Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Pašapkalpošanās

Kas ir pašapkalpošanās?

Katram ir savi veidi, kā rast risinājumus problēmām, ar kurām viņi saskaras. Daži ievēro normu, bet daži seko citiem, un acīmredzot ir arī tādi, kas ievēro to, kas viņiem ir viegli. Pašapkalpošanās ir tad, kad pats centies rast risinājumu jautājumiem, nevis sazinies ar klientu servisu.

Tas ir ļoti viegls veids, kā rast atbildes saviem jautājumiem. Tas neprasa, lai jūs gaidītu zvana savienojumu, kā arī neprasa nosūtīt e-pasta ziņu un gaidīt atbildi.

BUJ

Kā jūs definējat pašapkalpošanos?

Pašapkalpošanās ir tad, kad centies rast problēmu risinājumus pats, nekontaktējoties ar klientu servisu. Klients to var izdarīt, lasot biežāk uzdotos jautājumus, iepazīstoties ar zināšanu bāzi vai izmantojot pieejamos rakstus un pamācības.

 

Kādas ir klientu pašapkalpošanās priekšrocības?

Klientam nav jāgaida reakcija no klientu apkalpošanas, tas ietaupa laiku. Tā laikā klients labāk iepazīst produktu un zīmolu, kā arī var paaugstināt savu apmierinātības līmeni. Ja viņš izmantos uzņēmuma piedāvāto kvalitatīvo saturu, arī organizācijas vērtība viņa acīs noteikti pieaugs.

 

Vai LiveAgent piedāvā pašapkalpošanos?

Liveagent piedāvā pašapkalpošanos. Jūs varat izveidot zināšanu bāzi, kurā būs ietverti visi klientiem nepieciešamie jautājumi, pateicoties kuriem viņi efektīvi atrisinās savu problēmu.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju