Paraaģents

Kas ir paraaģents?

Paraaģents ir ierobežota aģenta loma, kuru varat piešķirt ierobežotam aģentu skaitam. Paraaģentiem ir atļauts veikt tikai noteiktas darbības, piemēram, apskatīt pieteikumus un atskaites, veidot tēmas tikai aģentu forumos vai pievienot privātus komentārus par pieteikumiem savās grupās. Tomēr paraaģentiem nav atļauts rediģēt pieteikumus vai piešķirt tos.

Šī loma programmā LiveAgent nav pieejama

Frequently asked questions

Kas ir paraaģents?

Paraaģents ir aģents ar ierobežotām pilnvarām. Tie var tikt informēti par pieteikumiem un var palīdzēt, ja nepieciešams, pievienojot pieteikumam privātus komentārus. Šādu aģentu komentāri ir privāti.

Kāda ir paraaģenta loma?

Paraaģents ir ierobežota aģenta loma, ko var piešķirt ierobežotam aģentu skaitam. Viņi var veikt tikai noteiktas darbības un, pats galvenais, veikt atbalsta funkciju. Tomēr pieteikumus paraaģenti nevar rediģēt, un tiem nevar piešķirt pieteikumus.

Vai LiveAgent atbalsta paraaģentus?

Paraaģenta loma programmā LiveAgent nav pieejama. Lomas, kuras var izmantot, ir aģenta, administratora un īpašnieka lomas.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju