Šos pielāgotos laukus var izmantot kopā ar atskaitēm un citiem procesiem. Administratori var pievienot jaunu vai rediģēt esošu pielāgotu lauku. Pielāgotie lauki ir patiešām noderīgi un tiek ietaupīts laiks.

BUJ

Kas ir pielāgoti lauki?

Pielāgotie lauki ir lauki, kas tiek izmantoti, lai saglabātu un attēlotu kontaktinformāciju. Pielāgotajos laukos parasti ir pilna kontaktpersonu vēsture un atzīmes. Tie ir noderīgi atskaitēm un specifiskiem procesiem.

Kādi ir pielāgotu lauku veidi LiveAgent?

Programmā LiveAgent var izveidot pielāgotus laukus, piemēram, kārtošana pēc veida, kategorizēt un piešķirt prioritāti čatam, sarunām, ziņām un e-pastiem. Administrators var pievienot jaunus vai mainīt esošos pielāgotos laukus.

Kur redi''gēt pielāgotus laukus LiveAgent?

Pielāgotos laukus varat rediģēt, ja vien jums ir administratora vai īpašnieka tiesības. To var izdarīt, atverot Konfigurācija un pēc tam izvēloties Sistēma. Šeit var rediģēt, izveidot un dzēst pielāgotos laukus programmā LiveAgent.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju