Paziņojumu sagataves

Kas ir paziņojumu sagataves?

Ja atkārtoti nosūtāt līdzīgus paziņojumus, paziņojumu sagataves ir tieši tas, kas vajadzīgs. Tās vēlāk varat izmantot efektīvākam darbam, nevis katru reizi veikt visu paziņojuma izveides procesu. Šādi jūs un jūsu komandas biedri ietaupāt daudz laika, un enerģijas, un varat koncentrēties uz citiem uzdevumiem.

Frequently asked questions

Ko nozīmē paziņojumu sagataves?

Paziņojumu sagataves ir sagataves, ko izmanto, lai atkārtoti nosūtītu viena un tā paša veida paziņojumus. Jums nav katru reizi no jauna jāveido paziņojumi.

 

Vai jūsu uzņēmumam ir nepieciešamas paziņojumu sagataves?

Paziņojumu sagataves atvieglo klientu apkalpošanas komandas darbu, tāpēc jūsu uzņēmumam to izmantošana ir noderīga. Tas ļauj automatizēt darbu un ietaupīt laiku, tāpēc komanda var pievērsties uzdevumiem, kas ir mazāk automatizējami.

 

Vai LiveAgent piedāvā paziņojumu sagataves?

Liveagent nodrošina paziņojumu sagataves. Tās var izveidot un pielāgot atbilstoši komandas vajadzībām. Tās var atrast LiveAgent panelī pie paziņojumu iestatījumiem.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju