Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Palīdzības dienesta menedžeris

Kas ir palīdzības dienesta menedžeris?

Palīdzības dienesta menedžeris ir persona, kas uzrauga palīdzības dienesta programmatūru. Viņš garantē, lai atbalsta pakalpojumi klientiem un mājaslapas apmeklētājiem būtu ātri nodrošināti. Viņš ir atbildīgs par klientu atbalsta nodaļas pārvaldību un viņš dod viņiem tehniskos padomus. Menedžeris arī komunicē ar klientiem, risina problēmas vai iestata grafikus.

Klientu atbalsta menedžera lomai ir vairākas prasības. Viņam jābūt izcilam komunicētājam, motivatoram un skolotājam. Lieliskas zināšanas par programmatūru ir nepieciešamas. Viņam jāspēj arī veidot lojālas attiecības. Palīdzības dienesta menedžerim ir multifunkcionāla loma ar dažādām vajadzībām.

BUJ

Kas ir palīdzības dienesta menedžeris?

Klientu servisa mendžerim ir atslēgas loma klientu atbalsta komandā. Šī persona ir atbildīga par palīdzības dienesta ikdienas aktivitāšu pārraudzību. Tas ļauj organizācijām nodrošināt lietotājus un biznesa komandas ar nepieciešamo atbalstu.

 

Par ko atbild palīdzības dienesta menedžeris?

Klientu servisa menedžera atbildībā ir palīdzības dienesta ikdienas operāciju pārvaldība, palīdzības dienesta komandas pārvaldība, komandas pārstāvēšana citu ieinteresēto personu priekšā, un savas komandas prasmju pilnveidošanas un uzlabošanas atbalsts.

 

Kā Jūs varat pievienot palīdzības dienesta menedžeri LiveAgent sistēmai?

LiveAgent klientu servisa menedžeris var darboties kā īpašnieks vai kā administrators. Tad viņiem ir iespēja uzraudzīt viņa komandas aktivitātes un atbalstīt viņu darbā.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju