NGINX

Kas ir NGINX?

NGINX ir bezmaksas atvērtā koda tīmekļa serveris, kas kalpo vairākiem mērķiem. To var izmantot kā reverso starpniekserveri, slodzes līdzsvarotāju vai HTTP kešatmiņu.

NGINX nodrošina daudzus HTTP starpniekservera un Web servera līdzekļus. Tas spēj apstrādāt milzīgu daudzumu vienlaicīgu savienojumu, nodrošina reversā starpniekservera ar kešu funkcijas, rūpējas par slodzes balansēšanu un apstrādā failus.

NGINX piedāvā arī vairākas e-pasta starpniekservera funkcijas un citus noderīgus servisus.

Frequently asked questions

Ko nozīmē NGINX?

NGINX ir atvērtā koda programmatūra, kas atbalsta tīmekli, kešatmiņu, reverso starpniekserveri, slodzes balansēšanu un multivides straumēšanu.

 

Kādas iespējas piedāvā NGINX?

NGINX HTTP servera iespējas nodrošina maksimālu veiktspēju un stabilitāti. Tas var darboties arī kā e-pasta starpniekserveris (IMAP, POP3, SMTP), kā arī kā reversais starpniekserveris un slodzes balansieris HTTP, UDP un TCP serveriem.

 

Vai LiveAgent izmanto NGINX?

LiveAgent izmanto NGINX. Ieteicams to izmantot kā reverso starpniekserveri, lai pārtrauktu SSL savienojumus, un ar plūsmas moduļa palīdzību paātrinātu vispārējo lietojumprogrammas veiktspēju.

 

Atgriezties uz Glosāriju Izveidot kontu BEZMAKSAS

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes. Turpinot, mēs pieņemam, ka Jūs dodat atļauju izvietot sīkfailus, kā ir aprakstīts mūsu privātuma un sīkdatņu politiku.

×
Pierakstieties uz individuālu zvanu un uzziniet, kā LiveAgent var palīdzēt Jūsu biznesam.

Esam pieejami uz vairākiem datumiem

Pierakstīties uz demonstrāciju