Palīdzības lietojumprogramma

Kas ir palīdzības lietojumprogramma?

Palīdzības lietojumprogramma ir programma, ko izmanto noteikta tipa failu apstrādei, neskaitot HTML, GIF, JPEG attēlu failus – lai apstrādātu tos failu tipus, kurus pārlūkprogramma nevar apstrādāt. Ir nepieciešams lejupielādēt palīdzības lietojumprogrammu un informēt pārlūkprogrammu par lietotnes nosaukumu. Tā darbojas atsevišķā logā kā atsevišķa programma. Palīdzības lietojumprogrammas alternatīva ir spraudnis. Tas automātiski tiek palaists pārlūkprogrammas logā.

Frequently asked questions

Kā aprakstīt palīdzības lietojumprogrammu?

Palīdzības lietojumprogramma ir programma, kas tiek izmantota, lai apstrādātu failus, kurus pārlūkprogramma nevar apstrādāt. Lai programma darbotos, tā ir jālejuplādē un jāinformē pārlūks par programmas nosaukumu. Tā darbojas kā atsevišķa programma. Alternatīva palīdzības lietojumprogrammai ir spraudnis.

Kāda ir palīdzības lietojumprogrammas loma?

Palīdzības lietojumprogramma atbalsta klientu apkalpošanas programmas darbību. Tā ļauj tieši sazināties ar klientu un pārvaldīt šos kontaktus. Pateicoties tai, jūs varat darboties ārpus tīmekļa pārlūkprogrammas vides, ja ir tāda nepieciešamība.

Vai LiveAgent ir palīdzības lietojumprogramma?

Liveagent ir palīdzības programma. Tā palīdz veikt plašas darbības klientu apkalpošanas jomā. Tā ļauj veikt saziņu vairākos kanālos, ziņot un analizēt datus, apkopot klientu kontaktu vēsturi un pārvaldīt atbalsta komandu.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju