Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Palīdzības pieteikumu apvienošana

Kas ir pieteikumu apvienošana?

Nereti daži klienti, mēģinot iegūt kompānijas uzmanību, iemanās izveidot vairākus pieteikumus par vienu un to pašu problēmu. Lai gan iespējams, ka tās ir dažādas personas no tās pašas organizācijas, kas ziņo par līdzīgu problēmu, dažreiz tās tiek saņemtas, izmantojot to pašu kanālu, un dažos gadījumos atkal ne. Tā vietā, lai aģenti atbildētu katram pieteikumam atsevišķi, tos var apvienot vienā pieteikumā, tādējādi atvieglojot aģentu darbu.

Apvienojot divus vai vairāk pieteikumus, viens no tiem tiek uzskatīts par primāro, ar kuru apvienoti pārējie. No šā brīža pieteikums paliek atvērts un atbilde tiek sniegta tikai uz primārā pieteikuma izveidotāja e-pastu.

Uzziniet vairāk par LiveAgent pieteikumu apvienošanu.

Palīdzības pieteikumu apvienošana

BUJ

Ko nozīmē termins 'pieteikumu apvienošana'?

Pieteikumu apvienošana ir process, ko var veikt, kad saņemat vairākas ziņas, kas saistītas ar vienu un to pašu pieteikumu, un ja vēlaties tās apvienot vienā pieteikumā. Tas atvieglo aģenta darbu, jo apvieno tekstus un birkas. Pēc apvienošanas tiek izdzēsts oriģinālais pieteikums.

& nbsp;

Kādas priekšrocības sniedz pieteikumu apvienošana?

Pieteikumu kombinēšanas funkcija galvenokārt atvieglo aģenta darbu. Aģentam nav jāveic vieni un tie paši uzdevumi vairākas reizes. Viņš var strādāt efektīvāk.

& nbsp;

Vai LiveAgent piedāvā pieteikumu apvienošanas funkciju?

Liveagent piedāvā biļešu apvienošanas funkciju. Piemēram, ja esat saņēmis divus pieteikumus no viena klienta, tie abi attiecas uz vienu un to pašu tēmu, bet satur dažādas nianses, tos var apvienot. Birkas arī varat apvienot. Tomēr jāatceras, ka šī rīcība ir neatgriezeniska – pieteikums tiks bloķēts. Tomēr joprojām varat iepazīties ar oriģinālo pieteikumu un apskatīt to.

& nbsp;

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju