Pagaidu aģents

Kas ir pagaidu aģents?

Pagaidu aģents ir lietotājs, kas izveidots neilgam laika periodam. Atsevišķos gadījumos uzņēmumi dod priekšroku aģentu izveidei uz laiku. Tas parasti notiek palielinātas slodzes sezonās, piemēram, Ziemassvētkos vai Lieldienās, atkarībā no nozares.

Pagaidu aģentu izveide LiveAgent darbojas tāpat kā parastu aģentu radīšana, tas būtībā ir viens un tas pats. Jums tikai jāizveido aģents un jāizdzēš tas, kad tas vairs nav nepieciešams. Jums tiks izrakstīti rēķini tikai par to laiku, kad aģents tika izveidots.

Kas ir pagaidu aģents?

Frequently asked questions

Kas ir pagaidu aģents?

Pagaidu aģents ir lietotājs, kas izveidots neilgam laikam. Visbiežāk šāda veida aģents parādās periodos, kad pieaug pārdošanas apjomi, piemēram, gada ceturtajā ceturksnī, "Melnajā piektdienā un Ziemassvētkos.

Kādas ir pagaidu aģenta tiesības?

Pagaidu aģentam ir tieši tādas pašas tiesības kā parastajam aģentam, tikai tas šo lomu pilda noteiktu, īsu laiku.

Vai LiveAgent ļauj Jums veidot pagaidu aģentus?

Pagaidu aģentu izveide LiveAgent darbojas tāpat kā parastu aģentu veidošana. Jūs izveidojat aģentu, un, kad tas pabeidz darbu noteiktā periodā, tas ir jādzēš no sistēmas.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju