Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Papildinājums

Kas ir papildinājums?

Papildinājums, saukts arī par spraudni, ir papildu programmatūras komponents, kas programmatūrai pievieno papildu funkcijas. Izmantojot papildinājumus, Jūs varat pielāgot savu palīdzības dienesta programmatūru, lai sasniegtu savus plānus un mērķus. Iestatiet tos tā, lai tie atbilstu Jūsu klientu atbalsta komandas prasībām. Pārvaldiet papildinājumus un uzlabojiet savu uzņēmējdarbību.

Skatiet, kurus papildinājumus (spraudņus) piedāvā mūsu palīdzības dienesta programmatūra LiveAgent. Papildinājumi piedāvā dažādus risinājumus ar dažādām funkcijām un cenām. Pievienojiet dažus papildinājumus savam palīdzības dienesta programmatūras standarta modelim un gūstiet maksimālu labumu.

Papildinājums

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “BUJ”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Jautājums”, “name”: “Ko nozīmē pievienot cilni?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Atbilde”, “text”: “Papildinājums (spraudnis) ir programmatūras daļa (parasti diezgan neliela), kas paplašina programmatūras funkcionalitāti. Tas ļauj lietotājam izvēlēties un izmantot tikai tos moduļus, kas viņam ir nepieciešami. Lai spraudņus varētu izveidot, izstrādātājam jānodrošina un jādokumentē savas lietojumprogrammas API, t. i., programmēšanas saskarne..” } }, { “@type”: “Jautājums”, “name”: “Kādi ir LiveAgent papildinājumi?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Atbilde”, “text”: “Papildinājumi piedāvā arī LiveAgent palīdzības dienestu. Papildinājumiem ir dažādas funkcijas, kuras, pievienojot standarta programmatūrai, nodrošina vairāk darbību un iespēju..” } }, { “@type”: “Jautājums”, “name”: “Kā pievienot papildinājumu savam LiveAgent kontam?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Atbilde”, “text”: “Papildinājumu pievienošana Jūsu programmatūrai, izmantojot LiveAgent, ir vienkārša. Panelī varat atrast visu Jūsu programmatūrai pieejamo spraudņu sarakstu. Viss, kas Jums jādara, ir jānoklikšķina uz “aktivizēšana” un pēc tam uz “konfigurācija”, un spraudnis jau ir instalēts. Tikpat ātri varat atslēgt konkrētu spraudni, noklikšķinot uz “deaktivizācija”. Aktivitāšu žurnālu varat atrast savā LiveAgent kontā. 1. Vispirms piesakieties savā LiveAgent kontā; 2. Atrodiet sadaļu Konfigurēšana; 3. Noklikšķiniet uz Rīki; 4. Visbeidzot atveriet audita žurnālu (tas ir, darbības žurnālu).”. } } ] }

BUJ

Ko nozīmē pievienot cilni?

Papildinājums (spraudnis) ir programmatūras daļa (parasti diezgan neliela), kas paplašina programmatūras funkcionalitāti. Tas ļauj lietotājam izvēlēties un izmantot tikai tos moduļus, kas viņam ir nepieciešami. Lai spraudņus varētu izveidot, izstrādātājam ir jānodrošina un jādokumentē API savam spraudnim. API, t. i., programmēšanas saskarni.

Kādi ir LiveAgent papildinājumi?

Papildinājumi piedāvā arī LiveAgent palīdzības dienestu. Papildinājumiem ir dažādas funkcijas, kuras, pievienojot standarta programmatūrai, ļauj veikt vairāk darbību un sniedz plašākas iespējas.

Kā pievienot papildinājumu savam LiveAgent kontam?

Papildinājumu pievienošana Jūsu programmatūrai, izmantojot LiveAgent, ir vienkārša. Panelī varat atrast visu Jūsu programmatūrai pieejamo spraudņu sarakstu. Viss, kas Jums jādara, ir jānoklikšķina uz “aktivizēšana” un pēc tam uz “konfigurācija”, un spraudnis jau ir instalēts. Tikpat ātri varat atslēgt konkrētu spraudni, noklikšķinot uz “deaktivizācija”.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju