Bezmaksas Izmēģinājums

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Nokavēts pieteikums

Kas ir nokavēts pieteikums?

Pieteikumi, kas tiek uzskatīti par nokavētiem, ir pieteikumi, kas SLA atvēlētajā laikā nav atrisināti. Kad pieteikums ir nokavēts, solījums, ko uzņēmums devis klientam, ir ticis lauzts. Tam ir vairāki iemesli – nesaprašanās, konkrētas situācijas, pērslogoti aģenti vai vienkārši neapmierināti klienti.

Pirms darāt ko citu, kad pieteikums jau ir nokavēts, jums jānovērš jebkādi zaudējumi. Aģentiem nepieciešams atvainoties un sniegt klientam paskaidrojumu par kavēšanos. Arī vadītāji var uzņemties vadību un turpmāk virzīt risinājumu. Lai kāds būtu darbības virziens, pirmā darbība ir sazināšanās ar klientiem un kavēšanās apstākļu izskaidrošana.

BUJ

Kā jūs aprakstītu nokavētu pieteikumu?

Nokavēts pieteikums ir tāds, kas SLA noteiktajā termiņā vēl nav atrisināts. Var būt daudzi iemesli, piemēram, pārpratums, pārāk daudz darba aģentiem vai klientu neapmierinātība. Tas neatstāj pozitīvu iespaidu par uzņēmuma klientu apkalpošanu.

& nbsp;

Kas būtu jādara, lai izvairītos no pārāk daudz nokavētiem pieteikumiem?

Lai nebūtu daudz nokavētu pieteikumu, labi jāorganizē aģentu darbs. Ja aģenti ir pārāk aizņemti, tie var slikti izprast vai nezināt prioritātes un var rasties nepieciešamība palielināt darbavietu skaitu. Ja jautājums ir sarežģīts, aģentam jābūt skaidram kontaktam ar kolēģiem, kas var palīdzēt, un vissarežģītākajos gadījumos pieteikums jāpārņem, piemēram, vadītājam. Svarīgi ir arī atvainoties klientiem par radušos situāciju.

& nbsp;

Vai LiveAgent sniedz nokavēto pieteikumu sarakstu?

Liveagent dod nokavēto pieteikumu sarakstu, tā, lai gan aģentam, gan pārvaldniekam būtu pieeja šim sarakstam. Tas ļauj efektīvāk apstrādāt pieteikumus, kas nokavēti.

& nbsp;

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×

Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju