Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Nosacījums

Kas ir nosacījums?

Nosacījums ir būtiska LiveAgent Komandas daļa. Lai īstenotu Komandas, ir jāievēro konkrēti nosacījumi. Komandas ir diezgan viegli uzstādīt, un to iespējas ir praktiski neierobežotas. Apvienojot dažādus nosacījumus un izmantojot saikļus “un” un “vai”, jūs patiešām varat precīzi pielāgot automatizācijas darbplūsmas.

BUJ

Kas ir nosacījums?

Nosacījums ir svarīgs komandas elements LiveAgent, kas ietekmē komandas darbību. Lai komandas izpildītos, ir jāievēro noteikti nosacījumi. Atlasot attiecīgajām komandām atbilstošus nosacījumus, var pielāgot komandas, lai precīzi noregulētu automatizāciju.

Kas saista komandas un nosacījumus?

Komandām un nosacījumiem kopīgais ir, ka šie termini ir daļa no LiveAgent noteikumiem. Dažādi nosacījumi ietekmē komandu pareizu darbību.

Kā uzstādīt nosacījumus LiveAgent?

Lai LiveAgent iestatītu nosacījumus, atveriet Konfigurācija, atlasiet Automatizācija un pēc tam Komandas. Pēc noklikšķināšanas uz Izveidot šai komandai var piešķirt nosaukumu. Šim nolūkam var konfigurēt parametru “Pielietot, kad”. Pēc tam varat pievienot nosacījumus un iestatīt darbības.

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju