Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Paraaģents

Kas ir paraaģents?

Paraaģents ir ierobežota aģenta loma, kuru varat piešķirt ierobežotam aģentu skaitam. Paraaģentiem ir atļauts veikt tikai noteiktas darbības, piemēram, apskatīt pieteikumus un atskaites, veidot tēmas tikai aģentu forumos vai pievienot privātus komentārus par pieteikumiem savās grupās. Tomēr paraaģentiem nav atļauts rediģēt pieteikumus vai piešķirt tos.

Šī loma programmā LiveAgent nav pieejama

BUJ

Kas ir paraaģents?

Paraaģents ir aģents ar ierobežotām pilnvarām. Tie var tikt informēti par pieteikumiem un var palīdzēt, ja nepieciešams, pievienojot pieteikumam privātus komentārus. Šādu aģentu komentāri ir privāti.

& nbsp;

Kāda ir paraaģenta loma?

Paraaģents ir ierobežota aģenta loma, ko var piešķirt ierobežotam aģentu skaitam. Viņi var veikt tikai noteiktas darbības un, pats galvenais, veikt atbalsta funkciju. Tomēr pieteikumus paraaģenti nevar rediģēt, un tiem nevar piešķirt pieteikumus.

& nbsp;

Vai LiveAgent atbalsta paraaģentus?

Paraaģenta loma programmā LiveAgent nav pieejama. Lomas, kuras var izmantot, ir aģenta, administratora un īpašnieka lomas.

& nbsp;

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju