Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma

Kas ir palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma?

It is software for your customer support agents. It helps them to communicate with customers through one interface. Thus, if you are a company operating on many platforms, this would be a perfect solution. Whenever your customer reaches out, you can resolve the issue swiftly in the customer service software such as LiveAgent. 

LiveAgent informācijas panelis

Kāpēc jums vajadzētu lietot palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu?

The most important task of a customer service staff is to create long term and loyal relationships with customers. One way to reach it is to use a Helpdesk ticketing system. It includes all essential components to ensure fast resolutions to customer problems. An administrator of your customer service software can create Rules and SLAs. These would divide the customers to proper departments, set specific times, and more! This helps with automating the processes in your customer service department.

Kāpēc jums vajadzētu lietot palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu? - App - Uploads - 2019 - 09 - Departments.png
Nodaļas

Benefits:

 • Competitive advantage
 • Customer satisfaction
 • Customer service agent’s satisfaction
 • Increased sales
 • Customer retention
 • Customer loyalty
 • Increased profit
 • Organized data
 • Better customer service accessibility

We use LiveAgent to manage chat conversations on our website with the aim of converting initial inquiries into qualified sales leads.

Barney B.

Kā darbojas the palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma?

Pieteikumu apstrādes sistēma saņem pakalpojuma pieprasījumu, kas pēc tam automātiski pārvēršas par pieteikumu. Pieprasījums var būt no Tiešsaistes Čata, E-pasta, Zvana, Sociālajiem medijiem vai citas platformas.

Pēc tam klientu pārstāvji apstrādā un atrisina pieteikumu. Aģents var apskatīt visus klienta datus pieteikumā. Tādējādi viņš var nekavējoties palīdzēt klientam.

Ticketing system example - LiveAgent

Kādas ir efektīvas palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas galvenās iezīmes?

 • Knowledge base: Allows you to create content/articles for your customers. Nowadays, customers prefer to find information on the website. Thus, having DIY articles improves your customer service efficiency. These articles can also be for agents, which means that they are not seen by customers.
 • Automations; such as SLAs (Service-level agreements). The SLAs are an important key feature to set, in order to effectively respond to your customers. For instance; you can set a specific time for First Answer. If no one answers the ticket within the time frame, it will be transferred to Overdue.
 • Tags: This feature allows you to create customized workflow and reports. Moreover, it enables you to utilize it in Rules, Time Rules, and SLAs.
 • Agent reports: If you would like to keep a track of your agent’s performance, this key feature will show you all the important metrics. For instance; answered tickets, rewards, calls, open average time, and more. If you would like to know all of the agent report metrics, read Agent Report.
 • Internal tickets/notes: This feature is effective for agents. Firstly, it enables your agents to communicate through tickets internally. It solves problems faster and easier. Secondly, you can assign a ticket to another agent. For instance, if you need to refer him to escalations or a different department. Thirdly, this feature can also create a note for yourself. The benefit is that all the internal tickets/notes aren’t visible to customers. This enables smooth and fast communication.
 • Universal inbox: It enables you and your agents to view trouble tickets from one interface. Such as from Email, Twitter, Slack, Forum posts, Facebook, LiveChat, Calls, and many more.

Citi papildu līdzekļi, par kuriem ir vērts zināt:

 • Multi-channel communication with customers
 • Customer data organized in one interface
 • Merging conversations/tickets 
 • Canned and predefined messages 
 • Mobile helpdesk app to resolve tickets fast from anywhere
 • Multilingual ticketing system
 • Export tickets to PDF/HTML formats or CSV file
 • Email forwarding

To learn more, please visit our Features.

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquires from one interface and start improving your customer service with a 14-day free trial right away.

Frequently asked questions

Kāda ir palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmas definīcija?

Palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēma ir sistēma, kas ļauj efektīvi atrisināt klientu problēmas, automatizējot sūdzību izskatīšanas un pieprasījumu pārvaldības procesu. Pateicoties tam, uzņēmumam ir iespēja saviem klientiem piedāvāt daudzkanālu palīdzību. Tas atvieglo darbu aģentiem, kuri strukturē sarunas ar klientiem vienuviet.

Kādām iespējām būtu jāpiemīt ikkatrai palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmai?

Labai palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmai vispirmām kārtām vajadzētu būt pieteikumu automatizācijai. Tas ļauj vienlaikus veikt vairākus uzdevumus. Cits risinājums ir informācija par SLA statusu, kas parādās, kad darbinieks pirmo reizi sastopas ar konkrētu pieteikumu un vēlas novērtēt prioritāti. Vēl viena svarīga lieta ir birkas, kas ļauj ērti kārtot pieteikumus. Vēl viena noderīga iespēja ir iespēja konfigurēt pieteikumu sagataves, kas var palīdzēt atbildēt uz pieprasījumiem. Funkcija, kas noteikti atvieglo darbību, ir pieteikumu saistīšana. Tā mēs zinām, ja klients ir jau iepriekš bijis sazinājies un, ja viņam bija līdzīga problēma, vai viņš saņēma risinājumu.

Vai LiveAgent piedāvā palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu?

Liveagent piedāvā palīdzības dienesta pieteikumu apstrādes sistēmu. Ar tās palīdzību vienuviet var piekļūt e-pastiem, čatam, pieminējumiem sociālajos medijos un citiem kanāliem. No otras puses, pateicoties automatizācijai, jums ir iespēja uzlabot darbības, atvieglot uzdevumu prioritāšu noteikšanu, kā arī analizēt klientu apkalpošanas aktivitāšu efektivitāti.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju